امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور جبران کنم
هانیا و همسر یک قهرمان ممنونم از نظراتتون
هانیا راستش دقیقا حرف دلم منو زدی دقیقا همه چی ربط می دم بهش
برا همینم استرسم زیاد میشه
Confused
ولی هیچ ارتباطی نداره من ذهنم درگیر بوده در ضمن همه اشتباه می کنند بدتر از ایناشو Blush
کلا این روزا هرچی میشه ربطش می دم به اون

استرس آدمو داغون می کنه باید ازش جلوگیری کنم از صبح تا الان باز تو شکمم احساس بی حسی می کنم ولی دست میزنم حس داره
بعضی وقت ها فکر می کنم گزگزه یا جریان ضعیف برقه یه جور ارتعاش اروم
یا اصلا توهمی بیش نیست و از ترسم فکر میکنم یه چیزی شدهangel
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , zenith
(2013/12/25, 10:21 AM)kamyab نوشته است: من در فصل برداشت هرچی کاشته بودم از دست دادم

سلام
من در سن 28-29 سالگی دیگه هیچ فرصتی برای جبران ندارم.
از وقتی یادمی می اد در حال درس خوندن بودم
کنکور ریاضی المپیاد ریاضی .... روزای جمعه هم تو مدرسه بودم
قبولی مهندسی صنایع تو دانشگاه دولتی
خوندن دوره های مختلف
PMBOK
MSP
Primavera6-P6
ComfarIII
بعدم ارشد البته آزاد
و هم زمان 6 سال سابقه کار که 4 سالش بدونه سابقه بیمه است
و دو سالش بیمه ولی با قرارداد کار ساعتی
و یک رابطه عاطفی سه ساله که هدفش ازدواج بود....ولی الان حتی علاقه ندارم ببینمش چه برسه بخوام باهاش ازدواج کنم.
از طرفی وابستگی شدید به کسی که تو گیر دار بیماری باهاش آشنا شدم و خیلی کمکم کرد برام مثل قرص مسکن و آرامبخش می مونه ...مثل یک نوجوان 15 ساله وابسته شدم.
الان در این سن
هنوز استخدام نیستم
هنوز یه کارمند ساعتی ام که حتی قرارداد یک ساله نداره و قرار بود فروردین 93 قراردادی شم. محاسبه هم رفتم سازمان ولی
و برای قراردادی شدن باید انواع اقسام آزمایش ها رو بدم! که با این شرایط جواب ازمایش ها مشخصه و قراردادی نشدن محرز
از اینجام بیام بیرون جای دیگه مگه کار هست؟
تا کی باید با قراردادهای سه ماهه دلخوش باشم.
از پایان نامم دفاع نکردم و همه چیز رو هوا مونده
ورودی 89 ام !! وردی 90 فارغ التحصیل شدن مقاله هم دادن.
من هنوز یک case studyرو هم بررسی نکردم .موضوع پایان نامم multi case study هست.اخر با معدل 17/5 اخراج میشم از دانشگاه
تو محل کارم عضو تیم والیبال بودم. تا چند وقت دیگه مسابقات داریم هفته ای دو روز تمرین داشتم که الان یک ماه است نرفتم.
فکر کار فکر درس فکر ازدواج دیوانم کرده.
Undecided
چطور جبران کنم چیزایی که از دست دادم.
اگه بخوایم فکر از دست رفته هامونو بکنیم تقریبا همه ما خیلی چیزا رو از دست دادیم . خود من 6 سال دقیقا تو 17 سالگی بدون بیمه معاون دبیرستان بزرگسالان بودم . بعد اینکه گفتن نیروهای آزاد باید برن و بیکار شدم 1 سال تو مرکز مشاوره کار کردم بعد مثل شما همش خودمو با درس ( لیسانس - فوق لیسانس ) سرگرم کردم .
اگه فقط مینشستم افسوس زمان از دست رفته رو بخورم دیگه قادر به ادامه نبودم و دیدم با غصه و غم که برا ما ام اسی ها حکم سم رو داره داغون میشم پس یه جورایی بیخیال شدم ...
شما هم یه جورایی سعی کن افسوس از دست رفته ها رو نخوری .
 تشکر شده توسط : simin , meysam2 , kamyab , zenith
به نظر من هیچی از دست ندادی
شرایطت خیلی هم خوبه
نا شکری نکن
اوضاع کار و ازدواج به خاطر مملکت به هم ریخته
برای اکثریت همینه عزیزم
ربطی به ام اس نداره
اینقدر حساس نباش
•برای من، زندگی یک بره به هیچ وجه کم ارزش​تر از زندگی یک انسان نیست.
 تشکر شده توسط : kamyab
من گفتم برای ام اسه؟

تشکر شده توسط : zenith
خودت رو هیچوقت با بقیه مقایسه نکن!
به نظر من همین الانشم عملکردت خوب بوده ولی یه جایی به هر دلیلی مثل سابق تلاش کردی که اونم مهم نیست هنوز فرصت داری واسه جبران.
در مورد استخدام هم نگران چی هستی؟ از ظاهرت خیلی مشخصه که بیماری؟
 تشکر شده توسط : kamyab , paeeze
نه مشخص نیست
ولی باشگاه میرفتم مشخص میشد بعضی وقتا باید پام رو کمک کنم
یا حس میکنم دارم می لرزم نمی دونم از بیرونم معلومه یا از داخل می لرزم
وقتی دکتر ازم خواست طول اتاقش رو راه برم گردو شکستم برم نتونستم صاف برم متمایل به چپ میشدم کم البته

تشکر شده توسط : OMG!
والا ما یه بار برای آزمایشای مربوط به استخدام رفتیم از این آزمایشا تووش نبود فقط آزمایش اعتیاد و...اینا بود تازه من یکی از چشمامم خیلی ضعیف شده در اثر این بیماری ولی موقع آزمایش دکتر متوجه نشد. درکل نگران نباش! اگه خدا بخواد مشکلی پیش نمیاد و استخدام میشی. اگه خدای نکرده نشدی هم امیدت رو از دست نده سعی کن رزومه ت رو اینقدر قوی بکنی که التماست رو بکنن بیای براشون کار بکنی. با توجه به سابقه ای هم که از خودت گفتی اصلا کار سختی نیست برات. agreement2
 تشکر شده توسط : شهریار
دوست عزیز درمورد استخدام نیازی نیست که بهشون جریان بیماری رو بگید.اگه مشکل جسمی که کسی متوجش بشه ندارید اصلا حرف بیماری رو نزنید.خودمن دوسال پیش واسه کارای استخدامی کلی آزمایش و طب کار و ..... رفتم.حتی واسه آزمایش عدم اعتیاد مدتی داروهامو مصرف نکردم که لو نرم.بنظرمن شما خیلی ناامیدی.اگه کمی امیدتونو بیشتر کنید مشکل حله.الان اداره ای که من کار میکنم میدونه من مشکل در راه رفتن دارم اما کاری به این موضوع ندارن.اما اگه از روز اول وا میدادم حتما مشکلات زیادی واسم درست میکردن.کافیه خودتو باور داشته باشی
 تشکر شده توسط : نازلی , kamyab
دوستان عزیز در ایا در گزینش استخدامی ابتلا به ام اس در میان بگذارم? میتونید مطلب در مورد استخدام بخونید
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : kamyab
پاییزان عزیز ممنون از تاپیکی معرفی کردی خیلی کمک کننده بود
دوستان ازمایش استخدامی ما به این صورته
ازمایش خون و ادرار
نوار قلب
تست ریه
دیدن سلامت کلی بدن یعنی اینکه جای جراحی و مشکلی در کل بدن نباشه
معیانه ستون فقرات
معاینه چشم و شنوایی سنجی
میگن اول که میری دکتر صدای قلب رو گوش میده بعد میگه پاشو برو اون یکی اتاق لباست رو عوض کن برای چک کردن سلامت کلی
بعدم میگه بشین
بعدم سایر مراحل
فکرنمیکنم متوجه شن
اگرم بشن میگم خودم نمی دونستم والا از شما می شنوم ام اس دارمSmile
تا اخر سال میرم ازمایش ایشالا

حالا والا رو نمیگم که گناهم نشه

تشکر شده توسط : paeazan

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور با عشق های شکست خورده کنار بیاییم؟ paeazan 104 55,818 2015/08/12, 10:33 AM
آخرین ارسال: معصومه عباسی
  چطور ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم؟ شهرزاد 2 2,774 2012/05/25, 02:55 PM
آخرین ارسال: پویش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان