امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عوارض موضعی تزریق ربیف و رسیژن ونابودی ماهیچه
دوستان علاوه بر چیزایی که hessam وشهرزاد جان در مورد گردش مکان تزریق و همینطور کمپرس و.. گفتن چیز دیگه ای که برای خودم به اثبات رسیده ورزش کردن و تحرکه،خیلی در برطرف کردن این موارد موثره البته ورزش سبک ومداوم.من هر وقت ورزشم رو کنار میزارم حالا به هر دلیلی ، کوفتگی هم به همراه همه ی این عوارض محل تزریقم ظاهر میشن Dodgyangry2ولی دوباره که شروع کنم همه چی خوب میشهconfused
...
 تشکر شده توسط : OMG! , cloner , شهرزاد
(2014/01/25, 03:05 PM)hilda نوشته است: من هرجور حساب میکنم 3 هفته نمیشه مگه تو هر ناحیه نباید یه تزریق انجام بدیم؟؟؟؟ خوب کلاً 8 تا ناحیه وجود داره من اولین تزریق رو اگه تو بازو انجام بدم دوباره برای تزریق 8ام می رسم به همون ناحیه که هفته ی چهارم نمیشه هفته ی سوم میشه و کلاً 2 هفته از تزریق تو اون ناحیه می گذره حالا کجای کار ایراد داره؟؟؟؟؟confused2
اگه بدون کمک تزریق کنیم فقط 4 ناحیه راحت می توانیم تزریق انجام دهیم
مثلا:
هفته اول نیمه چپ شکم (در سه ضلع مثلث)
هفته دوم پای چپ (در سه ضلع مثلث)
هفته سوم نیمه زاست شکم (در سه ضلع مثلث)
هفته چهارم پای راست
(در سه ضلع مثلث)
دوباره از همان ناحیه اول ولی در سه ضلع مثلث وارونه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hilda , cloner
بچه ها من بازم از تزریق تو ناحیه شکم میترسم
اینجا هم پرستاری پیدا نشد که بتونم ازش کمک بگیرم که بدونم چجوری تزریق کنمrolleyes
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : OMG! , cloner
شما هفته ای سه تا آمپول میزنین ، نیدلها این همه عوارض داده
ما که هر روز آمپول میزنیمconfused
شما روی ران تزریق نمی کنین؟
فکر میکنم بشه روی ران هم تزریق کرد، اینجوری مثل اسویمر و کو÷امر نواحی تزریق به هفت نقطه میرسه
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : OMG! , علی دنیانورد
(2014/01/25, 07:36 PM)ابراهیم نوشته است: شما روی ران تزریق نمی کنین؟
ببخشید Smile (16)
من منظورم از پا روی ران بود angel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
حسام جان دوتا بازو دوتا ران دوتا باسن دو طرف شکم حالا فرض کنیم شکم یه دونه...
باز هم میشه هفت نقطه تزریق
حالا اون تکنیکی که گفتی ( هفت و هشت و .... مثلث) هم اجرا بشه قاعدتاً نباید مشکلی پیش بیاد
ضمن اینکه خودمون هم میتونیم تو باسن تزریق کنیم...
سخت نیستا . اول بگین یه نفر راهنمائی کنه . بعداً راحت دستتون میاد.

اتفاقاً روشی که حسام گفت خیلی خوبه و این عوارض رو نداره
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : OMG! , hilda , successful
ران راست من که ماهیچش از بین رفته....روی ماهیچه ران چپم که میزنم خون میاد نمیتونم...بازوام که تا میزنی یکی از راه میرسه فرداشو یکی محکم میزنه بهش....اووف درد گرفتrolleyesچیکار کنم؟confused2
 تشکر شده توسط : مریم۷۲
(2014/01/25, 08:54 PM)موناامیدوار نوشته است: ران راست من که ماهیچش از بین رفته....روی ماهیچه ران چپم که میزنم خون میاد نمیتونم...بازوام که تا میزنی یکی از راه میرسه فرداشو یکی محکم میزنه بهش....اووف درد گرفتrolleyesچیکار کنم؟confused2

مونا جان از کجا و چه جوری متوجه شدی ران پات ماهیچه اش از بین رفته میشه بگی چون برای خودم جالب بود

(2014/01/25, 07:18 PM)minoshka نوشته است: بچه ها من بازم از تزریق تو ناحیه شکم میترسم
اینجا هم پرستاری پیدا نشد که بتونم ازش کمک بگیرم که بدونم چجوری تزریق کنمrolleyes

مینوشکا جون اصلا ترس نداره که کافیه جای خوبش رو پیدا کنی اونم اطراف ناف و زیر ناف به اندازه 3 بنده انگشت فاصله از ناف داشته باشه...اصلا هم ترس ندارهSmile (16)Smile (16)

پرستار آخه نمیتونه بهت بگه ولی واسه کمک بهت خانم حامدی فر که در دارو سازی هستن ان شالله کمکتون باشه
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : maryam.N , minoshka
(2014/01/25, 10:19 PM)شهرزاد نوشته است:
(2014/01/25, 08:54 PM)موناامیدوار نوشته است: ران راست من که ماهیچش از بین رفته....روی ماهیچه ران چپم که میزنم خون میاد نمیتونم...بازوام که تا میزنی یکی از راه میرسه فرداشو یکی محکم میزنه بهش....اووف درد گرفتrolleyesچیکار کنم؟confused2

مونا جان از کجا و چه جوری متوجه شدی ران پات ماهیچه اش از بین رفته میشه بگی چون برای خودم جالب بود

(2014/01/25, 07:18 PM)minoshka نوشته است: بچه ها من بازم از تزریق تو ناحیه شکم میترسم

مینوشکا جون اصلا ترس نداره که کافیه جای خوبش رو پیدا کنی اونم اطراف ناف و زیر ناف به اندازه 3 بنده انگشت فاصله از ناف داشته باشه...اصلا هم ترس ندارهSmile (16)Smile (16)

پرستار آخه نمیتونه بهت بگه ولی واسه کمک بهت خانم حامدی فر که در دارو سازی هستن ان شالله کمکتون باشه

فرورفته شده و تغییر شکل پیدا کرده عزیزم
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : OMG!
(2014/01/25, 11:11 PM)موناامیدوار نوشته است: فرورفته شده و تغییر شکل پیدا کرده عزیزم

یعنی خیلی تابلو هستش؟خودت با چشمات میبینی؟آخه منم یه مدت اشتباه به ران تزریق کردم و یه مدت تغییر دارو بودم
ولی حالا یعنی فرورفتگیش به وضوح دیده میشه؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : OMG!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درد پشت سر و چشمها و مشکل در بلع غذا golpesar_ghandeasal 7 11,995 2020/04/17, 10:13 PM
آخرین ارسال: Bahar89
  مشکل جویدن و بلعیدن zaynab 29 20,464 2018/12/11, 07:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشکل در حرف زدن kia 31 33,770 2018/07/02, 10:13 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست