نظرسنجی: آیا در نمایش شایعات شرکت می کنید ؟
بلی
90.91%
20 90.91%
.
9.09%
2 9.09%
در کل 22 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش شایعات برای ام اس سنتری ها
تیتر خبر نگاری اومدین Smile (52)Smile (52)من داشتم با شمشیر لینک و باز میکردیم fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gifکه کی جرات کرده برامون شایعه درست کنهconfusedconfusedlaughing3
ولی دیدم نـــــــــــــــــــــــــــــــــــه ،دعوتمون کردنmenwomanmenwoman
خیــــــــــــــــلی دوست داشتم بیام ولی اصن شرایط محلو نمیدونم و دوس نمیدارم دوستان دچار ارتروز زودرس شن ومنو از محلی به محل دیگر منتقل کنن laughing3laughing3پس در نتیجه خوش باشــــــــیدhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : یه غریبه , بی تـــا , neda.n , afsaneh , fireboud , mahdiye1989 , hilda , Maz , arezooo82 , Ali 324 , eglantine
خدایی تیتر رو هوشمندانه انتخاب کردی...! happy0065.gif
من که با استرس بازش کردم... گفتم یا خدا داستان فیس بوک و کوکو سبزی به اینجا هم کشیده شده! (امیدوارم اسپم تلقی نشه!)
من هم ایشالا میام
فقط 10 دقیقه به 10 باید برم wink2
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : neda.n , nanaz , fireboud , الهام ج , بی تـــا , hilda , Maz , نازی ی , arezooo82 , eglantine
rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes45:rolleyesrolleyesrolleyes
ای کاش ساعتش زودتر بود بهتون خوش بگذرهrolleyes
آخه چرا شبrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
زندگی
 تشکر شده توسط : nanaz , Maz , eglantine , sooorooosh
آزاده شما افتخار بده بیا نگران آرتروز نباش بچه ها نباش همه خوشحال میشن باشی وقتی میای کلی انرژی با خودت میاری
اونجا هم پله ای به اون صورت نداره
--
نمیدونم بعضیا جرا انقدر مشکوکن سره یه ساعاتی میرن هی !
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , nanaz , matinfard , بی تـــا , hamid , hilda , Maz , spring , نازی ی , arezooo82 , eglantine , sooorooosh
این لایکا یعنی با این حرفات که نمیای خوشحالمون میکنی ؟HuhHuhN_aggressive (35)N_aggressive (35)میشه حرفمو پس بگیرم love28love28love28love28 دوستان میگن حتما بیام icon_questionicon_questionicon_question
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , mahdiye1989 , afsaneh , بی تـــا , یه غریبه , hamid , hilda , Maz , spring , Majid , arezooo82 , eglantine , sooorooosh
الهام خانم مدتش 100 دقیقه ای هست یعنی بین 10 تا 10:15 تموم میشه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : الهام ج , neda.n , nanaz , paeazan , spring , arezooo82 , eglantine
(2013/10/12, 11:26 PM)fireboud نوشته است: آزاده شما افتخار بده بیا نگران آرتروز نباش بچه ها نباش همه خوشحال میشن باشی وقتی میای کلی انرژی با خودت میاری
اونجا هم پله ای به اون صورت نداره
--
نمیدونم بعضیا جرا انقدر مشکوکن سره یه ساعاتی میرن هی !

مرسی از همتـــــــون من انرژی رو از شما میگیرم agreement2agreement2 دیگه ام پس نمیدمlaughing3laughing3
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , بی تـــا , paeazan , یه غریبه , aalieh , hilda , Maz , spring , arezooo82 , Ali 324 , eglantine , sooorooosh
من هم میامSmile (16)
ولی یه مشکل خوف عظیم دارمsad2
اول اینکه تا چراغا رو خاموش میکنن یه رب ساعتی خندم میگیره. بعدش یهــــــــــــــــو خوابم میرهangry3angry3
اون بار هم تو فیلم ملکه همی جوری شد. من کنار مهسا اینا بودم. اول خندیدم. بازم خندیدم. دوباره خندیدم. بعد مهسا عصبانی شد گفت میخوام نگاه کنم بشین بچه sad2
بعدش خوابم برد.آخرهای فیلم هم از خواب بیدار شدم. اونجا که موسی کشته شدRolleyes
بعدش اومد بیرون باهامون عکس گرفت :60::60::60::60:
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : neda.n , paeazan , بی تـــا , یه غریبه , fireboud , nanaz , hamid , hilda , همسر یک قهرمان , Maz , spring , الهام ج , نازی ی , arezooo82 , eglantine , مـه ســـا
فک کن! جواد عزتیHeartHeartHeartHeartlove28love28love28love28
میامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممlove28
 تشکر شده توسط : neda.n , بی تـــا , fireboud , nanaz , paeazan , hamid , hilda , Maz , spring , eglantine , melody
خوش بگذره/بجای ماهم ببینید
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : hilda , Maz , spring , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دومین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز paeazan 112 23,928 2014/05/09, 12:04 PM
آخرین ارسال: sunflower-sh
  اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز paeazan 167 26,624 2014/02/05, 10:32 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست