نظرسنجی: اگر بیمار نبودی با ام اسی ازدواج می کردی؟
بله
62.10%
77 62.10%
خیر
37.90%
47 37.90%
در کل 124 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟
اگه دوستش داشته باشم تا اخر عمرم مثل کوه پشتشم
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : mehdisalimi
تو كشور ما از 20 ازدواج
9تا به جدايي ميكشه
تا مشكلات جامعه وجوانان
ازنظر اقتصادي آموزشي
آگايي روحي رواني درست
نشه همين روند ادامه دارد
چه برسه به ايكه بيماري هم
داشته باشيد
 تشکر شده توسط : دربند , ehsank
سوواله جالبی که خودمون از خودمون بپرسیم هیچ کس جوابشو نمی دونه چون تو اون شرایط نیس من از 18 سالگی مبتلا شدم به خاطر همین دیدم نسبت به زندگی خیلی تغیر کرد ولی خیلی به محیطی که فرد توش بزرگ می شه داره که بعضی از این مسایل غیر ارادیو که برا فرد اتفاق میوفته رو ببینه فک کنه در موردش.
 تشکر شده توسط : دربند , sina gt , kiana , elham 66 , همسر یک قهرمان
مطمئنن نه!!!!!! چون واقعا نمی دونستم چیه و مثل یه غول می دیدمش ..
وقتی خودمم مبتلا شدم فکر می کردم که به همین زودیا کارم تمومه ...
خیلی سرچ کردم و مقاله ایرانی و خارجی خوندم تا بالاخره یه کمی آروم شدمsad2
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : دربند , سها , sina gt , liliyum , همسر یک قهرمان , zahra k
(2013/10/14, 01:57 PM)ساسان نوشته است: سوواله جالبی که خودمون از خودمون بپرسیم هیچ کس جوابشو نمی دونه چون تو اون شرایط نیس من از 18 سالگی مبتلا شدم به خاطر همین دیدم نسبت به زندگی خیلی تغیر کرد ولی خیلی به محیطی که فرد توش بزرگ می شه داره که بعضی از این مسایل غیر ارادیو که برا فرد اتفاق میوفته رو ببینه فک کنه در موردش.

آقا ساسان توی چند پاسخ قبلی من هم دقیقا همین رو گفتم و باهاتون موافقم.... Rolleyes
چون حقیقت اینه که ما ام اس داریم نمی تونیم واقعی به این سوال جواب بدیم ....
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : ساسان
(2013/10/14, 04:31 PM)hania نوشته است:
(2013/10/14, 01:57 PM)ساسان نوشته است: سوواله جالبی که خودمون از خودمون بپرسیم هیچ کس جوابشو نمی دونه چون تو اون شرایط نیس من از 18 سالگی مبتلا شدم به خاطر همین دیدم نسبت به زندگی خیلی تغیر کرد ولی خیلی به محیطی که فرد توش بزرگ می شه داره که بعضی از این مسایل غیر ارادیو که برا فرد اتفاق میوفته رو ببینه فک کنه در موردش.

آقا ساسان توی چند پاسخ قبلی من هم دقیقا همین رو گفتم و باهاتون موافقم.... Rolleyes

مرسی هانیا خانوم اخه شاید بگیم اره یا نه ولی وقتی تو شرایطش نیسیم جوابمون حقیقی نیس ام اس از حالت بد بینیه شدید بیرون اومده چون اینقدر زیاد شده که دور بر هر کی یکی هس من یادمه بارای اول که پیش دکتر لطفی می رفتم حال بعضی ام اسی ها جالب نبود ولی 3 4 سال که من مریض بد حال ندیدم تو مطب دکترها من می شناسم کسی که 15 ساله ام اس داره بچه داره از منم سالم تر Smile
(2013/10/14, 08:49 PM)ساسان نوشته است:
(2013/10/14, 04:31 PM)hania نوشته است:

مرسی هانیا خانوم اخه شاید بگیم اره یا نه ولی وقتی تو شرایطش نیسیم جوابمون حقیقی نیس ام اس از حالت بد بینیه شدید بیرون اومده چون اینقدر زیاد شده که دور بر هر کی یکی هس من یادمه بارای اول که پیش دکتر لطفی می رفتم حال بعضی ام اسی ها جالب نبود ولی 3 4 سال که من مریض بد حال ندیدم تو مطب دکترها من می شناسم کسی که 15 ساله ام اس داره بچه داره از منم سالم تر Smile

امید وارم شما هم تنتون سالم باشه و به همه ی آرزوهاتون برسید...Shy
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : ساسان
منم بانظر بچه ها موافقم.
درسته چون ام اس دارم هیچکی منو نمیخوادrolleyes
ولی من همیشه از بچگی ذهنیتم این بود که باکسی ازدواج کنم که عاشقم باشه وعاشقش باشم.دیگه مریضی یا معلولیت یا هرمشکل دیگه ای برام اهمیت نداشت.فقط دوست داشتنSmile
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , elham 66 , همسر یک قهرمان
من تا قبل از این که خودم متوجه بشم ام اس دارم هیچی در موردش نمیدونستم ولی قبل از اون همیشه میگفتم که اگه طرفم بیماری داشته باشه ولی انقد شخصیتش واسم ارزش داشته باشه مهم نیست
 تشکر شده توسط : kaveh_plus
هر چه فکر میکنم سئوال سختیهangry2
متاسفانه تو دانشگاه که اتفاقاً جزوه اون استاد رو پاره کردمangry
اینقدر بد معرفی کرد که قبل از ابتلا فکر نمیکردم که راحت میشه شکستش دادwink2
اگه بخوام صادق باشم باید بگم که با اون دیدگاه همچین ریسکی نمیکردمashamed0006.gif
چون زمان ازدواجم این دید بر من حاکم بودSmile (16)
حتی یکی از آشناهامون مبتلا شد که برای رسیدن به پیش بینیهای استادمون منتظر هر خبری بودم angry2
ولی بعد از بیست سال خوشبختانه خیلی سالم و سرحاله....smiling
ولی الان بخوام بگیرم ترسی ندارم و این رو ملاک قرار نمیدم.smiling
Smile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , همسر یک قهرمان , minoshka

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 28
  • بعدی