امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس )
من همه روميخونم اما نمي دونم تغيير ديد اجتماع از نظر بقيه يعني چي
خب درک کردنه شرايط کاري از سوي کارفرماها که صد البته از اهدافه.
ميخوام روک حرفمو بزنم. حرفي که خيلي نگاه کردم ببينم آيا کسي اشاره ميکنه يا نه. البته ميدونم توي ذهنه هممون بوده. منظور توي همين تاپيکه. اما من ميگم زماني ديد اجتماع تغيير کرده و اين جور برنامه ها و تلاش ها جواب ميده که مني که دختر مجردم براي ازدواج هيچ گونه ترسي از مطرح کردن ام اسم نداشته باشم. اما الان چي؟ خودمونيم ها، چند درصد از اجتماع حاضرن عروس يا دامادي بيمار داشته باشن؟ اصن تو بگو يه بيماريه کوچيک! از ام اس غول ساختن. کي ساخته رو نمي دونم.مردم ام اس رو وحشتناک مي بينن.
گفته ميشه فقط به پسره بگيم موضوع رو، خانواده ش ندونن، اگه هم خانواده در جريان قرار بگيرن موضع ميگيرن و مخالفت و ...
پس تغيير ديد اجتماع بايد جواب هم بده ديگه و نه در حد حرف باشه. نه اينکه مثلا من به خاطر ام اسم حتي حاضر نشم در مورد موقعيت ازدواج فکر هم کنم و بي فکر بگم نه. مثلا" ميگم!
نميخوام همه ي اجتماع رو هدف قرار بگيرم. هر کی به سهم خودش بسنجه. جاي دوري نميرم. همين جايي که من زندگي مي کنم. با اين ذهنيتي که هست خب به طبع از اون دسته افرادي خواهم بود که خواهم گفت ازدواج نخواهم کرد با وجودي که ظاهرا" عادي و بدون مشکل هستم از بابته ام اس.
من اين مستند رو دوس دارم چون يه نقطه شروع ميبينمش از طرف صدا و سيما. چون اميدوارم تداوم داشته باشه همچين برنامه هايي، و الا منم مثل خيلي از شماها کمي دلگير شدم هم از زمان نامناسب پخشش و بدون اطلاع رسانيش، هم از اينکه درصد زيادي از اين سريال روي همون درصد کمه زوم کرده ونه روي درصد بيشتره از اين بيماري که گفته شد در قسمتاي بعدي از درصد بيشتر هم بيشتر خواهند گفت. اما به نظره تماميه دوستاني که اظهار نظر کردن هم کاملا احترام ميزارم و هم هر کدوم رو به نوبه ي خودشون درست ميدونم و حق ميدم. چه درصد زیاده رو و چه درصد کمه رو.
اما باز خوش بينم به اين مستند و اين حرکت
يادمون باشه با يه گل بهار نميشه. پس به جاي اينکه بخوايم اعصاب خودمون روخرد کنيم و اما و اگر بياريم، بياييم و تداوم ببخشيم همچين حرکتهايي رو و حمايت کنيم ازشون
معذرت. طولانی دادم. توی دلم مونده بودن این حرفا از دید خودم بودن. انتظار هم ندارم حرفامو بپذیرین. فقط حرفام بودن wink2

البته اون خانومه که دوتا دخترش ام اس دارن هم به این بخش از موضوع پرداخت اما خب خواستم پر رنگ تر جلوه کنه و اهمیت بدم به موضوع wink2 و بگم که من نگاهم از تغییر اجتماع چیه. البته این فقط یه بخش از قضیه س اما فکر کنم از مهمترین ها باشه خب
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : امین , آنا , محبوب64 , ابراهیم , mahdiye1989 , همسر یک قهرمان , hilda , SSA

پیام های داخل این موضوع
RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - توسط hadisss - 2013/12/20, 02:25 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,169 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,744 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,515 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 47,061 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 11,055 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست