امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان افسردگی
نماز صبح و آه شب کلید گنج مقصود است
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : نازلی , O#!!! , ostad2000
بنظرمن خوندن نماز صبح وحتی نمازشب نه تنها از افسردگی پیشگیری میکنه بلکه باعث بهبود افسردگی هم میشه
من خودم هرموقع که خیلی ازلحاظ روحی داغونم وقتی اون شب بیدارمیشم نمازشب میخونم کلی آروم میشم و بعدشم نمازصبح روکه میخونم واقعا انرژی ای میگیرم که قابل توصیف نیست
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
 تشکر شده توسط : MAHDI , goli61 , ostad2000 , سحــــــــر
نماز خوندن واقعا به ادم ارامش می ده من خیلی امتحان کردم

قران خوندن یا گوش دادن به قران هم همین طور

من چند وقته وقتی به شدت عصبنی میشم یا صلوات می فرستم یا فورا قران گوش می کنم فوق العاده تاثیر گذار و ادم رو اروم می کنه
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
الا بذکرالله تطمئن القلوب، یاد خدا آرامش بخش دلهاست و چه کاری بهتر از نماز که همان یاد خداست اقم الصلوة لذکری نماز را برای یاد من به جا بیاور. با خواندن نماز روح ما که از آن خداست (و نفخت من روحی) به منبع ازلی و ابدی و اصلی خودش متصل میشه همین باعث آرامش میشه.
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : نازلی , ostad2000
ساغر جان سالها قبل دکتر این دارو برای من نوشت یکی از مواردی که برام بوجود اومد ومن خیلی دوست داشتم این بود که اشتها رو کم میکنه ومن خیلی خوشحال بودم.اما تاثیر اونچنانی جز این نداشت وکم کم من دچار سر درد وسر گیجه شدم که دکترم گفت به این دارو حساسیت داری و باید فورا قطع کنیangry3wink2confused
ساغر جان سالها قبل دکتر این دارو برای من نوشت یکی از مواردی که برام بوجود اومد ومن خیلی دوست داشتم این بود که اشتها رو کم میکنه ومن خیلی خوشحال بودم.اما تاثیر اونجنانی جز این نداشت وکم کم من دچار سر درد وسر گیجه شدم که دکترم گفت به این دارو حساسیت داری و باید فورا قطع کنیangry3wink2confused
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : ساغر
مرسی از راهنماییتونlove51آخه توی بروشورش عوارض وحشتناکی نوشته بود و من ترسیدم بخورم.دکترمم گفت نمیشه جزء داروهای سطح بالا و خیلی خوب حسابش کردو ممکنه اولش عوارض زیادی داشته باشه اما کم کم عادت میکنی .گفت یه چیزی تو مایه های همون آمپولیه که میزنیconfused2
همون قطره گل سرخ بهتر نیس؟icon_cryicon_cryicon_cry
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
مشکل افسردگی من تنها با نوشیدن شیربادوم برطرف شد.icon_biggrin

هیچ میدونستید که دستور تهیه شیربادام در کتاب قانون بوعلی سینا آورده شده؟!!agreement2

هیچ عارضه ای هم نداره، نوشیدنی خوش طعم که دارو نیست، تلخ نیست و باعث چاقی هم نمیشه.. و درمان افسردگی یکی از خواص بیشمار اون هست. این نوشیدنی در تحکیم استخوانها، شفافیت پوست و... هم نقش بسیار چشمگیری داره.Shy

با چهارماه مصرف اون افسردگی شدید هم درمان میشه.

شما هم امتحان کنید، هیچ ضرری نداره و فقط سود خواهید برد:

طرز تهیه شیر بادام
50 گرم مغز بادام خام و شیرین را در ظرف آبی ریخته بر روی گاز بگذارید. به محض جوش خوردن بردارید. پس از سرد شدن پوست کنده و با آب سرد بشویید + 3 قاشق غذا خوری عسل + 4 لیوان آب سرد بمدت 10 دقیقه بمرور در مخلوط کن، مخلوط شود.

