•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق كوپامر و سینومر
(2018/04/19, 04:14 PM)lady.dqn نوشته است: من تقریبا دو ساله کوپامر مصرف میکنم
اخیرا برای تزریق امپولام به شدت اذیت میشم طوری که اشکم درمیاد تا امپولمو بزنمsad
خیلی دردم میاد موقع تزریق و همه ش احساس میکنم دارم امپولمو میزنم توی رگDash2
جذب داروها هم خیلی طول میکشه طوری که مثلا امپولی که حدود سه هفته ی پیش زدم جاش هنوز ورم داره و عملا اون قسمت نمیتونم بزنمconfused2confused
همه همینطورن یا فقط منم این مشکلو دارم؟ راهی هست که بشه جذب دارو رو تسریع کرد؟sadsad

کوپامر و سینومر یک دارو هستند فقط توسط دوتا شرکت مختلف بسته بندی میشن
سرنگ سینومر اتوماتیک هس و راحتتره
این دفعه به دکترت بگو سینومر بنویسراحت میشی

(2018/04/18, 02:07 PM)رضا شمس نوشته است: سلام وقتتون بخیر
دوستان من موقع تزریق سینومر با دستگاه به باسن مقداری از دارو از پوست خارج شد. و روی پوستم جاری شد خواستم بدونم باید یه آمپول دیگه بزنم یا نه ؟

قلق تزریقش خوب دستت نیومده
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو
 تشکر شده توسط : helli
اخیرا برای تزریق امپولام به شدت اذیت میشم طوری که اشکم درمیاد تا امپولمو بزنمsad
جذب داروها هم خیلی طول میکشه طوری که مثلا امپولی که حدود سه هفته ی پیش زدم جاش هنوز ورم داره و عملا اون قسمت نمیتونم بزنمconfused2confused
همه همینطورن یا فقط منم این مشکلو دارم؟ راهی هست که بشه جذب دارو رو تسریع کرد؟sadsad

والا منم اوایل مشکل نداشتم ولی بعد از حدود دو سال موقع تزریق خیلی اذیت میشم توو این هفته یه بارش که خیلی حالم بد شد (تنگی نفس، گر گرفتگی و بعد لرز شدید) دفعه ی بعدش هم که خیلی آروم تزریق کردم همچین خون و خونریزی راه افتاد که خون چکید روی فرشconfused2 حالا یا سرنگاش خیلی سفتند و به زحمت دارو زیر پوست تزریق میشه یا اینکه از بس تزریق کردم و توده ی چربی زیر پوستم تشکیل شده ، تزریق اینقدر مشکل شدهconfused
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2018/04/19, 09:22 PM)helli نوشته است:

والا منم اوایل مشکل نداشتم ولی بعد از حدود دو سال موقع تزریق خیلی اذیت میشم توو این هفته یه بارش که خیلی حالم بد شد (تنگی نفس، گر گرفتگی و بعد لرز شدید) دفعه ی بعدش هم که خیلی آروم تزریق کردم همچین خون و خونریزی راه افتاد که خون چکید روی فرشconfused2 حالا یا سرنگاش خیلی سفتند و به زحمت دارو زیر پوست تزریق میشه یا اینکه از بس تزریق کردم و توده ی چربی زیر پوستم تشکیل شده ، تزریق اینقدر مشکل شدهconfused

منم دقیقا یه بار اواخر اسفند این اتفاق برام افتاد. امپولمو که زدم یهو حالم بد شد و نمیتونستم نفس بکشم. یکم که بهتر شدم هردوتا پام شدیدا درد گرفت. کل اینا پنج دیقه هم طول نکشید ولی خیلی وحشتناک بود. از همون موقع که این اتفاق افتاد موقع امپول زدن خیلی اذیت میشم. حتی امپولمو نزده همین که میره زیر پوست احساس میکنم حالم داره بد میشه. ابجیم میگه دچار فوبیای دارو شدیconfused
Life Has No CTRL+Z
(2018/04/20, 08:15 AM)lady.dqn نوشته است:
(2018/04/19, 09:22 PM)helli نوشته است:

منم دقیقا یه بار اواخر اسفند این اتفاق برام افتاد. امپولمو که زدم یهو حالم بد شد و نمیتونستم نفس بکشم. یکم که بهتر شدم هردوتا پام شدیدا درد گرفت. کل اینا پنج دیقه هم طول نکشید ولی خیلی وحشتناک بود. از همون موقع که این اتفاق افتاد موقع امپول زدن خیلی اذیت میشم. حتی امپولمو نزده همین که میره زیر پوست احساس میکنم حالم داره بد میشه. ابجیم میگه دچار فوبیای دارو شدیconfused

آره دقیقا! منم وقتی یادم میفته که باید آمپول تزریق کنم تنگی نفس بهم دست میده ولی خب واسه من وقتی عوارض پیدا میشه یه ساعتی طول می کشه کلا یا هیچ عارضه ای نداره یا یه مدتی طول می کشه
دوستان عزیز ، این تنگی نفس و حالت تهوع و ... موقع تزریق ، برای منم قبل ها موقع تزریق سینووکس پیش اومده که از پرستار سیاژن پرسیدم گفت به خاطر ترس و استرسه. اگه میتونین باید استرستون رو کم کنید و یا کسی دیگه بزنه براتون.
اگر تزریق براتون استرس زا باشه ، خوب اثر خوبی نداره.
درمورد داروی خوراکی هم از دکترتون بپرسید. شاید با داروی خوراکی ( که دکتر خودش میدونه چی بهتره )راحت تر باشید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : lady.dqn , helli
سینومر یکی از عوارض موقع تزریقش تنگی نفس هست ولی خب بعد تزریق..
اینکه میگید هروقت یادتون میفته تنگی نفس میگیرید بیشتر همون جنبه استرس داره
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : lady.dqn
(2018/04/18, 02:07 PM)رضا شمس نوشته است: سلام وقتتون بخیر
دوستان من موقع تزریق سینومر با دستگاه به باسن مقداری از دارو از پوست خارج شد. و روی پوستم جاری شد خواستم بدونم باید یه آمپول دیگه بزنم یا نه ؟

قلق تزریقش خوب دستت نیومده
[/quote]

من کلا با این دستگاه تزریق مشکل دارم حتی موقع تزریق به شکمم هم دچار مشکل شدم جاشicon_cry اندازه یه عدس ورم کرده بود و خون رقیق هم اومد که معلوم بود هم نشت دارو بوده و هم خون.
دفعه بعد دیگه دستگاه نمی گیرم.
هنوزم جای تزریقم قرمز و متورم 305320_JC_thinking
مگه حق انتخاب برای با دستگاه یا بدون دستگاهش را بهتون میدن؟
من موقعی که استفاده میکردم با بدون دستگاه خیلی راحت تر بودم ولی بعد ی مدت دیگه گفتن بدون دستگاه فقط برای کساییه که ماه اول تزریقشون هست و نیاز دارن دارو کمتر از ی ک واحد بگیرن و بهم ندادن، با دستگاه هم همیشه ورم میکرد و دارو زیر پوستم جمع میشد حتی اگه خود پرستار سیناژن هم تززیق میکردDodgy
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
(2018/04/22, 06:40 PM)nahid نوشته است: دوستان عزیز ، این تنگی نفس و حالت تهوع و ... موقع تزریق ، برای منم قبل ها موقع تزریق سینووکس پیش اومده که از پرستار سیاژن پرسیدم گفت به خاطر ترس و استرسه. اگه میتونین باید استرستون رو کم کنید و یا کسی دیگه بزنه براتون.
اگر تزریق براتون استرس زا باشه ، خوب اثر خوبی نداره.
درمورد داروی خوراکی هم از دکترتون بپرسید. شاید با داروی خوراکی ( که دکتر خودش میدونه چی بهتره )راحت تر باشید.

ناهید چون حق باش ماست که اون تنگی نفس قبل تزریق مال استرس هست ولی اون گر گرفتگی و سایر مشکلات گویا از عوارض دارو هست و بعضی وقتا(حتی وقتیکه خیلی ریلکسم و مادرم برام تزریق می کنه)اتفاق میفته !درسته که خیلی کم پیش میاد ولی باز هم استرس زا و نگران کننده ستSleepy
قصد دارم دفعه ی بعد از دکترم بخوام در وصرت امکان دارومو خوراکی کنه چون واقعا حوصله ی مشکلات این دارو رو ندارم قبلا با اکتوریف نه استرس داشتم نه عارضه ولی متاسفانه یهویی از توو بازار جمعش کردند و گرفتار این یکی شدیمconfused
بچه ها یه سوال,من ماه اولی که سینومر تزریق کردم,هیچ مشکلی نداشتم,نه ورم میکرد,نه خارش داشت,نه جاش سفت میشد,ولی از ماه دوم بعد از تزریق به اندازه یه توپ تنیس جاش ورم میکنه,سفت میشه و خارش خیلی شدید داره,کسی میتونه راهنماییم کنه که علت چیه؟چه با دستگاه تزریق,چه بدون اون فرقی نمی کنه,از پرستار سیناژن هم پرسیدم,علتش رو نمی دونست.
بی بهانه بخندیم .....

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال