•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق كوپامر و سینومر
(2016/04/22, 11:18 PM)Parla نوشته است:
(2016/04/22, 07:40 PM)helli نوشته است:
(2016/02/03, 12:03 PM)aynaz.kh نوشته است: سلام من یک هفته هست که کوپامر رو شروع کردم copamer 40 یعنی سه روز در هفته
قبل از کوپامر از اکتووکس استفاده میکردم
اولا موندم چرا اجازه توزیع به اکتووکس نمیدن
ثانیا کوپامر فوق العاده دردناکه و خیلی اذیتم میکنه دیگه گردم داره در میاد
محل تزریق با سه ساعت بهد تزریق شدیدا می سوزه و تا سی ساعت بعد درد میکنه
پنج شنبه تزریقی که به شکمم کردم هنوز محل تزریق قلمبه است و دست می زنم درد داره
چی کار کنم این قلمبگی بره
خنده دار شدمرون راستم از رون چپم بزرگ تر شده یعنی باید همش ایاوضاع افتضاح رو تحمل کنم؟
دکتر برای منم کوپامر 40 نوشته چون دیگه اکتوریف وارد نمیشه! مسخره اش اینه که انگار کوپامر 40 فقط دو برابر کوپامر 20 هست یعنی اوج خلاقیتconfusedlaughing3 حیف اون داروی به اون خوبی که دیگه وارد نمیشه و اجبارا باید یه داروی دیگه مصرف کنیم که مثلا بی عارضه ترین داروئهDodgy
با اینکه کوپامر و سینومر یکی هستن و فقط شرکت های ساختشون فرق می کنه ولی دکتر من می گفت رضایت از سینومر نسبت به کوپامر بیشتره به همین دلیل حالا سینومر تجویز می کنه

سینومر دستگاه تزریق داره ؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : Parla
(2016/05/27, 08:45 PM)helli نوشته است: سینومر دستگاه تزریق داره ؟

منم تو خبر مربوط به اتواینجکتور سینومر و رسیژن دیده بودم ولی این دفعه که گرفتم بدون دستگاه بود، البته امیدوارم اختیاری باشه
شما آمپولتونو عوض کردین؟
 تشکر شده توسط : helli
(2016/05/27, 11:36 PM)Parla نوشته است:
(2016/05/27, 08:45 PM)helli نوشته است: سینومر دستگاه تزریق داره ؟

منم تو خبر مربوط به اتواینجکتور سینومر و رسیژن دیده بودم ولی این دفعه که گرفتم بدون دستگاه بود، البته امیدوارم اختیاری باشه
شما آمپولتونو عوض کردین؟

بله، به خاطر نبود سانریف دکترم تغییرش دادrolleyes
دوستانی که کوپامر سه روز در هفته تزریق می کنن از چه دوزی شروع کردند و طی چه مدت به دوز کامل رسوندندش؟icon_cry
سلام دوستان کوپامر20 و40عوارضش یکی است؟
کسی کوپامر40میزنه؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : برگ 7
(2016/05/29, 07:56 PM)helli نوشته است: دوستانی که کوپامر سه روز در هفته تزریق می کنن از چه دوزی شروع کردند و طی چه مدت به دوز کامل رسوندندش؟icon_cry
با اینکه من سینومر می زنم ولی راهنمای تزریقش مربوط به کوپامره، خانمی که مسئول آموزش بود به من اینطوری گفت:
هفته اول-- 0.3 آمپول
هفته دوم-- 0.5
هفته سوم-- 0.7
هفته چهارم کامل
 تشکر شده توسط : helli
(2016/05/29, 08:52 PM)Parla نوشته است:
(2016/05/29, 07:56 PM)helli نوشته است: دوستانی که کوپامر سه روز در هفته تزریق می کنن از چه دوزی شروع کردند و طی چه مدت به دوز کامل رسوندندش؟icon_cry
با اینکه من سینومر می زنم ولی راهنمای تزریقش مربوط به کوپامره، خانمی که مسئول آموزش بود به من اینطوری گفت:
هفته اول-- 0.3 آمپول
هفته دوم-- 0.5
هفته سوم-- 0.7
هفته چهارم کامل

مرسی Parla جان! خیلی لطف کردینicon_questionicon_questionicon_question

(2016/05/29, 08:36 PM)پویش نوشته است: سلام دوستان کوپامر20 و40عوارضش یکی است؟
کسی کوپامر40میزنه؟

من هنوز شروع نکردم! confused2
سلام به همه من عضو جدیدم .

اخیرا تزریق کوپامر رو شروع کردم اوایل می رفتم درمانگاه میزدم چون فرصت نمیشد برم مراکزی که دکترم معرفی کرده بود تزریق رو یاد بگیرم و تو همون درمانگاه پرستاری که همیشه برای تزریق های مختلف پیشش میرم بهم یاد داد که چطوری تزریق زیر جلدی انجام بدم .از آمپول هفتم به بعد خودم تزریق می کنم دفعه اولش واقعا شجاعت می خواد البته سوزن سرنگ هم خیلی تیزه و ظریفه و هم کوتاهه واسه همین خیلی راحت وارد پوست میشه . گاهی جاش خیلی درد می گیره ولی بعد یک ساعت گاهی هم کمتر خوب میشه . فقط واسه تزریق شکم یه کم مشکل دارم ولی در کل از اینکه بیماریم رو تحت کنترل دارم خیلی راضی ام و از زمان ابتلا تا امروز سعی کردم خودمو از تکاپو و حرکت نندازم و مثل قبل شاد باشم . تو اخبار شنیدم راه حل قطعی درمان ام اس تو کانادا پیدا شده . به هرحال چه این درمان قطعی باشه چه نباشه و اینکه کی به ایران برسه باورم اینه که تا زنده ام زنده باشم و زندگی کنم. بیماری من خیلی سبک بود ولی با سهل انگاری دکترم خیلی پیشرفت کرد چون حاضر نمیشد بهم دارو بده هی می گفت دلم نمیاد !!!! حتی وقتی دید پیشرفت داشتم هم گفت دکترای دیگه بعد دیدن ام ار آی جدیدت داروی اصلیتو شروع می کنن ولی من دلم نمیاد حالا تا رو ویلچیر ننشستی از زندگیت لذت ببر که دکترم رو عوض کردم و با اون درمانم رو شروع کردم و الان هم از نظر روحی و هم جسمی خیلی حالم بهتره . بهترین شیوه اینه که با ام اس دوست بشید و نذارید روحیه اتون رو تضعیف کنه .
 تشکر شده توسط : helli , niloofary
امروز اولین تزریق کاملم رو بعد از سه هفته انجام دادم جاش متورم شد در حالی که حتی با 7. هم اینطوری نشد فکر کنم همه ش به خاطر تزریق هواست هرچند که شنیدم نباید هوارو خارج کرد!
از هفته ی اول بعد تزریق هم بعضی قسمتای بدنم ریخت بیرون و دونه های کمی بزرگ تر از سرخک بودند حالا نمیدونم مال داروئه یا مشکل دیگه ای هستconfused2
 تشکر شده توسط : niloofary
(2016/06/27, 04:47 PM)helli نوشته است: امروز اولین تزریق کاملم رو بعد از سه هفته انجام دادم جاش متورم شد در حالی که حتی با 7. هم اینطوری نشد فکر کنم همه ش به خاطر تزریق هواست هرچند که شنیدم نباید هوارو خارج کرد!
از هفته ی اول بعد تزریق هم بعضی قسمتای بدنم ریخت بیرون و دونه های کمی بزرگ تر از سرخک بودند حالا نمیدونم مال داروئه یا مشکل دیگه ای هستconfused2

سلام هلی جان ، بهت تبریک میگم که خودت تزریقت رو شروع کردی
 تشکر شده توسط : helli , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14