امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه)
منم با هیلدا موافقم وقتی هر دو طرف میدونن دیگه نمیخواهد شیپور به دست بگیری همه بفهمنن.تو عقد نامه ذکر بشه اخه چی بشه.
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : hilda , عمومهربان
(2013/10/09, 09:31 AM)عمومهربان نوشته است: دوستان عزیز
به نظر شما لازم است (بخصوص دختر خانم ها) در زمان عقد موضوع بیماری در عقد نامه ذکر شود.icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
به نظر من این موضوع اگه توی عقد نامه قید بشه خیلی بهتره .
آخه اگه خدای نکرده زوجین نتونن با هم کنار بیان با وجود این که به خاطر صعب العلاج بودن بیماری راحت حکم طلاق صادر میشه ولی لااقل عروس خانم از حقوق قانونیش محروم نمیشه .
در مورد آقایون هم همینطور چون بعدا خانم نمیتونه مدعی بشه که فریب خورده و همسرشو رها کنه و بره ...
 تشکر شده توسط : kiana , عمومهربان , zohaa , شیرین , arezooo82
مانیا جان از لحاظ قانونی نمیتونن ام اس را بهانه کنن.اما همون قاضی اگه خودش چیزی رو دوست نداشته باشه حتی اگه طرف مقابلش استغفراله خداهم باشه هزار جور ایراد و اشکال و تبصره و کوفت و زهرمار بهش میچسبونه که طرف بگه مهرم حلال وجونم آزاد.اما از نظر قانونی تا اونجایی که من میدونم اصلا حق طلاق رو ندارن.اما از نظر من وقتی یکی از زوجین پاشو توی دادگاه میذاره واسه طلاق،دیگه اون زندگی ،زندگی نخواهد بود وباید جداشد علی الخصوص اگه بخاطر بیماری باشه.چون خواهان با این کارش بی ظرفیتی خودشو درمورد زندگی مشترک نشون میده.نمیشه به همچین کسی دیگه گفت همراه روزهای خوشی و ناخوشی
 تشکر شده توسط : kiana , عمومهربان , دربند , zohaa , شیرین
به نظر من بهتره ذکر بشه ونیازی نیست تا همه بفهمن میشه با یه هماهنگی با دفتر ثبت ازدواج این موضوع آروم و بی سر و صدا شکل بگیره . بچه ها همه توی یه جامعه زندگی میکنیم و متاسفانه من کم ندیدم عاشقای سینه چاکی که با علم به اینکه طرف مقابل شرایطش خاصه جلو میرن و متاسفانه یه جایی به یه دلیلی منکرش میشن و همون مورد رو میکنن دلیل محکمه پسند واسه جدایی ...
پس ذکر بشه بهتره چون دیگه ادعای ندادن اطلاعات کافی و فریب دادن زوج یا زوجه مطرح نمیشه
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : zohaa , شیرین , arezooo82 , عمومهربان , مرتضی
(2013/10/09, 10:51 AM)رنگین کمان نوشته است: من با این که ثبت بشه موافقم اونم به این شکل که زوج از ابتلای زوجه به بیماری ام اس مطلع است (یا بر عکس) زیر نوشته هم حتما امضا بشه!!!!
من به عنوان کسی که حقوق خوانده نظرم اینه!!! مخصوصا موقعی که عروس خانم مبتلاست

عالیه
منم اومدم که تو تاپیک همین رو بگمicon_question
محض تکرار/تایید بیشتر یه نقل قول هم گرفتم

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : spring , شیرین , arezooo82 , عمومهربان , رنگین کمان , nilo0far
(2013/10/09, 10:51 AM)رنگین کمان نوشته است: من با این که ثبت بشه موافقم اونم به این شکل که زوج از ابتلای زوجه به بیماری ام اس مطلع است (یا بر عکس) زیر نوشته هم حتما امضا بشه!!!!

نظر منم دقیقا همینه
وقتی زوجین به توافق میرسن و طرف مقابل با اشراف کامل به این بیماری ، تصمیم به این ازدواج میگیره ،خیلی بهتره که توی عقدنامه ذکر بشه این موضوع . لازم هم نیست توی بوق و شیپور بکننش . کافیه توی محضر بی سر و صدا وارد عقد نامه بشه
اینجوری اگر خدای نکرده ، مسائلی باعث شد زندگیشون به سمت طلاق پیش بره ، ام اس نمیتونه به عنوان یه بهانه قلمداد بشه
مورد زیاد بوده که اختلافات مربوط به چیزای دیگه بوده ولی موقع طلاق ام اس رو بهانه قرار داده اند
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : آنا , spring , شیرین , arezooo82 , عمومهربان , رنگین کمان , nilo0far , kaveh_plus
من با این که پسرم به شدت موافق هستم ولی بی سر و صدا

آدمیزاده دیگه از فرداش خبر نداره

طرفی هم که دونسته و قبول کرده پس نباید مشکل داشته باشه چه پسر چه دختر
 تشکر شده توسط : عمومهربان , nilo0far
(2013/10/15, 08:36 PM)anaram نوشته است:

نظر منم دقیقا همینه
وقتی زوجین به توافق میرسن و طرف مقابل با اشراف کامل به این بیماری ، تصمیم به این ازدواج میگیره ،خیلی بهتره که توی عقدنامه ذکر بشه این موضوع . لازم هم نیست توی بوق و شیپور بکننش . کافیه توی محضر بی سر و صدا وارد عقد نامه بشه
اینجوری اگر خدای نکرده ، مسائلی باعث شد زندگیشون به سمت طلاق پیش بره ، ام اس نمیتونه به عنوان یه بهانه قلمداد بشه
مورد زیاد بوده که اختلافات مربوط به چیزای دیگه بوده ولی موقع طلاق ام اس رو بهانه قرار داده اند
آنارام جون اگه رفتی محضر آقای X ،حتما خود محضردار موضوعو تو بوق و کرنا میکنه!!!!!
ما واسه عقد یکی از بستگان خواستیم موضوع حق طلاق که مال دختر باشه رو بین عروس و داماد تمومش کنیم که خود آقای X با داد و فریاد که من اجازه نمیدم موضوعو به همه اطلاع داد و...
یکی از دوستای من که پسرم هست بعد از مبتلا شدن به ام اس ازدواج کرده و الآن هم یه دختر بچه سالم و شیطون داره میگفت من توی عقدنامه ذکر کردم که بیمار خاص هستم و نظرش هم این بود که ذکر بشه خیلی بهتره
 تشکر شده توسط : عمومهربان , شیرین , arezooo82 , nilo0far
من و همسرم قبل ازدواجمون دوران دوستی رو با هم نداشتیم.....
یعنی با هم دوست نبودیم و ایشون از همون اول خواستگار بودن و جلو اومدن.....
تو دوران مجردی از اونجایی که فارغ التحصيل رشته ی حقوق هستم و زیاد تو محاکم حضور داشتمconfusedانقد طلاق سر چیزای الکی رو دیدم ترسیدمconfused
یکی از شرط هام این بود که ام اسم تو عقد نامه ذکر بشه با اینکه میدونستم شاید دستم بسته باشه بخاطر اینکه بیماری صعب العلاج تو بند های عقد نامه اومده و من اونو امضا خواهم کردsad2ولی باز گفتم تو عقدنامه تو سایر شرایط ضمن عقد یه بند اضافه میکنم که ام اس دارمو دوماد با اطلاع کافی از بیماریم موافق با وصلت باهام شدهconfused
قبل عقدمون بهش گفتم این موضوع رو.....گفت نه!
گفت بنظرت اینکه تو عقدنامه ذکر بشه یا نه این منو ملزم میکنه اگه نخوامت به زور باهات بمونمو ادامه بدم!!!!؟
اگه نخوامت و یه زمانی بدونم هیچ حسی نسبت بهت ندارم همون موقع این زندگی تموم شدست حتی اگه کنار هم زندگی کنیم.....
من با اطلاع کافی از بیماریت اومدم جلو.....اگه اهل جا زدن بودم الان میگفتم نه
بیماریه تو ام اسه......چیزی که به روحیت بستگی داره......منم تا اونجایی که از دستم بر بیاد برات از محبت کم نمیزارم و با هم ام است رو ریشه کن میکنیم
در ضمن من نمیخوام هیچکدوم ازاعضای خونوادم از این موضوع بویی ببرن
روز عقد و بعدش من چطور عقد نامه رو قایم کنم از خونوادم!!!!!!
منم قبول کردم.....گفتم راس میگه.....حرفاش منطقیه
و 22 آبان اولین سالگرد ازدواجمونهlove28
تو این 1 سال 1 مورد هم سر ام اس اختلاف نداشتیم خدارو شکر
فقط میتونم این دعا رو بکنم خدا بحق عظمتش به همه بچه های ام اسی یه شریک زندگیه خوب مثه همسر من بده.......
اون خیلی خوبه.....دعام همیشه باهاشهlove28
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : arezooo82 , عمومهربان , spring , paeeze , دربند , yummy , نازی ی , رنگین کمان , مرتضی , Escape , nilo0far , مـه ســـا , kaveh_plus , ساسان , موناامیدوار , ehsan 10054 , roya-n , saba.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,405 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
Sad آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید Hasty 132 66,625 2013/04/03, 10:41 AM
آخرین ارسال: saeid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست