امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه)
حرف همه دوستان از نظر إحساسي كاملا درسته ، ولي مسائل حقوقي چيز ديگه اي هست ، كه بايد باهاش منطقي برخورد كرد، همه ادما خوب نيستن ، از خيلي مسائل سو استفاده ميكنن ، پس بايد تمام جوانب در نظر گرفت angel
وقتي مي خواستم ازدواج كنم پدرم از همسرم تو محضر أمضا گرفت كه از مريضي من اطلاع داره ، پدرم در مسائل حقوقي سر رشته داره ،من بعد دو سال اين موضوع فهميدم ، و همسرم نميدونه كه من اطلاع دارم ، تو اين ٥ سال تا حالا اين موضوع بهم نگفته ولي خوش حالم كه بابام اينكارو كرده
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , سمیرا67 , zohaa , عمومهربان , behzad mkh , kohedard
عمو مهربان من شما رو نمیشناسم، و با اخلاقت آشنایی ندارمconfused2
ولی مهم اینه که چی تو سر شما میگذره که این سوال رو مطرح میکنی؟icon_cry
اگه دنبال راه گربه میگردی که هیچی بحثی نداریمwoman bye
اما اگه واقعا میخوای بدونی لازمه ثبت بشه یا نه
از نظر من نیازی نیست،چون مثل آمپولی که هر هفته میزنی میشه
ودایما در هراسی که نکنه اینجوری کنهConfused
نکنه اونجوری کنهDodgy
نکنهHuh
نکنهUndecided
و زندگیی که اسمش زندگی مشترکه برای اون شخص که برای بیمار بودنش سند تهیه شده همیشه میشه جهنم
البته من توی پروفایلت چیزی ندیدم که بفهمم MSداری یا نه
نمیدونم درک هفته ای یه درد که حالا میخواد براش بشهثانیه ایی یه درد برات آسونه یا نه
این مطلب بخصوص برای ثبت بیماری برای دخترا بیشتر برام مهم بود
که البته برای آقایون هم مهمه
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : omid_nejad , zohaa , elham 66 , همسر یک قهرمان , عمومهربان , behzad mkh , kohedard
...
البته که باید تو عقد نامه ذکر بشه که طرف زیرش نزنه بگه من خبر نداشتم...لااقل از حق دختره حفاظت بشه
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : omid_nejad , عمومهربان , behzad mkh , همراز , kohedard
آره منم موافقم , کار از محکم کاری عیب نمیکنهSleepy
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : عمومهربان , behzad mkh , همراز , kohedard
شاید تو بعضی مسایل ذکر بیماری درست باشه
ولی منم با علی آقا موافقم اگه زندگی که بخواد برای اینکه تو به من نگفتی تموم بشه همون بهتر که شروع نشه
اصلا دوست ندارم اسم مریضیم تو سند ازدواجی که میخوام یه عمر باطرف زندگی کنم بیاد
طرف منو اینجوری که هستم قبول کرده هر وقتم خسته شد و توان نداشت دیگه نمیخوام به زور نگهش دارم چون بقیه ی زندگی الکیه
پس موافق نیستم
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : omid_nejad , elham 66 , behzad mkh , hyd69hyd , عمومهربان , kohedard
من که مطرح نکردم
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : elham 66 , عمومهربان , behzad mkh , kohedard
به نظر من نبايد ذكر بشه
ولى طرف حتماً بايد بدونه
البته من با ازدواج مخالفم چون بالاخره طرف يه جا به روت مياره كه دلش سوخته و يا داره بهت لطف ميكنه

تشکر شده توسط : ورونیکا , همسر یک قهرمان , عمومهربان , behzad mkh , hyd69hyd , kohedard
منم تو عقدنامم نیست چون اصلا لزومی نداره که باشه
اونی که پا پیش گذاشته و همه چیزو میدونه خب دیگه فکر همه جا هاشا کرده و اومده جلو
پس اگه بخاد بعدها زیر همه چی بزنه دیگه زده حالا چه تو عقد نامه باشه چه نباشه
چون در همه شرایط حق با طرف مقابل هستش
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : omid_nejad , zohaa , ورونیکا , همسر یک قهرمان , عمومهربان , behzad mkh , kohedard
به نظر منم بهتره که ذکر بشه!
 تشکر شده توسط : عمومهربان , behzad mkh , همراز , kohedard
سلام به نظر من پسر بدونه مشکلی نیست ولی خانوادش بدونن سخته قبول داری این حرفو همون مشکلی که کن دارم که شرط ازدواجم اطلاع خانواده پسره شده ولی من راضی نیستم
ناشنوا باش
وقتی همه
از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند …
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , behzad mkh , hyd69hyd , kohedard

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,497 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
Sad آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید Hasty 132 66,818 2013/04/03, 10:41 AM
آخرین ارسال: saeid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان