امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا بوتاكس براي بيمار ام اس مضر است ؟
سلام آيا بوتاكس براي بيمار ام اس مضر است ؟
(2013/09/30, 02:19 PM)آسمان نوشته است: سلام آيا بوتاكس براي بيمار ام اس مضر است ؟

فکر نکنم،دایی من ام اس داره و بوتاکس تزریق کرده و مشکلی هم نداره.
بی بهانه بخندیم .....
دكتر پوست من وقتي قضيه ام اس رو فهميد،گفت كه بهتره اين كار رو نكنم
 تشکر شده توسط : نازلی , paeazan , elham 66
سلام به همگي. كسي مي دونه تزريق بوتاكس براي بيماران ام اس مجاز هست يا نه؟
 تشکر شده توسط : یاسی
سلام دوستان من دو جا رفتم بوتاکس نمیزنن میترسن. شما تزریق کردین ؟ من فقط برای خط های پیشونیم میخوام. انقدر برخورد بدی کردن باهام گفتن ام اس دارین rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
(2013/09/30, 09:50 PM)آنا نوشته است:
(2013/09/30, 02:19 PM)آسمان نوشته است: سلام آيا بوتاكس براي بيمار ام اس مضر است ؟

باسلام
من اين موضوع را از دكترم اقاى دكتر صحراييان پرسيدم ايشان گفتند اشكالى ندارد من خودم فكر ميكنم بهتر است اين كار را زير نظر دكتر پوست انجام دهيم

دوستان من خودم هر شش ماه يكبار بوتاكس زير دست دكتر مسعودى انجام ميدهم ومشكلى ندارم

ايشان متخصص پوست است
 تشکر شده توسط : narsis2
(2017/10/18, 01:41 PM)zohrevand نوشته است:
(2013/09/30, 09:50 PM)آنا نوشته است:

باسلام
من اين موضوع را از دكترم اقاى دكتر صحراييان پرسيدم ايشان گفتند اشكالى ندارد من خودم فكر ميكنم بهتر است اين كار را زير نظر دكتر پوست انجام دهيم

دوستان من خودم هر شش ماه يكبار بوتاكس زير دست دكتر مسعودى انجام ميدهم ومشكلى ندارم

ايشان متخصص پوست است

گفتین ام اس دارین ؟ به من گفتن رضایت نامه از ظرف متخصص مغز و اعصابت بیار !
تزریق ژل هیچ مشکی ایجاد نمیکنه برا ام اسی ها.
ولی بوتاکس منم تصمیم دارم برم
نتیجه اش چی شد
میتونیم یانه؟
(2017/10/18, 08:56 PM)narsis2 نوشته است: تزریق ژل هیچ مشکی ایجاد نمیکنه برا ام اسی ها.
ولی بوتاکس منم تصمیم دارم برم
نتیجه اش چی شد
میتونیم یانه؟

سلام
دکتر عظیمی به من نامه دادن که اشکالی نداره.ولی نکنه فرد به فرد فرق داشته باشه از دکترتون سوال کنید.
دوستان من هم از خانم دکتر نبوی ، خواهر آقای دکتر نبوی، دکترم وقت گرفتم . ایشون متخصص پوست هستن. تماس گرفتم .گفتم من از مریض های آقای دکترم مشکلی نیست تزریق میکنند ؟ گفتن بله مشکلی نیست. حالا تزریق کردم باز نتیجه را اینجا میگم حتما

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست