•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خستگي
یه چیزی من کشف کردم دفعه قبلی که آزمایش دادم گلبولهای سفیدم از حد مجاز کمتر شده بود دقیقا قبل این آزمایش بی جونی و بی حالی من خیلی زیاد بود برای همین دکترم قرص فینگولیدمو قطع کرد و شروع کردم تقویت یه چند تا آمپول تقویتی زدم بعد 10 روز که دوباره آزمایش دادم و گلبولهای سفیدم بالاتر رفته بود حالا الان حالم خیلی بهتره
پس به wbc توی آزمایشتون توجه کنین
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , afsaneh , برگ 7 , ostad2000 , kohedard , خاطره68 , یاسی
به نظر من خستگی بیشتر تلقین هست. نمیگم الکیه یا همچین چیزی نیست ولی خیلی به طرز فکر بستگی داره. من روزیکه به این ام اس لعنتی فکر نمیکنم حالم خوبه ولی به محض اینکه بهش یه کم فکر کنم دست و پام خواب میره خسته میشم .... !!!
 تشکر شده توسط : FBF , helli , kohedard , خاطره68 , یاسی
نتایج تحقیقات جدید در مورد خستگی که توسط سایت msif برام فرستاده شده:
http://www.msif.org/news/2014/11/17/new-...t-fatigue/

گویا میگه که آمانتادین اولین دارو برای درمان خستگی بوده که البته بیشتر تحقیقات مدرکی برای مفید بودنش پیدا نکردند نتایج در مورد مدافنیل هم متناقض بوده!
ولی در تحقیق جدید Alfacalcidol (دارویی مشابه ویتامین دی) داروی موثر و بی خطری برای خستگی شناخته شده!

نقل قول: The Multiple Sclerosis Journal recently published the results of a study by researchers from Israel who measured the effect of vitamin D analogue, Alfacalcidol, on MS-related fatigue. In this study, 158 MS patients with significant fatigue received Alfacalcidol or a placebo.

The researchers found that Alfacalcidol is a safe and effective treatment for fatigue among patients with MS.

These findings suggest that Alfacalcidol, a drug similar to vitamin D, should be considered a safe treatment option for MS-related fatigue.
- See more at: http://www.msif.org/news/2014/11/17/new-...Vf0I97.dpu
f
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : sasan-8 , kohedard , خاطره68 , zohrevand , یاسی
وای یعنی‌ صبح‌ها واسه من با مرگ برابره اصلا نمیتونم از جم بلند شم وقتی‌ بیدار میشم فقط ۱ ساعت باید دراز کش بمونم با خودم صحبت کنم تا بتونم بلند شم، یه موقع‌های هم که به زور بلند میشم تمام روز مثل مرده متحرک میمونم. البته واسه من خستگی‌ اام اس‌ با خستگی‌ تیروئید قاطی‌ شده اصلا یه معجونی‌ شده ، خلاصه که صبح‌ها واسه من بدترین ساعت از روزه از لحاظ خستگی‌. ورزشی هم که انجام میدم خیلی‌ سنگینه هرچند که در طول ورزش یه موقع‌ها خیلی‌ بی‌ انرژی‌ هستم ولی‌ بعدش خیلی‌ سرحال میشم. ولی‌ این خستگی‌ صبح اصلا فلج کرده زندگی‌ مارو :-(
 تشکر شده توسط : kohedard , Exhautless , خاطره68 , paeeze , یاسی
خستگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی میخوام راه برم انگار با چسب به زمین چسبیدم برام خیلی سخته که هم درد قلم پا تحمل کنم و هم راه برم کنار دوستان اخه هیچ کسی نمیدونه که از ظاهرم من ام اس دارم و مجبور میشم که پا به پای دوستان و اشنایان حرکت کنم
خدایا به دادمون برس حداقل این خستگی بدنمونو ازمون بگیر همون سنگینی اسم این بیماری برام کافیهicon_cryangry2
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : sweetbasil , Exhautless , mj.ny-luise , خاطره68 , aisan , fariba 68
من که صبح ها خودما از رختخواب میکنم
ووقتی بیدار میشم انگار از رینگ بوکس بیرون اومدم
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : خاطره68 , 0MID
(2015/05/11, 09:15 AM)mj.ny-luise نوشته است: من که صبح ها خودما از رختخواب میکنم
ووقتی بیدار میشم انگار از رینگ بوکس بیرون اومدم

منم دقیقا مثل شما بودم.....
خواب صبح و احساس خستگی شدید......سردرد و کوفتگی عضلات در کل انگار شب قبل داشتم کوه میکندم......امپولم که به کوپامر تغییر کردو همچنین با مصرف قرص باکلوفن و قرص اسپاکس و مدافنیل تونستم فعلا از این حالت دربیام..
نمیدونم یعنی با تغییر دارو ازاین حالت دراومدم؟؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2confused2confused2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : aisan
سلام به همه دوستان و آرزوی سلامتی و شادابی،
یه مساله ای رو می خواستم ازتون بپرسم، من دو هفته ای کار زیاد دارم، به نظرتون برای رفع خستگی چکار کنم؟ چون خیلی زود خسته میشم، به نظرتون نوشابه های انرژی زا برای ما ضرر داره؟
 تشکر شده توسط : یاسی
چاره کار آمپول B12 است.
هر دو هفته یه آمپول بزنین.به قدری انرژیتون بیشتر میشه که حد نداره.
هر روز کپسول ب کمپلکس می خورم ولی بیشتر وقتها بی انرژی هستن
به گمانم فردا روز خوبی باشد.....صورت ماه به من می گوید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 24