ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق كوپامر و سینومر
2018/05/28, 10:16 PM
ارسال: #131
 (Print Post)
RE: تزریق كوپامر و سینومر
(2018/05/28 10:11 PM)آنا نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال,من ماه اولی که سینومر تزریق کردم,هیچ مشکلی نداشتم,نه ورم میکرد,نه خارش داشت,نه جاش سفت میشد,ولی از ماه دوم بعد از تزریق به اندازه یه توپ تنیس جاش ورم میکنه,سفت میشه و خارش خیلی شدید داره,کسی میتونه راهنماییم کنه که علت چیه؟چه با دستگاه تزریق,چه بدون اون فرقی نمی کنه,از پرستار سیناژن هم پرسیدم,علتش رو نمی دونست.

سلام
حالت چطوره wink2
علت:
۱.ممکن ضدعفونی محل تزریقت را درست انجام نداده باشی
۲.ممکن محل تزریقاتت را عوض نمی کنی و فقط یک منطقه را تزریق انجام می دی

گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2018/05/28, 10:20 PM
ارسال: #132
 (Print Post)
(2018/05/28 10:16 PM)hessam نوشته شده توسط:  
(2018/05/28 10:11 PM)آنا نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال,من ماه اولی که سینومر تزریق کردم,هیچ مشکلی نداشتم,نه ورم میکرد,نه خارش داشت,نه جاش سفت میشد,ولی از ماه دوم بعد از تزریق به اندازه یه توپ تنیس جاش ورم میکنه,سفت میشه و خارش خیلی شدید داره,کسی میتونه راهنماییم کنه که علت چیه؟چه با دستگاه تزریق,چه بدون اون فرقی نمی کنه,از پرستار سیناژن هم پرسیدم,علتش رو نمی دونست.

سلام
حالت چطوره wink2
علت:
۱.ممکن ضدعفونی محل تزریقت را درست انجام نداده باشی
۲.ممکن محل تزریقاتت را عوض نمی کنی و فقط یک منطقه را تزریق انجام می دی
محل تزریق رو هر بار عوض میکنم,ضدعفونی رو درست انجام میدم,آمپول رو عمودی میزنم,پوست محل تزریق رو با دو انگشت می گیرم,اصلا نمی دونم علت چیه,خیلی اذیت میشمconfused2

بی بهانه بخندیم .....
2018/05/28, 10:31 PM
ارسال: #133
 (Print Post)

بعد از چه مدت تزریق کامل رو انجام دادی؟ میذاری الکل خشک بشه بعد تزریق کنی یا نه؟
واسه منم با کوپامر ورم می کنه ولی نه اندازه ی توپ تنیس!

حتی تووی رویاتم...؟!smiling
2018/05/29, 08:31 AM
ارسال: #134
 (Print Post)

توپ تنیس؟
یعنی اندازه یه دست مشت کرده باد میکنه؟
احتمالا توپ پیک پونگ رو میگی
والله همونم مقدار زیادیه ولی کلا یکم ورم تو تزریق طبیعیه چون سرنگ اتوانژکتور حالت بادکش کردن داره و اینکه یکمی ورم کنه چیز عجیبی نیست

زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : helli
2018/05/29, 04:43 PM
ارسال: #135
 (Print Post)
واقعا به اندازه یه توپ تنیس ورم میکنه و سفت میشه وخارش شدید داره,ضمنا من قبلا با دستگاه تزریق می کردم که همونجوری میشد,این ماه معمولی گرفتم که بازم این مشکل رو دارمconfused2confused2 تزریق رو هم کاملا درست انجام میدم

بی بهانه بخندیم .....
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خارش و تورم محل تزریق سینومر nicholasman206 10 1,670 2016/12/15 12:27 AM
آخرین ارسال: Pao
  تزریق اسویمر ابراهیم 14 14,729 2016/08/09 08:26 AM
آخرین ارسال: niloofary
  اثربخشی وعوارض تزریق اسویمر بیتا بامداد 20 8,204 2015/08/09 11:47 AM
آخرین ارسال: mahdi7