نظرسنجی: آیا در نمایش شایعات شرکت می کنید ؟
بلی
90.91%
20 90.91%
.
9.09%
2 9.09%
در کل 22 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش شایعات برای ام اس سنتری ها
دوستان عزیز من یکم گله کنم !
اینکه ما زمان مشخصی را تعیین کردیم برای ثبت نام قطعا بخاطر این هست که بتونیم برنامه ریزی و هماهنگی بیشتری با عوامل و همچنین تهیه بلیط داشته باشیم .(هر چند دیدید که به دلیل استقبال زیاد امکان اینکه مرتب بشینیم نبود که دلیلش اصلیش خریداری تعداد زیاد بلیط توسط گروهی از پزشکان بود !)

حالا چرا گله دارم ! اینکه عزیزی بیاد اونجا بدون هماهنگی درخواست بلیط کنه و حتی قبل از رسیدن من به سالن شروع کنه به هر جایی و هر کسی که میشه عنوان کنه برای خرید بلیط اضافه به غیر از اینکه اعتبار ما را کم کنه چیزی عایدش نمیشه .مطمئن باشید اگر امکان تهیه بلیط باشه من و بقیه دوستان دریغ نمی کنیم . این تاکید برای خرید بلیط اضافه برای سالن فقط نشانه بی نظمی هست و متاسفانه چهره بدی برای ام اس سنتر داره .
پس خواهشن در چنین برنامه هایی فقط و فقط از طریق سایت در زمان مشخص شده اقدام کنید و از تصمیمات خودسرانه پرهیز کنید .

سپاس از همگی دوستان
من به شخصه یه شب عالی و بیاد ماندنی در کنار شما عزیزان داشتم منتظر حضور پر رنگتون در برنامه های بعدی هستم agreement2
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Maz , melody , paeazan , یه غریبه , chipchip , neda.n , nanaz , arezooo82 , نازی ی , hamid_147 , الهام ج , maryam.N , asall , بی تـــا , spring , hamid , zohaa , minoshka , eglantine , hilda , علی دنیانورد

پیام های داخل این موضوع
RE: نمایش شایعات برای ام اس سنتری ها - توسط fireboud - 2013/10/17, 02:07 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دومین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز paeazan 112 25,227 2014/05/09, 12:04 PM
آخرین ارسال: sunflower-sh
  اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز paeazan 167 28,945 2014/02/05, 10:32 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست