•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیزیوتراپی و کاردرمانی
(2012/12/02, 05:18 AM)عمومهربان نوشته است: سلام
لطفآ اگه بقیه دوستان تجربه ای دارن پاسخ سارا خانم رو بدینicon_questionicon_questionicon_question
ضمنآ از شکلات خانم تشکر ویژه مینمایم (بالاآوردن تاپیک)
به نظر من آب درمانی از فیزیوتراپی خیلی بهتره اما در کنارش فیزیوتراپی هم جواب میده البته یوگا و آب درمانی خیلی موثرتر هستند.
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : movahedi , shokolat , عمومهربان , Arezu Esmaeili , برگ 7 , پریا حقیقت پور
فیزیوتراپی واقعا خیلی در بهبود علائم تاثیر داره
من دو سه ماه دست راستم بی حس بود و بعد از این دو ماه با 30 جلسه فیزیوتراپی خوب شد
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : fireboud , movahedi , shokolat , Aynaz , Arezu Esmaeili , پریا حقیقت پور
عزيزم اب درماني جداي ازفيزيوتراپي نيست...يه سري تمرين هاهست كه تراپيستتون بهتون پيشنهادميكنه كه اگه توي اب انجام بديدمفيدن...
دوووووووووووووستاي خوبم حتمابه يك فيزيوتراپيست ماهرمراجعه كنيد حتمابه درمانگرتون اعتمادداشته باشيد....حتماتمرينايي رو كه توصيه ميكنه رانجام بديد

دوست خوبم براي رفع اسپاسم بهتره ازجريان tensبافركانس100هرتز و ديوريشن200استفاده بشه
 تشکر شده توسط : Arezu Esmaeili , برگ 7 , پریا حقیقت پور
از دوستان عزیز
که تجربه کار فیزیوتراپی داشتند میخواستم اگر راضی بودند به من معرفی کنند
 تشکر شده توسط : Arezu Esmaeili , پریا حقیقت پور
(2013/07/13, 04:31 PM)fariborz نوشته است: از دوستان عزیز
که تجربه کار فیزیوتراپی داشتند میخواستم اگر راضی بودند به من معرفی کنند

دوست عزیز خیلی ها تجربه از فیزیوتراپی دارن ،بنظرم پشتکار وصبر هر فرد باعث میشه بهترین نتیجه از فیزیوتراپی گرفته بشه.
لیست مراکز فیزوتراپیرو براتون میزارم
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Arezu Esmaeili , پریا حقیقت پور
دوستای خوبم! یه سوال دارم که ممنون میشم کمکم کنید.
من دنبال یه مرکز فیزیوتراپی هستم که به طور تخصصی با بیمارای ام اس کار کرده باشه. میشه اگه کسی میدونه بهم آدرسش رو بده؟؟ ممنونمicon_question
 تشکر شده توسط : sooorooosh , رامنا , پریا حقیقت پور
من یکی میشناختم که وابسته به دانشگاه بود. البته فقط ام اس نبود و همه مشکلات نورولوژیک رو پوشش میداد. با صاحب زمین مشکل پیدا کردن و برچیده شد... angry2
اگه کسی میدونه یا میشناسه پیام خصوصی نده لطفا... همینجا بنویسه... انشالله که تبلیغ محسوب نمیشه angel میشه؟ دیگه کارای درمانی که تبلیغی نیست... هست؟icon_cry
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : یه غریبه , گلناز , پریا حقیقت پور
در اينجا كه كار فيزيوتراپها فقط وصل كردن دستگاه است اما اگر بريد كاردرماني كمي با شما كار مي كنند ميشود تعدادي ورزشها كه براي بي حسي پا است را بگويد ؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2013/09/18, 10:36 PM)گلناز نوشته است: در اينجا كه كار فيزيوتراپها فقط وصل كردن دستگاه است اما اگر بريد كاردرماني كمي با شما كار مي كنند ميشود تعدادي ورزشها كه براي بي حسي پا است را بگويد ؟

دوست عزیز فیزیوتراپی شاخه های مختلف داره که اتفاقا دراینجا بیشتر منظور کاردرمانیه و بخش الکترو فیزیو کمتر مورد بحث هست.
برای تمریناتی که در خواست دادید پیشتر پر تاپیک های دیگحه پپاسخ دادیم میتونید تمیرینات تقویتی و توانبخشی پاها رو مطالعه کنید.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من دیروز دکتر رفتم گفتم فیزیوتراپی میرم خواستم بهترین فیزیوترپی رو بهم معرفی کنه اونم بهم گفت بحای رفتن به فیزیتراپی دستگاه APS تراپی روبگیر و تو خونه همه ازش استفاده بکنید آیا کسی از این دستگاه برای فیزیوتراپی استفاده کرده و آیا موثر بوده؟
 تشکر شده توسط : رامنا , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش فیزیوتراپی در بهبود ضایعات مغزی H-tanha 3 4,345 2014/09/01, 04:40 PM
آخرین ارسال: paeazan
  لیست مراکز فیزیوتراپی shokolat 5 38,592 2013/08/19, 10:13 AM
آخرین ارسال: shokolat
  2مرداد روز فیزیوتراپی درایران shokolat 1 3,807 2013/07/14, 04:41 PM
آخرین ارسال: moon light
Star نقش فیزیوتراپی در کاهش عوارض آرتروز گردن naazanin 0 2,495 2012/08/26, 02:30 PM
آخرین ارسال: naazanin
  ام اس و فیزیوتراپی نازلی 1 5,321 2012/03/14, 12:58 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  بخش های فیزیوتراپی shokolat 0 6,308 2011/11/29, 10:50 AM
آخرین ارسال: shokolat
  فیزیوتراپی چقدر در کاهش درد موثر است؟ نازلی 0 2,545 2011/08/26, 11:02 AM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست