•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خستگي
(2016/02/17, 07:19 PM)helli نوشته است: من هروقت خیلی خسته م یه فنجون کافی میکس میخورم بهتر میشم البته این روش رو به هیچکس توصیه نمی کنم چون ممکنه هم معتاد کافی میکس بشین هم اینکه بعد از مدتی اثرش رو هم از دست بدهconfused2 آخرم نفهمیدیم قهوه برای ما خوبه یا بد!

قهوه خالص با فاصله دو ساعت از غذا یک بار در روز اشکالی ندارد ولی قهوه و نسکافه که حاوی مواد اضافی باشند مفید نیست ( مثل کافی میکس)
صحبت دکتر رضایی زاده بوده...
 تشکر شده توسط : طاهره.
من انقدر کار دارم که وقت نمیکنم خسته بشم!!!!!!خخخخخخخ
سر خودمو انقدر شلوغ کردم که بیشتر وقتا یادم میره مریضم
امپولامم مامانم ساعتشو بهم میگه میزنم وگرنه همونم یادم نمیمونه!laughing3
اینطوری خیلی بهتره
اگه به بیماری محل سگ نزاریم گم میشه میره پی کارش!agreement2
Life Has No CTRL+Z
 تشکر شده توسط : طاهره.
اتفاقا بنظر من باید تاحدی بهش اهمیت بدی و مراقبش باشی ولی با این که تمام فکر و ذهنت بشه ام اس و از زندگی خودتو بندازی مخالفم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یه غریبه , nahid
مريم جون درست ميگه.
ببين! اينكه همه ى هم و غم ت بشه ام اس اشتباهه. از اونور بوم افتادن هم اشتباهه. در حد اعتدال! شايد كارى كه ميكنى در دراز مدت منجر به بدتر شدنت بشه. بايد مراقب سبك زندگيت باشى. چه بخوايم چه نخوايم اين مهمون ناخونده رو داريم. نميشه بهش بى محل بود (كم محل چرا ولى بى محل نه!)
 تشکر شده توسط : nahid , glassheart
سلام بچه ها من دردای شدید تو پاهام و دستام دارم وقتی سرم و به جلو خم میکنم ازسر تا لگنم تیر میکشه.تقریبا کل پوست بدنم کرخته.تو دستا و پاهام احساس ارتعاش میکنم در حد چند تانیه .چشمامم کمی تاره.اصلا اشتها به غذا ندارم خیلی ضعیف شدم.جوری که تواین فصل نزدیک امتحانا دانشگاهمم ول کردم چون اینقدر ضعف دارم که صبح تا شب خوابیدم .خوابمم خیلی کم شده .شکم پیچه هم گرفتم.بیماریمو هنوز تشخیص ندادن اما فردا ام ار ای با و بی تزریق دارم.یعنی صددرصد ام اس دارم؟؟
(2016/12/07, 10:05 AM)سارام محمدی نوشته است: سلام بچه ها من دردای شدید تو پاهام و دستام دارم وقتی سرم و به جلو خم میکنم ازسر تا لگنم تیر میکشه.تقریبا کل پوست بدنم کرخته.تو دستا و پاهام احساس ارتعاش میکنم در حد چند تانیه .چشمامم کمی تاره.اصلا اشتها به غذا ندارم خیلی ضعیف شدم.جوری که تواین فصل نزدیک امتحانا دانشگاهمم ول کردم چون اینقدر ضعف دارم که صبح تا شب خوابیدم .خوابمم خیلی کم شده .شکم پیچه هم گرفتم.بیماریمو هنوز تشخیص ندادن اما فردا ام ار ای با و بی تزریق دارم.یعنی صددرصد ام اس دارم؟؟

نه دوست خوبم تا ام آر آی ندی و تا پلاکی تو ام آر آی نباشه ام اس نیست. توکل به خدا.یه مقدار چیزای انرژی زا بخور که سرپا باشی. خرما و عسل. انشالله کههیچی نیست.
مرسی دوسته خوبم یعنی اگه ام ار ای سالم باشه دیگه پی گیر نشم برای ازمایش دیگه؟؟

اخه تقریبا همه علایم و دارم باهم دیگه .به نظر خودم با تحقیقاتی که دوماهه دارم انجام میدم تو اینترنت 99 درصد ام اسه.اما بازم دلم اول به خدا بعد به اون یه درصد خوشه.
(2016/12/07, 10:23 AM)سارام محمدی نوشته است: مرسی دوسته خوبم یعنی اگه ام ار ای سالم باشه دیگه پی گیر نشم برای ازمایش دیگه؟؟

اخه تقریبا همه علایم و دارم باهم دیگه .به نظر خودم با تحقیقاتی که دوماهه دارم انجام میدم تو اینترنت 99 درصد ام اسه.اما بازم دلم اول به خدا بعد به اون یه درصد خوشه.

بستگی به نظر پزشکتون داره
(2016/12/07, 10:05 AM)سارام محمدی نوشته است: سلام بچه ها من دردای شدید تو پاهام و دستام دارم وقتی سرم و به جلو خم میکنم ازسر تا لگنم تیر میکشه.تقریبا کل پوست بدنم کرخته.تو دستا و پاهام احساس ارتعاش میکنم در حد چند تانیه .چشمامم کمی تاره.اصلا اشتها به غذا ندارم خیلی ضعیف شدم.جوری که تواین فصل نزدیک امتحانا دانشگاهمم ول کردم چون اینقدر ضعف دارم که صبح تا شب خوابیدم .خوابمم خیلی کم شده .شکم پیچه هم گرفتم.بیماریمو هنوز تشخیص ندادن اما فردا ام ار ای با و بی تزریق دارم.یعنی صددرصد ام اس دارم؟؟

دوست عزيز توى تاپيكهاى مختلف دنبال اين هستى كه كسى بگه آره ام اس دارى ، يا نه ام اس نيست؟! همه گفتن كه بايدد دكترت تشخيص بده. ما همه اين روزها رو گذرونديم و درك ميكنيم. ولى شما هم متوجه باش با اين كار اولاً پستهاى نامربوط ميذارى و كار ناظرها زياد ميشه، ثانياً استرست رو به همه وارد ميكنى كه انگار ام اس چى هست حالا. لطفاً رعايت كن
 تشکر شده توسط : nahid , آنا
بله دوست عزیز ، همونطور که میهن جون گفت فقط و فقط دکتر متخصص میتون تشخیص بده و نظر دیگران به درد شما نمیخوره ، شما تمام حرفتون تو این یک هفته این بود که ام اس دارم یا نه ؟ نظر ما که دکتر نیستیم چه فایده ای داره ؟ همه هم میگن برو دکتر .. برو دکتر ...!
شما فکر نمیکنی به ما که ام اس داریم وقتی میگی به احتمال99 درصد ام اسه، امیدم به همون یک درصده یعنی چی ؟ یعنی انقدر ام اس وحشتناکه و از همه بیماریها بدتره ؟ فکر نمیکنی اگه از ام اس بدتر بود چی میشد ؟!
عده ای هم هستن که میگن کاش ام اس داشتیم نه فلان بیماری رو ...
ما همه با وجود ام اس مشغول کار و زندگی هستیم و نمردیم و قرار نیست زود بمیریم .

در ضمن این ارسال ها هیچ ربطی به عنوان تاپیک یعنی خستگی نداشت !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , آنا , mj.ny-luise

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • 24
  • بعدی