نوشیدنی لذید دیگری که آرامبخش بسیار قوی اعصاب است بطوریکه بهتر از قرصهاى والیوم و لیبریوم آرامش بوده و كسانى كه به خوردن این قرصها عادت كرده اند با نوشیدن آن از این قرصها میتوانند نجات یابند.

گل گاوزبان و کمی سنبل الطیب و لیمو عمانى یك نوشابه نشاط آور و آرامبخش مى باشد. حتی در مجالس ختم اگر به جاى قهوه یا چای از این نوشیدنى به مصیبت زدگان بدهید، بدون آنكه اعصاب آنها تخدیر شود آرامش درونى پیدا خواهند كرد.happy0065.gif

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ساغر , maahsaa , hanie , najva
(2011/10/11, 12:37 PM)شفا یافته نوشته است: مشکل افسردگی من تنها با نوشیدن شیربادوم برطرف شد.icon_biggrin

هیچ میدونستید که دستور تهیه شیربادام در کتاب قانون بوعلی سینا آورده شده؟!!:agreeطرز تهیه شیر بادام
50 گرم مغز بادام خام و شیرین را در ظرف آبی ریخته بر روی گاز بگذارید. به محض جوش خوردن بردارید. پس از سرد شدن پوست کنده و با آب سرد بشویید + 3 قاشق غذا خوری عسل + 4 لیوان آب سرد بمدت 10 دقیقه بمرور در مخلوط کن، مخلوط شود.

پس شیرش کو؟!
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...

تجربه ای که من دارم در مورد افسردگی ورزشه ، با ورزش کردن مرتب و روزانه بطور چشمگیری افسردگی درمان

میشه .
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : نازلی , Saina
(2011/10/11, 02:52 PM)ساغر_س نوشته است: پس شیرش کو؟!

ساغر جون شیر بادام اسمشه اصلا شیر نداره

شیری که دستورش را دوست عزیزم ذکر کرد فوق العاده سفید، چرب، شیرین و بسیار خوش مزه است.این نوشابه برای رفع سرفه وخشونت سینه ،حلق ،حنجره وتنگی نفس وتسهیل خروج اخلاط سینه و بهبودبیماران عصبی، افسرده و نگران بسیار موثر است و ناراحتی های پوستی و کبدی را نیز بر طرف می کند.و کسالت و نگرانی را نیز به سرعت از بین می برد و برای افرادی به راحتی نمیتوانند تمرکز پیدا کنند می تواند مفید باشد.

با شیر بدست آمده شیرموزهم می توانید درست کنید وازخوردن آن لذت ببرید.

مصرف این نوشابه اشتها و گرسنگی زیادی در بعضی افراد ایجاد می کند! از این رو، کسانی که از ین نوشابه استفاده می کنند بهتر است که همیشه همراه خود مقداری خوراکی داشته باشند.
 تشکر شده توسط : ساغر , Saina , najva

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow افسردگی fereshteh 66 40,994 2016/08/08, 08:24 AM
آخرین ارسال: niloofary
  اپلیکیشن‌های ضد افسردگی sweetbasil 0 3,366 2015/04/29, 07:22 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  نمک همیشه مضر نیست-یک ماده طبیعی ضد افسردگی paeazan 0 2,255 2013/12/11, 01:27 AM
آخرین ارسال: paeazan
  نرخ افسردگی در جهان paeazan 2 3,336 2013/11/14, 12:07 PM
آخرین ارسال: نازلی
  بهترین راه حل درمان افسردگی و فشار روانی کشف شد آقا صادق 0 4,536 2013/04/21, 02:26 PM
آخرین ارسال: آقا صادق
  محققان اسپانیایی درمانی بهتر از دارو برای افسردگی كشف كردند نازلی 0 2,422 2011/11/12, 01:25 PM
آخرین ارسال: نازلی
  درمان استرس- تا كِي بايد دارو بخورم؟ yaro 0 1,999 2010/07/01, 07:47 AM
آخرین ارسال: yaro

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست