نظرسنجی: آیا شخصیت افراد در پیشرفت بیماری ام اس تاثیر گذاره؟
بله
100.00%
16 100.00%
خیر
0%
0 0%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای ساخت مستند
پیشنهاد منم فربودِ عزیزه.. چون واسه من یکی که اسوه و الگو برای شکست بیماریم بود انصافا.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , babak.salehi53 , Hasty , neda.n
موفق باشیدicon_question
منم براتون آرزوی موفقیت دارم وخواهشی که ازشما دارم اینه که در نظر بگیرین که باچیزی که شما میسازین تصورات یه دسته آدم نسبت به من وامثال من شکل میگیره تاحالا هرچی دیدم واقعیت شرایط مانبوده همه چیز جوری نشون داده شده که تصورخیلی ها درباره بیمارmsیه آدم قابل ترحم وناتوان که ازعهده ی خیلی کارا بر نمیاد در صورتی که واقعیت این نیست واین موضوع باعث شده مثلا خود من هیچ کجا نگمmsهستمconfused2چون از واکنش های ناآگاهانه ی دیگران ودلسوزی های بی موردشون اذیت میشمicon_cry من دانشجوام دانشجوی ممتازم هیچ مشکل جسمی وروحی ندارم فقط تفاوت من با بقیه اینه که من هفته ای یه آمپول میزنم هیچ کس از اونم خبر نداره امثال من زیادن confused2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : رامنا , baharan , علی دنیانورد
پیشنهاد من برای سوژه کل ساختار این "ام اس سنتر" خودمونه... یه انجمن مجازی که اعضاش در سرتاسر کشور پراکنده ن... اما پنهانن و دیده نمیشن...

بعضیهاشون با شجاعت بیماریشون رو به بقیه نشون میدن و سعی میکنن تا چهره واقعی بیماری رو به جامعه نشون بدن اما تعدادشون خیلی زیاد نیست...

اکثرشون با مخفی کردن بیماری از سایرین سعی میکنن تا جلوی از دست دادن احتمالی فرصتهای شغلی و اجتماعی شون رو بگیرن... در حالیکه کاملا سالم و توانا هستند و اطرافیان حتی نمیتونن تصور کنند که دوست یا همکار توانای اونها مبتلا به این بیماری باشه، چرا که اکثریت جامعه نام این بیماری رو مترادف با ناتوانی میدونند و بنابراین این افراد درحالیکه با افراد سالم جامعه هیچ تفاوت محسوسی ندارند برای اینکه با انگ ناتوانی از اجتماع طرد نشن و بتونن راحت زندگی شون رو بکنند ناچار میشن بار یک راز رو به دوش بکشن...

و دوستان دیگه ای که به واسطه شکل خاص بیماری دچار محدودیت هایی هستند، اما همچنان شاداب و سرزنده و زیبا زندگی میکنند و از بسیاری از افراد سالم توانمندترن و همچنان باورهای غلط اجتماع مشکل اصلی اونها هم هست...
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , علی دنیانورد
اگه راه داشت قسمتی از زندگیمو مثل فیلم اموزش تزریق اوانکس در این سایت نمایش داده شده به شما نشان میدادم اصلا نگرانی وواهمه ای از ام اس نداشتید
من بیشتر از 10ساله ام اس دارم
حملات داشته ام مغزم پر پلاکه
ولی اهمیتی به مریضیم نمی دهم
اصول مراقبت از خود را یاد بگیرید والسلام(که در این سایت وعضو شدن واستفاده مفید از مطالب دوستان راهنمای شماست)
گاهی فکر کردن زیاد باعث افتادن میشود
[i]
 تشکر شده توسط : رامنا , مریییم , peli , علی دنیانورد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکتر خوب برای درمان پرهامشید 1 2,315 2016/04/20, 10:06 AM
آخرین ارسال: nahid
  سوگ درمانی روشی جدید برای التیام paeazan 4 4,225 2013/09/24, 10:55 PM
آخرین ارسال: moon light
  ۷ گام برای بازسازی زندگی نازلی 1 2,733 2013/08/18, 03:43 PM
آخرین ارسال: nazaninamiri70
Heart نکته هایی طلایی برای شب امتحان mehdisalimi 0 2,049 2013/05/12, 06:59 PM