امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟
سلاممممممم
نامزد من به تازگی به جمع شما دوستای خوبم پیوسته !
اما ما با این وجود داریم کارای عروسیمونو میگنیم !!!
برای ماه عسل میخوایم بریم کلی بگردیم ! اما من استرس دارم ! تازه با این بیماری آشنا شدم و شماها همه میگین که استرس بده !
یعنی ما اگه بریم شهره بازی و گردش و بازی های هیجانی براش بده ؟
آخع خیلی نگرانشم !
مرسی از همه شما گل ها !
 تشکر شده توسط : Yanis , zenith , parastoo joon , paeazan , همسر یک قهرمان , visko , گيتي , maryam.N , شفا یافته , barzegar , یوسفی نازنین , محمد جواد , tatagoli
(2013/09/24, 02:27 AM)نگین م نوشته است: سلاممممممم
نامزد من به تازگی به جمع شما دوستای خوبم پیوسته !
اما ما با این وجود داریم کارای عروسیمونو میگنیم !!!
برای ماه عسل میخوایم بریم کلی بگردیم ! اما من استرس دارم ! تازه با این بیماری آشنا شدم و شماها همه میگین که استرس بده !
یعنی ما اگه بریم شهره بازی و گردش و بازی های هیجانی براش بده ؟
آخع خیلی نگرانشم !
مرسی از همه شما گل ها !
سلام
البته شدت بیماری رو دکترش باید تشخیص بده ولی جای نگرانی نیست خوش باشید. باز هم بهترین راهنمایی رو دکتر معالج با توجه به شرایط بیمار عنوان میکنه ولی در مجموع ام اس اونقدرها بیماری بزرگی نیست که نگران کننده باشه
زندگی با تمام دشواریهاش بسیار زیباست قدر انرا بدانیم.
 تشکر شده توسط : fireboud , elham 66 , zenith , آنا , گيتي
نزدیک 1 ماه شده که مشکوک به ام اس هستند و دو بینیش هنوز خوب نشده ! دارو هم بهش ندادن هنوز !
میترسم حالش بد بشه !!!!
مرسی از راهنماییت عزیزم :*
 تشکر شده توسط : zenith , گيتي
راستش من که شهربازی میرم و کلی هم بازی های هیجان انگیز سوار میشم حتی سرزمین موجهای آبی هم همه بازی ها رو سوار شدم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم ولی چرا نوشتی که همسرتون نه پزشک داره و نه دارو مصرف میکنه ؟ بهتره تحت نظر یه پزشک خوب باشه گلم
 تشکر شده توسط : zenith , نگین م , گيتي , maryam.N
پراسترس تر از ازدواج و تعیین مهریه و تهیه مسکن و .... دیگه چی میتونه باشه نگین جان ؟!
شوخی بود ، امیدوارم به خوبی و خوشی ازدواج کنید و خوشبخت بشید.icon_questionicon_question

شهر بازی هم خوب وسایلی که همش باید جیغ زد و ترسید و دل و روده آدم بریزیه به هم آخه چه لذتی داره ؟ Smile (16) اگه برای هر کدومتون استرس داره از خیرش بگذرید ، اگه نداره خو برید پول بدید جیغ بزنید !confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , آنا , zohaa , گيتي , maryam.N
(2013/09/24, 02:37 PM)eleana نوشته است: راستش من که شهربازی میرم و کلی هم بازی های هیجان انگیز سوار میشم حتی سرزمین موجهای آبی هم همه بازی ها رو سوار شدم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم ولی چرا نوشتی که همسرتون نه پزشک داره و نه دارو مصرف میکنه ؟ بهتره تحت نظر یه پزشک خوب باشه گلم

اخه هنوز تشخیص 100% ندادن confused2 گفتن 3 ماه دیگه بیاد ام ار ای کنه که ببینن پلاک فعال داره یا نه !!! تروخدا براش دعا کنین !!! هنوز خودشو جمع و جور نکرده !!! میخوام ببرمش جیغ بزنه سر حال بشه agreement2smiling
 تشکر شده توسط : nahid , همسر یک قهرمان , گيتي , barzegar , یوسفی نازنین
یادش بخیر رفتیم پارک ارم با اون بازیهای مسخره اش همسرم برای هر بازی دوتا بلیط گرفته بود ولی وقتی رفتیم سوار شیم گفت نمی تونم اعصابم جواب نمیده و این شد که من دوبار دوبار سوار میشدم happy0065.gif فقط تونل وحشت رو اومد که کلی خندیدیم بجای ترس agreement2 هرچی من دنبال هیجانم اون ازش فراریه
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : هيوا , visko , گيتي , یوسفی نازنین
به جز قضیه علمی و نظر پزشک هر فرد که حرف اول رو میزنه . اما از نظر شخصی مثه همه چیزای دیگه که درباره ام اس وجود داره به نظر من حس و حال خود فرد از همه مهم تره من هر وقت قبلش فکر کردم ای واای من ام اس دارم نکنه حالم بد بشه ، اصن نتونستم برم و هر وقت اصن بهش فکر نکردم رفتم و خیلی ام عااالی بوده و تازه تخلیه هیجانات و شخصیت هیجانیم برام مثبت هم بوده . این بیماری عجیب ما بدجور نوع برخوردمون باهاش اهمیت داره . تجربه که به من اینو به شدت ثابت کرده
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : afsaneh , بی تـــا , گيتي , maryam.N , pinkrose
منم پارک میرم ترجیح میدم هیچی سوار نشم . رفتما اذیتم نشدم ولی کلا مراقب خودم هستم
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : afsaneh , visko , گيتي
من که کلی بهم خوش میگذره وقتی توی شهر بازی،بازی های هیجانی میکنم!!!
 تشکر شده توسط : بی تـــا , گيتي , rezami

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,725 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,265 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,932 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,794 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,454 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,362 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,605 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,733 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  هزینه های پزشکی خانم ام اسی برای تازه داماد عمومهربان 19 11,197 2014/01/11, 01:53 AM
آخرین ارسال: simiin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان