نظرسنجی: وضعیت تاهل و ام اس شما چگونه است ؟
مجردم
63.41%
26 63.41%
بعد از تشخیص ازدواج کردم
7.32%
3 7.32%
بعداز تشخیص طلاق گرفتم
4.88%
2 4.88%
قبل از تشخیص ازدواج کردم
21.95%
9 21.95%
بعداز تشخیص طلاق گرفتم و مجدد ازدواج کردم
2.44%
1 2.44%
بعد از تشخیص ازدواج کردم و بعد طلاق گرفتم
0%
0 0%
در کل 41 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعیت و زمان تاهل
خوش به حالت pink rose مال من دو ماه بعد از عقدم بیماریم معلوم شد ولی هیچکس تحمل نداشت، طلاق گرفتم
همسر یک قهرمان امیدوارم همسرت لیاقت این همه گذشتت رو داشته باشه
مردم از حسادت undecided2
 تشکر شده توسط : pinkrose , همسر یک قهرمان , kiana , مهسا24 , fariba 68
(2013/10/09, 09:07 AM)دربند نوشته است: خوش به حالت pink rose مال من دو ماه بعد از عقدم بیماریم معلوم شد ولی هیچکس تحمل نداشت، طلاق گرفتم
مردم از حسادت undecided2

دربند جان همسرت لیاقت نداشته که توی این راه همراهت باشه و از کنار تو بودن لذت ببره. مطمئن باش بهترین ها در انتظارته عزیزم.
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , دربند , مهسا24 , fariba 68
(2013/10/09, 02:02 PM)pinkrose نوشته است:
(2013/10/09, 09:07 AM)دربند نوشته است: خوش به حالت pink rose مال من دو ماه بعد از عقدم بیماریم معلوم شد ولی هیچکس تحمل نداشت، طلاق گرفتم
مردم از حسادت undecided2

دربند جان همسرت لیاقت نداشته که توی این راه همراهت باشه و از کنار تو بودن لذت ببره. مطمئن باش بهترین ها در انتظارته عزیزم.

خودمم همینو میگم Smile اینو نگم چطور آروم شم
تازه پرو پرو گفت بریم شناسنامه هامون رو سفید کنیم، یعنی حتی نمی خواست اسم من تو شناسنامه اش باشه sad
 تشکر شده توسط : kiana , مهسا24
سلام 6ماه بعد از عروسي فهميديم همسرم ام اس داره الان 6ساله داريم زندگي مي كنيم درسته من خيلي غصه مي خورم و دوست دارم كه شوهر من هم مثل بقيه مردها قوي باشه ولي من شوهرم رو دوست دارم و تحت هيچ شرايطي تنهاش نميزارم خوبيش اينه كه خودم يه پا مرد شدم سنگين ترين چيزارو بلند مي كنم جابه جا مي كنم تو اسباب كشي خودم همه كارا رو كردم به كسي هم احتياجي ندارم
 تشکر شده توسط : pinkrose , دربند , kiana , مهسا24 , baharan , majid1
(2013/10/09, 03:39 PM)sara2 نوشته است: سلام 6ماه بعد از عروسي فهميديم همسرم ام اس داره الان 6ساله داريم زندگي مي كنيم درسته من خيلي غصه مي خورم و دوست دارم كه شوهر من هم مثل بقيه مردها قوي باشه ولي من شوهرم رو دوست دارم و تحت هيچ شرايطي تنهاش نميزارم خوبيش اينه كه خودم يه پا مرد شدم سنگين ترين چيزارو بلند مي كنم جابه جا مي كنم تو اسباب كشي خودم همه كارا رو كردم به كسي هم احتياجي ندارم

خدا قوت خانومlove51 ایشالا زندگیتون همیشه زیبا باشه و به امید بهبودی همسر عزیزت agreement2
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : sara2 , مهسا24
همه دوستانی که چه قبل از ام اس چه بعدش ازدواج کردین امیدوارم همگی زندگی شیرین و زیبایی داشته باشید .love28love28love28
احسنت به هر دوطرف icon_question
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان