•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیزیوتراپی و کاردرمانی
man avalin bare ke doktoram vasam fiziotorapi neveshte ta hala ke khoob boode .
sali chan bar beram behtare?
Huh
 تشکر شده توسط : گلناز , پریا حقیقت پور
(2011/12/01, 01:18 PM)negarrrr نوشته است: man avalin bare ke doktoram vasam fiziotorapi neveshte ta hala ke khoob boode .
sali chan bar beram behtare?
Huh

این مورد روتین نیست.بسته به نیاز شما و تشخیص پزشکتون برای برطرف شدن ناتوانی موقتیتون تجویز میشه
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
بچه ها من یه سوالی داشتم، دوستانی که تا حالا دکتر براشون فیزیوتراپی تجویز کرده و رفتن چه قدر روی حرکتاشون تاثیر داشته و چه قدر بهشون کمک کرده؟ میدونم هر فردی تواناییش و نوع بیماریش متفاوته، اما میخوام اونایی که فیزیوتراپی رفتن بگن چه قدر بهشون کمک کرده و چند جلسه رفتن تا حس بهبودی داشتن؟ ممنون میشم جواب بدید
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : parastoo joon , عمومهربان , پریا حقیقت پور
(2012/09/04, 12:20 PM)sara-m نوشته است: بچه ها من یه سوالی داشتم، دوستانی که تا حالا دکتر براشون فیزیوتراپی تجویز کرده و رفتن چه قدر روی حرکتاشون تاثیر داشته و چه قدر بهشون کمک کرده؟ میدونم هر فردی تواناییش و نوع بیماریش متفاوته، اما میخوام اونایی که فیزیوتراپی رفتن بگن چه قدر بهشون کمک کرده و چند جلسه رفتن تا حس بهبودی داشتن؟ ممنون میشم جواب بدید
سارا عزیزم من خودم تجربه فیزیو تراپی نداشتم ،نه اینکه احتیاجی نداشته باشم نه.خودم ورزشهای مخصوص رو انجام دادم که نتیجه اش واقعا عالی و خوب بوده ومطمئن باش فیزیوتراپی مخصوصا تمرین درمانی یعنی:به وسیله تجویز؛ انجام و آموزش ورزشهای درمانی خاص؛ ماساژ؛ ورزش در آب (Hydrotherapy)؛ ویا مهارتهای درمان با دست(Manual Therapy) برای ما که ممکنه گاهی ضعفی پیش بیاره کمک میکنه
امیدوارم کمکت کرده باشمBlushagreement2agreement2agreement2agreement2

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : parastoo joon , sara-m , پریا حقیقت پور
(2012/09/04, 09:09 PM)shokolat نوشته است: سارا عزیزم من خودم تجربه فیزیو تراپی نداشتم ،نه اینکه احتیاجی نداشته باشم نه.خودم ورزشهای مخصوص رو انجام دادم که نتیجه اش واقعا عالی و خوب بوده ومطمئن باش فیزیوتراپی مخصوصا تمرین درمانی یعنی:به وسیله تجویز؛ انجام و آموزش ورزشهای درمانی خاص؛ ماساژ؛ ورزش در آب (Hydrotherapy)؛ ویا مهارتهای درمان با دست(Manual Therapy) برای ما که ممکنه گاهی ضعفی پیش بیاره کمک میکنه
امیدوارم کمکت کرده باشمBlushagreement2agreement2agreement2agreement2
ممنون دوست عزیز که جواب دادید! میدونم این مواردی که نام بردید برای جلوگیری از کوتاهی و سفتیه عضلات خوبه و باعث بهبودی میشه! بحث این بود که بدونم کسی تجربه ی بهبودی مثلن برای راه رفتنش داشته؟ یا مثلن نه کلن براش فرقی نکرده حال قبل و بعد فیزیوتراپیش؟! و اینکه این بهبودی یا عدم اون تو چند جلسه اتفاق افتاده؟!؟
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : shokolat , پریا حقیقت پور
عزیزم بله بوده هم برای خودم وهم برای کساییکه یه مدت باهمچین ادمهایی برخورد داشتم کار کردم
یکسال طول کشید پایین رفتن از پله ارو بایه کاردرمانجو تمرین کردیم طوریکه با انججام ورزش وشرکت در برنامه هیدروتراپی مشکلش کاملا رفع شد وموارد بسیار دیگهagreement2
نمونه بارز دیگه هم قهرمان فربود(کوهنورد عزیزونماینده سایتتمون)که ناتوانیه کامل در انجام کارهاش داشته ولی با تمرین درمانی فیزیوتراپی و ورزش الان خداروشکر کوهنورد باتجربه ایه

تشکر شده توسط : نازلی , sara-m , arezoo_azizi , برگ 7 , پریا حقیقت پور
سلام
میخواستم اگه اجازه بدید از مطالبتون با ذکر نام در ارائه کلاسی استفاده کنم
میشه سریع خبرم کنید
مطالب خلی عالی بودند مخصوصا فیلمها
(2012/11/28, 11:48 PM)فاضل نوشته است: سلام
میخواستم اگه اجازه بدید از مطالبتون با ذکر نام در ارائه کلاسی استفاده کنم
میشه سریع خبرم کنید
مطالب خلی عالی بودند مخصوصا فیلمها

سلام بله حتما وبدون هیچ موردی میتونید از هرمطلبی باذکر منبع(سایت انجمن تخصصی ام اس سنتر استفاده کنید)
فیلمها ؟!!!!!!منظورتون اموزش تزریق بوده؟

دوستان لطفآ اگر تجربه فیزیوتراپی دارین مطرح بفرمایید icon_questionicon_questionicon_question
عمو مهربان عزیز در پستهای بالا اشاره شده.
اگر منظور کار زیر دست فیزیوتراپ بوده من به شخصه میگم نه بانظارت مستقیم یک فیزیوتراپ.ولی با ورزش و انجام حرکات وتمرینات فیزیو تراپی دوباره اون محدودیت ها رو به شکل اولش برگردوندم

تشکر شده توسط : عمومهربان , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش فیزیوتراپی در بهبود ضایعات مغزی H-tanha 3 4,346 2014/09/01, 04:40 PM
آخرین ارسال: paeazan
  لیست مراکز فیزیوتراپی shokolat 5 38,594 2013/08/19, 10:13 AM
آخرین ارسال: shokolat
  2مرداد روز فیزیوتراپی درایران shokolat 1 3,808 2013/07/14, 04:41 PM
آخرین ارسال: moon light
Star نقش فیزیوتراپی در کاهش عوارض آرتروز گردن naazanin 0 2,496 2012/08/26, 02:30 PM
آخرین ارسال: naazanin
  ام اس و فیزیوتراپی نازلی 1 5,323 2012/03/14, 12:58 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  بخش های فیزیوتراپی shokolat 0 6,311 2011/11/29, 10:50 AM
آخرین ارسال: shokolat
  فیزیوتراپی چقدر در کاهش درد موثر است؟ نازلی 0 2,546 2011/08/26, 11:02 AM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست