امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش سامانه یادآوری تزریق
(2014/05/28, 09:05 AM)hamid نوشته است: برای این مورد پیغام خصوصی هم دادید که بهتون در پیغام خصوصی هم گفتم دلیلش مشخص نیست .
بررسی میشه و اطلاع میدم بهتون
ایمیلش اومده ولی پیغام نیومد...ممنون
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , mahdiye1989
در صورتی که ایمیل ارسال بشه ولی اس ام اس نرسه ؛ مشکل از شرکت ارسال کننده اس ام اس یا مخابرات هست و به خاطر همین موضوع ایمیل که با اطمینان خاطر بیشتر ارسال میشود در سامانه گنجانده شده است.
و همیشه این مورد رو از همه میخوایم که ایمیل ها رو هم چک کنند که اگر احتمالا شرکت های رابط مشکل دار بودن ؛ با خواندن ایمیل مشکل حل شود
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , mahdiye1989 , arezooo82 , Asalbano
خوب ایمیل که همیشه دز دسترس نیست که بشه چک کرد!!!!!
(2014/07/24, 11:16 AM)malike نوشته است: خوب ایمیل که همیشه دز دسترس نیست که بشه چک کرد!!!!!

ملیکه عزیز امکان دریافت ایمیل به دلیل اینکه نمیشه 100% به اس ام اس اطمینان کرد و ارسال اس ام اس راس ساعت به اس ام اس پنل و مخابرات نیز بستگی داره و البته اینم بگم که به غیر از چند روزی که در حال تغییر اس ام اس پنل بودیم ، در روزهای دیگر سیستم بدون مشکل اس ام اس رو ارسال کرده و به غیر از یکی دو نفر از دوستان که اس ام اس تبلیغاتی رو غیر فعال کرده بودن ، سر وقت به سایر دوستان رسیده
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , arezooo82 , hadisss , hessam , hamid_147
بچه ها ساعتش خیلی مهمه دقیق چه ساعتی باشه؟ چون من ساعت دقیقی تزریق نمیکنم فقط روزشو دقیق رعایت می کنم
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
 تشکر شده توسط : یونس سلامی
خوب حالا دقیق دقیقم نباشه دیگه صبح ، ظهر یا شب بودنش رو که رعایت میکنی ؟
یه ساعتی بذار که پیامک بیاد بدونی که طی این دوساعت باید بزنی.دیگه خیلی هم بی نظم نشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : غزاله
No evidence of space occupying lesion in supra and infratentorial structurs is seen Gray aid white matter signal cerebral ventricles major intracrania vasculr structrues Basal ganglia arid brain stem appear normal Both 7/8 nerve complexes piruitary fossa both orbits nerves are noraml in shape and signal in ten   کسی جواب  اینو میدونه؟ ؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2019/04/28, 04:21 PM)Soniash98 نوشته است: No evidence of space occupying lesion in supra and infratentorial structurs is seen Gray aid white matter signal cerebral ventricles major intracrania vasculr structrues Basal ganglia arid brain stem appear normal Both 7/8 nerve complexes piruitary fossa both orbits nerves are noraml in shape and signal in ten   کسی جواب  اینو میدونه؟ ؟

به این تاپیک مربوط میشه ؟؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hamid , alireza1111 , پریا حقیقت پور
نرمال

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش گزينه هاي صفحه نخست سايت hamid 0 4,203 2010/01/15, 10:26 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان