• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق كوپامر و سینومر
بچه ها من الان 1 هفته ست تزریق دارم از سینووکس خیلییییییییییییییییییییییییی بهتره اون حالتهای آنفولانزا و اینا رو اصلا نداره فقط تنها مشکلی که داره برا تزریقشه که باید موقع تزریق مواظب باشید که درست تزریق بشه ورم نکنه ومحل تزریق تمیز باشه و اینا ولی مشکلی که من طی این 1هفته داشتم درد شدید در همون محل تزریقم بود تا حدود 1 ربع تا نیم ساعت که بعدشم خوب میشه حالا نمیدونم این ماله اینه که تازه شروع کردم و بعدا بهتر میشه یا اینکه همینجوریه .با تزریق تو دستم هم من مشکل دارم خیلی سختمه رو دست اصلا نمی تونم کنترل کنمش از طرفیم بخاطر بی تجربگیم 2-3 دفعه بدجوری خودمو کبود کردم ولی بازم میگم با همه اینا نترسید دارویه خوبیه بدیاش خیلی کمه فقط ساناز جان خوشحال میشم الان یکم بهم بگی که بعدچند ماه کاملا یاد گرفتی تزریق و و اینکه این دردا بعد چند وقت از بین رفت؟چون خانم شیرازی که به من تزریقشو یاد داد گفت دردش طبیعیه
 تشکر شده توسط : MFhealth , برگ 7 , asall , melody , pariya1361 , handy1370 , sadaf
نازلی عزیزم
ولی من همین هفته پیش دارو رو به همین قیمت 98600 تومن خریدم البته گفتم بیمه من تامین اجتماعی هست که ظاهرا مبلغ بیشتری از دارو رو تقبل میکنه دیگه باقیشو در جریان نیستم خانمی

نازلی عزیز فقط شرمنده از اینکه دیر جواب دادم Blush
گفتم درد فقط قسمت تزریقش هست که به یک ربع نمیرسه , من الان دیگه حتی خودم تزریق دستم و باسنم رو انجام میدم agreement2 wink2
اگه به روزی سعادت دیدنت رو داشتم حتما برات توضیحات لازم رو میدم عزیزم love51love51
ولی اوصلا جای تزرق یه کمی قلمبه میشه SadSad سعی کن اهمیت ندی , من الان یه جوری بهش عادت کردم که فکر کنم اگه از ساعتش بگذره دچار عذاب وجدان بشم confused
آخه من به دکتر گل و عزیزم استاد عظمی قول دادم همین حالت خوب ام اسم رو حفظ کنم smiling
امیدوارم همگی در پناه حق باشیم icon_question
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : asall , naazli , برگ 7 , pariya1361 , handy1370
این مشکلات تزریق (درد و قلمبه شدن) در همه البته یکسان نیست
برای خود من گاهی اصلا دردی نداره گاهی تا 5 دقیقه بعدش یه سوزش خاص داره که اونم بعد از بیرون کشیدن سوزن پیش میاد.برای خودم تزریق در دست گاهی اذیتم میکنه که کم کم شخص دستش میاد که چطوری تزریق کنه این مشکلات رو نداشته باشه
یکی دیگه از دوشتان حتی محل تزریق رو سرد هم نمیکنه وتزریق میکنهconfused
آره من هم بارها پیش اومده که خودم در باسن تزریق کردم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : برگ 7 , pariya1361 , handy1370 , sadaf
(2013/07/20, 03:16 AM)sanaz-sss نوشته است: نازلی عزیزم
ولی من همین هفته پیش دارو رو به همین قیمت 98600 تومن خریدم البته گفتم بیمه من تامین اجتماعی هست که ظاهرا مبلغ بیشتری از دارو رو تقبل میکنه دیگه باقیشو در جریان نیستم خانمی

نازلی عزیز فقط شرمنده از اینکه دیر جواب دادم Blush
گفتم درد فقط قسمت تزریقش هست که به یک ربع نمیرسه , من الان دیگه حتی خودم تزریق دستم و باسنم رو انجام میدم agreement2 wink2
اگه به روزی سعادت دیدنت رو داشتم حتما برات توضیحات لازم رو میدم عزیزم love51love51
ولی اوصلا جای تزرق یه کمی قلمبه میشه SadSad سعی کن اهمیت ندی , من الان یه جوری بهش عادت کردم که فکر کنم اگه از ساعتش بگذره دچار عذاب وجدان بشم confused
آخه من به دکتر گل و عزیزم استاد عظمی قول دادم همین حالت خوب ام اسم رو حفظ کنم smiling
امیدوارم همگی در پناه حق باشیم icon_question

مرسی عزیزم من بیشترین درد و در قسمت باسن و بازو دارم ولی دارم بهش عادت میکنم از امروز باید 9 واحد بزنم خدا بخیر کنهsmiling
ایشالله که قیمت دارومون هم بالا نرفته باشه
راستی ساناز جان دکتر عظیمی کوپامر و برات ماه به ماه مینویسه یا 2ماه 2ماه؟چون من الان 13 تا دیگه از آمپولام مونده گفتم زودتر برم برام بنویسه بگیرم یه وقت نیست و نابود نشهwoman
 تشکر شده توسط : pariya1361 , handy1370
نازلی جان اوصولا تو قسمت بازو و ران دردش بیشتره confused
ولی باز بازو قابل تحملتر هست تا ران wink2
بله عزیزم تزریق باید هر ماه انجام بشه angry3 , باید بری دوباره برای یسه , البته خودش عادت داره برای 2 ماهی مینویسه icon_cry
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : برگ 7 , pariya1361 , handy1370
وااااااااااااای ساناز جان من توی ران دردم زیاد نیست باسن خیلی دردش زیاده خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی بازو هم زیاده ولی کمتر
امروز میرم برام دوباره بنویسه
من هردفعه خودم تزریق میکنم گند میزنم همسرم برام میزنه خوب میزنه من وقتی میزنم یا کبود میشه افتضااااااااااااح یا قلمبه میشه باد میکنه یا یه بلای دیگه سرم میاد smiling کلا استعداد ندارم انگار
فقط 15 دقیقه بعد از تزریق درد داره، کبود هم نمیشه.هوم سخته
confused2
باد می وزد، میتوانی در مقابلش دیوار بساری یا آسیاب بادی، تصمیم با توست.Dodgy
 تشکر شده توسط : رامنا , neghar , zohreh assadi , pariya1361 , handy1370
دوستان خوبم شما که کوپامر تزرىق مى کنىد از اولش که با کم شروع مى کنىم و 3/. هست؛ وقتى سرنگ رو تا سه دهم خالى کردىد برمى گردىد روى چهار دهم بعد تزرىق مى کنىد؟ confused2 :

اره پاببزان عزىز کوپامر با اسوىمر فرق داره.agreement2
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : paeazan , pariya1361
من فقط میدونستم دو شرکت اینا رو تولید میکنن

والا من که دفعه اول دوز کامل زدم چون انجمن اینو گفت و اینکه عوارض نداره هرچند نماینده ی زهراوی گفته بو کم کم زیادش کنین
بعدش که عوارض داشت برام یک روز 3/ دو سه روز 4/ و دو سه روز 6/ و یک روز8/ که دیگه عوارضی نداشت و بعدش دوز کامل زدم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : zohreh assadi , pariya1361
دوستان خوب، اونايى که کوپامر تزرىق مى کنيد اگه مثل من تازه شروع کرديد ،هر ميزانى که الان مى زنيد مثلا" سه دهم ، پيستون سرنگ رو برمى گرديد عقب وهمراه با يک دهم هوا تزريق مي کنيد؟ پرستار اينجورى بمن اموزش داده. ولى قبلا" که بتافرون مى زدم بايد دقت مي کرديم حبابا خالي بشه. شما چه تجربه اي داريد؟ ممنون Angel Undecided baybay baybay
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال