امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی تعیین امنیت رانندگی بیماران
چگونگی تعیین امنیت رانندگی بیماران

10 اکتبر ، 2013 - نظام بهداشتی دانشگاه لویولا برنامه میزان توانایی راننده را آغاز کرده است که یک ارزیابی جامع در مورد این که آیا یک بیمار با خیال راحت می‌تواند رانندگی کند یا نه فراهم می‌کند.

این برنامه برای افراد مسن و بیماران مبتلا به بیماری‌هایی مانند سکته مغزی، آسیب مغزی، بیماری پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس و کم بینایی در نظر گرفته شده است.

ارزیابی بالینی 1.5 ساعت طول می کشد و شامل یک تاریخچه پزشکی و آزمون از مهارتهای بصری بیمار ، مهارتهای ادراکی ، شناخت، زمان واکنش ، توانایی‌های فیزیکی و عملکرد حرکتی او می‌باشد
گزارشی از نتیجه‌ی این آزمایشات به پزشک بیمار و واحدها و افراد مرتبط با بیمار و اعضای خانواده فرستاده می‌شود. نتایج حاصل مشخص خواهد کرد که آیا بیمار :

برای رانندگی مناسب است .

 باید در ارزیابی پشت فرمان قرارگرفتن حین رانندگی شرکت کند

 به علت اختلال قابل توجه، مناسب رانندگی نیست.

در پایان آزمایش، این موضوع حساس در یک راه دقیق و حساس مورد بحث قرار می‌گیرد و در صورت نیاز، کمک به رانندگان و اعضای خانواده، درک خطرات و جستجوی گزینه‌های دیگر حمل و نقل و ... مورد توجه واقع می‌شود.

درمواردی، بازتوانى راننده موجب اتخاذ تغییراتی در ماشین برای احیا توان رانندگی بیماران می شود. همچنین بیماران میتوانند از روشهای درمانی آتی همچون کاردرمانی و مراقبتهای بینایی بهرمند شوند

ممکن است طبق دستور پزشک معالج ، بازتوانى راننده با درمان و بسیاری از طرح های بیمه تحت پوشش قرار گیرد.
مترجم:
همدم

منبع:
ساینس دیلی
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : شهرزاد , محبوب64 , kiana , ابراهیم , zohrevand , pooti , mahdiye1989 , nahid , رامنا , zmm , سمیرا , SSA
ممنون از اطلاعاتتونicon_question
ولی من خودم وقتی پاهام مشکل دارن رانندگی نمیکنم ماهاخودمون هم باید مراعات کنیم به نفع خودمونه که مشکلی پیش نیادconfusedکه اونوقت افسوس بی فایده استlaughing3
 تشکر شده توسط : سمیرا
من بیچاره رو که پدر مو در آوردن تا بعد 10 سال گواهینامم رو تمدید کردن , به خاطر ام اس تقریبا نزدیک بود دوباره بهم گواهینامه ندن
فکر کنم از هفت خوان رستم گذشتم , با این که تمام مدارک پزشکیم تقریبا جدید بود ولی منو مجبور کردن دوباره از اول با این هزینه های گرون تمام آزمایشا رو بدم البته تو بیمارستان ارتش که مخصوص کار خودشون بود , آخر سر هم باید دکتر خود راهنمایی رانندگی اکی میدادکه خدا رو شکر داد , ولی با این حال تو گواهینامم علامت اختصاری مخصوص ام اس ثیت شد
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : سمیرا , SSA
ممنون از اطلاعاتتون همدم جانicon_question
من شنيده بودم تو انجمن به بيماران هم پلاك ماشين ميدن هم ميتونن تو طرح زوج و فرد اسم نويسي كنن كه كارت دريافت كنن ..confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
من که جرأت نمیکنم رانندگی کنم!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رژیم غذایی و تغذیه در بیماران ام اس: تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,380 2019/06/14, 12:27 AM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  علت سردرد در بیماران ام اس چیست ؟ تیم ترجمه ام اس سنتر 7 6,352 2018/12/12, 12:57 AM
آخرین ارسال: rezaya
  بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس در معرض خطر پایینی ازسرطان قرا hamdam 3 4,344 2018/11/19, 11:27 PM
آخرین ارسال: ناهید کاشانی
  بیماران ام اس باید به جنبه روحی خود بیشتر توجه کنند تیم ترجمه ام اس سنتر 0 2,330 2018/11/10, 09:58 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  تغییرات DNA در بیماران ام اس نقش دارد ؟ تیم ترجمه ام اس سنتر 3 2,445 2018/10/25, 01:23 AM
آخرین ارسال: kohedard
  شخصیت بیماران MS hamdam 38 21,416 2017/10/26, 04:11 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  ناخن بیماران ام اس چگونه است ؟ warrior 37 37,065 2017/07/18, 05:32 PM
آخرین ارسال: yas8866
  نقش خورشید بازی برای بیماران مبتلا به MS hamdam 0 2,895 2014/09/25, 08:59 PM
آخرین ارسال: hamdam
  بازسازی میلین در بیماران مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس رامنا 7 7,517 2014/09/13, 05:52 PM
آخرین ارسال: sia
  نودکستا...داروی ضد افسردگی برای بیماران ام اس sooorooosh 6 9,312 2012/12/24, 02:18 PM
آخرین ارسال: همسر یک مشکوک به ام اس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان