•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 26
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس )
هر دو قسمتش رو دیدم
خیلی خوب بود
محمد رو می دیدم یاد خودم و تفکراتم از ام اس و نا امیدی هام افتادم
اما الان خدا رو شکر مدتیه خیلی از تفکراتم بعد از آشنا شدن با سایت و بچه های گلش عوض شده
امیدوارم در قسمتای بعدی از ام اسی های فعال بیشتر نشون بده. مردم عقلشون به چشمشونه. برا تغییر دید جامعه هم باید اول از این راه وارد شد. بسکه قبلا از ام اسی ها ناتوانی پخش کردن دیگه مردم هم اگه کلمه به کلمه بشینی براشون توضیح بدی دیدشون عوض نمیشه الا اینکه در ابتدا چشمشون این خوبی و سرحالیه بیمارای ام اس رو ببینه
کاش همه ی ام اسی های این مملکت با ام اس سنتر آشنا بشن تا علاوه بر استفاده از مطالب و اطلاعاتی که توسط خود بیماران داره ارائه میشه بتونن دید خودشون و جامعه رو هم در مورد ام اس تغییر بدن
بازم مرسی بابت اطلاع رسانی در این تاپیک
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : nahid , neda.n , fireboud , همسر یک قهرمان , آنا , hessam , DavidBili , zohaa , ahya , hilda
قسمت دومشم دیدم . واقعا فربود دستت درد نکنه لینکش رو گذاشتی وگرنه ما عقب میموندیم . خیلی خوبه .agreement2من به مادرمم نشون دادم مقداریش رو !confused2

فقط وقتی محمد رو بردن کهریزک هی حرص میخوردم که چرا بردنش بعد میگن خودش خواست ! خو میخواستی نگی با سینا میخوایم بریم کهریزک مجبور بودی یا عمدا گفتی که اونم بگه منم میام ؟!
میگم کیفیت فیلم برای شمام همینطور بود که قطع و وصلی داشت ؟Dodgy
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , fireboud , ابراهیم , آنا , DavidBili , zohaa , sooorooosh
آره ناهید برا منم قسمت دومش خش داشت انگار
اما اصل نیت فیلم بود Sleepy
اصن حواسمو رو قطع و وصلیش متمرکز نکردم و به اصل موضوع توجه داشتم agreement2
- اگه تمرکز نداشتی روش که متوجه ی خش دار بودنش نمیشدی؟؟؟؟ Dodgy
وااااااااااااای وژدان اینجا هم ولم نمیکنی؟ rolleyes
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , nahid , همسر یک قهرمان , یه غریبه , آنا , zohaa , ahya
الان دانلود کردم و دیدم...
چقدر حالت های محمد برام آشنا بود... همشون رو تجربه کردم... اما الان همه چیز فرق کرده... الان فهمیدم ام اس آخر دنیا نیست...
یه تلنگر ه که خدا بهت میزنه برای اینکه قدر زندگیتو بیشتر بدونی...
مرسی فربود عزیزicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , neda.n , yummy , fireboud , hamid_147 , zohaa , ahya , کارامل , hilda , sooorooosh
میگما ! نکنه امروزم پخش شه ؟!confused2
از سیما که بعید نیس Dodgy
دوشنبه اصن ننوشته تو لیست برنامه هاش ولی پخش کرده !Confused
فکر کرده برنامه پرکنه ، هروقت جا خالی بود با این پرش میکنن کسی شک نکنه !angry2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , minoshka , ابراهیم , آنا , zohaa , ahya
میگم زنگ بزنیم شبکه یک مثل همون انتهای فیلم که نشون داد
یا خلاصه به هر طریقی................
این چیزائی رو که اینجا میگیم ، به دست اندر کارای شبکه یک بگیم
اولاً ساعت پخش رو تغییر بدن
دوم اینکه تکرار هم براش بذارن

ده سال دیگه هم اینجا ارسال بذاریم اصلاً تاثیر نداره . ولی اگه درخواستمون رو به شبکه یک برسونیم احتمال این که بهش توجه بشه زیاده
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : آنا , mahdiye1989 , nahid , نازی ی , SSA , zohaa , علی دنیانورد
باید با روابط عمومی شبکه یک تماس بگیریم،بگیم تکرارشو بذارن.
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : ابراهیم
متاسفانه هر روز شاهد ابتلای اطرافیانمون به این بیماری میشیمangry2
امروز برای سومین روز متوالی ، تو بستگانِ اطرافیانم ، سه نفر مبتلا شدنconfused2
اومدن و راهنمائی میخواستن .البته اینجوری بودن sad2 دیشب فیلمها رو تو فلش ریختم و بهشون دادم که ببرن و نگاه کنن.Angel
تا آخرین قسمتشو دانلود میکنم و تو فلش میریزم و هرکی خواست بهش میدمTongue
راستی الان یادم اومد که برنامه های ماه عسل رو هم بریزم تو فلش اونم خوبهSmile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , رامنا , yummy , نازی ی , DavidBili , هانیه , zohaa , ahya
دستتون درد نکنه. من هم بی نصیب نموندم دانلود کردم و دیدم. خوب بود. هر کس در بهبود وضعیت بیماران ام اس تلاش می کنه برای من دوست داشتنیه. اصلا هم دلم نمی خواد از بیرون گود فرمایشی داشته باشم. دستشون درد نکنه. بالاخره یه روز برای همه ی مردم جا می افته نیفته هم مهم نیست. ما راه زندگی بی درد سرتر با ام اس رو روز به روز بهتر یاد می گیریم. agreement2 و به نظر من این مهمه. فقط بی شکیبایی دلم می خواد برسه اون روزی که نه برای شناساندن این بیماری به مردم؛ که خودشون یواش یواش می شناسنش (آمارش داره می ره بالا متاسفانه sad2)، برای دستیابی به موقعیت آسوده تری برای دوستانم قدمی بردارم. دلم می خواد فضای جامعه نه فقط برای ام اس، برای هر بیماری که بی تردید باعث زحمت و دردسره برای مبتلایانش، فضایی فراخ و آرام و کم تنش تر بشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : neda.n , ahya
طلا و مس با این هم منتقد در تمام شبکه ها صدبار نشون داده شد مگه میشه این برنامه که فقط شش قسمته و مستند هست و اینقدر خوبه تکرار نشه؟
من لینک سایت رو گذاشتم در گروه های فیس بوک و یکی از بچه ها که چند ساله خارجه و 17 ساله ام اس داره حالش هم خدا را شکر خوبه با داروهای خوب و رایگان اونجا، استقبال کرد و خوشش اومد و تشکر کرد

من هم تشکر ویژه میکنم از فربود عزیز.من که هرچی گشتم نتونستم لینک دانلودش رو پیدا کنم
ریز نظرم درمورد قسمتهای پخش شده بماند تا بعد.یه انتقاد دارم اول به خودش میگم بعدش نظرم رو میذارم.در کل مستند خوبی بود مخصوصا با صحبتهای دکتر صحرائیان
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : آنا , fireboud , neda.n , zohaa , ahya , alireza1111

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 26
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,072 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,619 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,470 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 46,571 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,879 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان