• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 26
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس )
سریال مستند تلویزیونی فصل دیگر ، مستند جدید ام اس در ارتباط با زندگی بیماران ام اس می باشد .
این مستند در 7 قسمت 25 دقیقه ای پخش خواهد شد
این مستند به کارگردانی میثم شاه حسینی و تهیه کنندگی سهیل نصیری تهیه و ساخته شده است .

تا این قسمت مستند نگاه درست و متفاوتی به ام اس داشته و ناآگاهی جامعه از واقعیت بیماری را به تصویر می کشد . مستند حکایت پسری تازه مبتلا شده است که به شدت از ام اس می ترسد . مستند ساز پس از بررسی نگاه جامعه و نا آشنایی مردم با این بیماری به کند و کاو واقعی درباره بیماری می پردازد .

دو قسمت از این مستند (روزهای شنبه و دوشنبه) ساعت 18:15 پخش شده .

قسمت های پخش شده از شبکه یک سیما - حجم فایل ها 125 مگابایت

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم باتشکر از پاییزان

قسمت هفتم

------------------------------ قسمت های پخش شده : نسخه اصلی --------------------------------

قسمت چهارم حجم 170 مگ
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : سمیرا67 , neda.n , paeazan , hadisss , chipchip , afsaneh , hessam , ahya , SSA , nahid , آنا , hilda , دل آرام , بی تـــا , maryam.N , yummy , همسر یک قهرمان , دربند , spring , Maz , ساسان , kiana , نازلی , alireza1111 , sanaz-sss , hania , یه غریبه , earth , zohaa , هانیه , razie , برگ 7 , peyman.h , Exhautless , شیرین , niusha , ghaside , liliyam , ابراهیم , مهسا24 , mehdis , ارزو , parisa28336 , naarin.p , mahdiye1989 , baran , mehrdadmehrdad_109 , طلایه , hamid_147 , mehdisalimi , shaytoon , عمومهربان , الهام ج , nahal , Saina , زینب رفیعی , arezooo82 , موناامیدوار , کارون , mohammadreza1369 , HannahZ , تنها , غم فروش
احتمالا نه فربود Smile (16)
حتما لینک دانلود رو بزارید لطفا
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : fireboud , afsaneh , hessam , آنا
ممنون فربودicon_question
حدیث جون وقتی فربود میگه احتمالا یعنی حتما میزارهagreement2
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : fireboud , hadisss , spring
ممنونم فربود icon_question
یعنی فقط شنبه و دوشنبه ها از شبکه یک (اگه درست گفته باشم) ساعت 6:25 پخش می شه
یا هر روز هفته پخش می کنند
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud , hadisss , spring
راستش کنداکتور پخشش هنوز مشخص نیست !
یعنی قرار بود هر شنبه پخش بشه (طبق سایت صداوسیما) ولی امروز غافلگیر کرد پخش شد .
شاید میخواد روز های زوج پخش بشه .
خلاصه منتظریم ببینیم چهارشنبه چی میشه !!
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : ahya , hadisss , hessam , maryam.N , spring , zohaa
اینجا رو بخونین
به گزارش «نسیم»، سهیل نصیری تهیه کننده این مجموعه گفت: ما در این مستند با برخی از افاد مبتلا به این بیماری که شرایط سختی دارند اما اراده خود توانسته اند به آن غلبه کنند به گفتگو نشسته ایم. این مستند یک پرسوناز اصلی دارد که خود مبتلا به این بیماری است و در سفری با سایر بیماران همراه شده و از طریق این گفتگوها مشکلات افراد مبتلا برای بیننده تشریح می شود.
نصری اذعان داشت: گفتگوی مبسوط با دکتر صحراییان رئیس انجمن ام اس نیز از دیگر بخش های این مستند است.
گفتنی است محمدحسین نصیری کار تدوین " فصلی دیگر" را انجام داده است و مقداد شاه حسینی نیز برای آن موسیقی ساخته است.
این مجموعه به شکل هفتگی شنبه ها ساعت 15/18 به روی آنتن شبکه اول سیما می رود.

اینجا هم همینو گفته
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss , SSA , maryam.N , spring , هانیه
چطور این بار مثل قبل هیچکدوم قبل از پخش با خبر نشدیم ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , spring
من دانلودش کردم،برای شروع بد نبود،ولی فکر کنم شنبه پخش شده.
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : spring
لینکهای دو قسمت اول به اولین پست اضافه شد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hadisss , دل آرام , paeazan , hessam , maryam.N , neda.n , آنا , nahid , spring , zohaa , SSA
منم دانلود کردم
خیلی خوب بود
بخصوص آنجایی که دکتر صحراییان بیماری را تقسیم بندی کرد و گفت متاسفانه مردم بیماری ام اس این 10% آخری می دانند و حتی جزء آن 20% که یک بار فقط عود دارند هم خودشان را تصور نمی کنند confused و بیمارانی که تو کهریزک بودند می گفتند اگه آن زمانی که بیمار شدند این داروها بود ما شاید ایجا نبودیم angry2 که اهمیت مصرف داروها را نشان می داد angel
agreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : maryam.N , همسر یک قهرمان , neda.n , hadisss , آنا , fireboud , nahid , spring , ساسان , zohaa , ahya , HannahZ

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 26
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,070 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,616 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,470 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 46,560 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,878 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان