•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق كوپامر و سینومر
تو پستهای قبلی اشاره شده قبل تزریق گرم کنید!!!!!!در مورد بقیه داروها که میگفتن قبل از تزریق سرد و بعدش گرم کنیم،سینومر فرق میکنه با بقیه؟؟۰Blush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
من دیشب فراموش کردم آمپولمو بزنمsad2rolleyes
چیکار کنم؟
الان بزنم؟؟؟؟؟؟؟
یکی زود جواب بده لطفاsad
Life Has No CTRL+Z
(2016/10/09, 08:43 AM)lady.dqn نوشته است: من دیشب فراموش کردم آمپولمو بزنمsad2rolleyes
چیکار کنم؟
الان بزنم؟؟؟؟؟؟؟
یکی زود جواب بده لطفاsad

سلام بله امروز رو بزنید و از امروز به بعد طبق روال عادی ادامه دهید یعنی روزهای تزریق میشه یکشنبه- سه شنبه -پنجشنبه. جمعه و شنبه هم میشه روزهای استراحت شما
گاهي گمان نمي كني و مي شود. گاهي نمي شود كه نمي شود. گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است. گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود. گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست. گاهي تمام شهر گداي تو مي شود.
 تشکر شده توسط : lady.dqn
این گرم و سرد کردن محل تزریق ، به خاطر این هست که دمای بدن با دمای مایع سرنگ متفاوته!!!
اگه آمپول خیلی سرد باشه ، قبلش باید محل تزریق رو سرد کنید که دمای بدن مثل آمپول ، سرد بشه و کمتر درد داشته باشه.
اگه آمپول و از تو یخچال دراورده باشید و گرم شده باشه محل تزریق و گرم کنید که هم دما بشن.
البته من خودم تا حالا محل تزریق رو نه بعد نه قبل از تزریق گرم و سرد نکردمangry2
و همیشه یه رب نیم ساعت قبل از تزریق از تو یخچال درش میارم که گرم بشه، فقط یه کم درد دارهConfused نه خیلی.
وقتی هم که از تو یخچال در میارم و یهو میزنم، چون سرده خیلی درد داره ... Dash2
خارش و قرمزی هم که قربونش برم همیشه شاهدش هستیم baybay
فک نکنم دلیلش این باشه کلا میگن نیم ساعت قبل از تزریق بیرون یخچال بزارید که هم دما بشه با بدن
اینکه میگن قبل از تزریق کمپرس سرد بزارید بخاطر این هست که محل تزریق حالت سر شدن بگیره و درد کمتری موقع تزریق احساس کنید
در مورد بعد از تزریق هم سینومر متفاوت با بقیه آمپول هاست و اینجور که من از پرستار سیناژن پرسیدم گداشتن کمپرس گرم کمک به جدب بهتر سینومر میکنه
دوستان عزیز سلام!
من دارم سینومر تزریق میکنم تو این مدت شاید نصف به نصف جای تزریق هام خون میاد، تزریق زیر جلدیه و هر سری جاشو تغییر میدم. بازو ران باسن شکم ... این خونِ کم که میاد طبیعیه؟305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : طاهره.
(2016/10/19, 04:34 PM)حانی نوشته است: دوستان عزیز سلام!
من دارم سینومر تزریق میکنم تو این مدت شاید نصف به نصف جای تزریق هام خون میاد، تزریق زیر جلدیه و هر سری جاشو تغییر میدم. بازو ران باسن شکم ... این خونِ کم که میاد طبیعیه؟305320_JC_thinking

بنظر میاد طبیعی نباشه من کوپامر میزنم بندرت شاید ماهی یه بار خون بیاد یه تجدید نظری روی تزریق داشته باش عزیزicon_biggrin icon_biggrin smiling
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : حانی , طاهره.
(2016/10/19, 04:34 PM)حانی نوشته است: دوستان عزیز سلام!
احتمالا شما موقع تزریق دستتون میلرزه بافت محل تزریق تخریب میشه
 تشکر شده توسط : حانی , طاهره.
حالا از بحث گرما و سرما بگذریم
تزریق زیر جلدی رو چه جوری انجام میدین؟
مثه آمپول معمولی میزنین یا پوست رو 3-4 سانت میکشید بالا؟
اگه پوست و نکشیم بالا چی میشه؟ من بعضی وقتا معمولی میزنم!!!angel
ممنونم برگ 7 عزیزlove51
ممنونم قلب شیشه ای عزیز love51
برای تزریق زیر جلدی حتما باید پوست و 3-4 سانت بالا بکشیم؟
من بعضی وقتا معمولی تزریق میکنم و پوست و بالا نمی کشم. ممکنه خون اومدن به خاطر این باشه؟!305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : glassheart , niloofary , طاهره. , برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی