نظرسنجی: اگر بیمار نبودی با ام اسی ازدواج می کردی؟
بله
62.10%
77 62.10%
خیر
37.90%
47 37.90%
در کل 124 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟
اگه می شناختمش و دوسش داشتم اره...
اگر با من نبودش هیچ میلی ، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
 تشکر شده توسط : spring , minoshka , eglantine , دربند , movahedi
من با کسی ازدواج میکنم که
مرام و معرفت داشته باشه مرد باشه
ام اس و سرطان و .... اصلاً مهم نیست
آدم باشه فقط
•برای من، زندگی یک بره به هیچ وجه کم ارزش​تر از زندگی یک انسان نیست.
 تشکر شده توسط : Maz , spring , minoshka , الهام ج , eglantine , reihane , movahedi
فقط
آدم آدم آدمآدم
باشه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Maz , spring , minoshka , برگ 7 , hania , الهام ج , ehsan 10054 , eglantine , movahedi
بنظرم تا تو شرایط قرار نگیری نمیشه جواب داد
 تشکر شده توسط : sina gt , spring , nahal , minoshka , eglantine , zohaa
ای بابا انگار ام اس یه بیماری خیلی خطرناکه که آدم نتونه کاراش رو انجام بده ماهم مثل همه آدمای دیگه حق زندگی داریم حق ازدواج داریم wink2wink2
 تشکر شده توسط : minoshka , الهام ج , ehsan 10054 , eglantine , علی دنیانورد
اگه دوستش داشته باشم و عاشقش باشم .... آره حتما قبول می کنم.... پاش هم می ایستم ..... ولی خانوادم رو نمی دونم که آیا اجازه می دادن یا نه ...SadHuh

ولی دارم به این فکر می کنم که این سوال رو ما نباید جواب بدیم .... یعنی ما نمی تونیم واقعا باور کنیم که ام اس نداریم خودمون رو بذاریم جای یه آدم سالم و به این سوال پاسخ بدیم
( استاد معارفمون میگفت : من الان به شما 5 میلیون میدم شما بیاید وجدانی باور کنید که الان شبه در حالی که روزه ....خب این غیر ممکنه دیگه ...)

می خوام اینو بگم که ما هیچ وقت نمی تونیم واقعا به این سوال پاسخ بدیم چون حقیقت اینه که ما ام اس داریم و جوابمون از این حقیقت تاثیر می پذیره ....
Shy

راستی اگر این سوال رو واقعا از یه آدم سالم که بیماری نداره بپرسیم چه جوابی می ده ؟؟؟؟
احتمالا همین جوابایی که ما دادیم یا .....
Shy
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : spring , الهام ج , ehsan 10054 , minoshka , eglantine , دربند , zohaa , movahedi , sama
یه روزی داشتم روزنامه میخوندم از ms نوشته
بود خیلی ترسیدم گفتم خدا را شکر
که ندارم نگو که دارم
الان که ms من بالا زده نمی دونم اون طرف مقابلم
قبول میکنه یا نه میخوام خوب بشم برم خاستگاری
یه ms یی که ذوسم داشته باشه
...
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , nazaninamiri70 , minoshka , الهام ج , kiana , آنا , eglantine , دربند , reihane , عمومهربان
(2013/10/12, 01:14 PM)spring نوشته است: ای بابا انگار ام اس یه بیماری خیلی خطرناکه که آدم نتونه کاراش رو انجام بده ماهم مثل همه آدمای دیگه حق زندگی داریم حق ازدواج داریم wink2wink2

من با حرفت موافقم ولی 90% جامعه ام اس رو مساوی با فلج شدن می دونن و این دید بد جامعه، نسبت به ام اس خیلی تأسف بارهsad
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : الهام ج , eglantine , دربند , movahedi , موفقیت
آره خُب !!! همیشه اعتقادم این بوده که آدم باید روح سالمی داشته باشه!!!
 تشکر شده توسط : minoshka
اگه ام اس نداشتم دیدم مثل دید العان جامعه نسبت به ام اس بود من از آینده ام اس میترسیدم .گفتن عشق و دوست داشتن فاکتور بگیریم
دوست داشتن رو که بزارم کنار اگه طرف مقابلم از ام اس میگفت به خدا حداقلش این بود که زحمت نیم ساعت searchرو به خودم میدادم اونوقت احتمالا بازم با این سایت آشنا میشدم و در تصمیمم تاثیر گذار میشدین .همیشه گفتم آدما هرچی میکشن از عدم آگاهیه, آگاهی که کامل شه ام اس دیگه ترسی نداره .
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : دربند , minoshka , عمومهربان , samin12

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 28
  • بعدی