•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
(2015/05/20, 11:47 AM)یه غریبه نوشته است: همونطور كه ناهيد جون گفتن شما نبايد تحت پوشش هيچ بيمه اى باشيد براى گرفتن اين دفترچه. ازتون امضا هم ميگيرن كه تحت پوشش هيچ بيمه اى نيستيد؛ اگه هستيد و بنا به دلايلى ميخوايد اين دفترچه رو بگيريد، بايد بريد باطل كنيد اون يكى دفترچتون رو. مدارك پزشكى رو بايد ببريد. يه فرم هست كه دكترتون بايد پر كنه. عكس، كارت ملى و پول صدور دفترچه( يادم نيست ١٠٠٠ تومن بود يا ٢٠٠٠ تومن).
روند پيچيده اى نداره. مهمترين نكتش اينه كه شما نبايد تحت پوشش هيچ بيمه اى باشيد.

نمیخوام حرف شما رو نقض کنم ولی من بدون اینکه دفتر چه تامین اجتماعیم رو باطل کنم(یعنی تحت پوشش تامین اجتماعی بودم) رفتم دفترچه خدمات درمانی گرفتم,هیچ فرمی هم واسه دکترم ندادن که پرکنه (البته واسه گرفتن کارت هوشمند این مراحل رو رفته بودم)فقط یه کپی از کارتم رو گرفتن,درمجموع بیمه خدمات درمانی با تامین اجتماعی فرق چندانی نداره ,
رایگان بودن بیمه خدمات درمانی غیر از مناطق محروم شامل بیماران خاص هم میشه
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , 0MID
(2015/05/20, 02:21 PM)Exhautless نوشته است:
(2015/05/20, 11:47 AM)یه غریبه نوشته است: همونطور كه ناهيد جون گفتن شما نبايد تحت پوشش هيچ بيمه اى باشيد براى گرفتن اين دفترچه. ازتون امضا هم ميگيرن كه تحت پوشش هيچ بيمه اى نيستيد؛ اگه هستيد و بنا به دلايلى ميخوايد اين دفترچه رو بگيريد، بايد بريد باطل كنيد اون يكى دفترچتون رو. مدارك پزشكى رو بايد ببريد. يه فرم هست كه دكترتون بايد پر كنه. عكس، كارت ملى و پول صدور دفترچه( يادم نيست ١٠٠٠ تومن بود يا ٢٠٠٠ تومن).
روند پيچيده اى نداره. مهمترين نكتش اينه كه شما نبايد تحت پوشش هيچ بيمه اى باشيد.

نمیخوام حرف شما رو نقض کنم ولی من بدون اینکه دفتر چه تامین اجتماعیم رو باطل کنم(یعنی تحت پوشش تامین اجتماعی بودم) رفتم دفترچه خدمات درمانی گرفتم,هیچ فرمی هم واسه دکترم ندادن که پرکنه (البته واسه گرفتن کارت هوشمند این مراحل رو رفته بودم)فقط یه کپی از کارتم رو گرفتن,درمجموع بیمه خدمات درمانی با تامین اجتماعی فرق چندانی نداره ,
رایگان بودن بیمه خدمات درمانی غیر از مناطق محروم شامل بیماران خاص هم میشه
دوست عزيز كار شما غير قانونى بوده! ينى خلاف قوانين اونا بوده! چون يه فرم بهتون ميدن كه امضا كنيد كه نوشته گواهى ميدهم تحت پوشش هيچ بيمه اى نيستم. اون آقاهه كه مسئولش بود به من گفت ما شايد چك نكنيم ولى اگه بنا به هر دليلى بفهميم بيمه بوديد، جريمه ميشيد.
اين مدارك رو از من گرفتن و بعد از يك ماه كارت هم بهم دادن. ولى نگفتن مدارك براى دفترچه است يا كارت.
 تشکر شده توسط : 0MID
با توجه به شرایط کاریم بعد یه برهه ی زمانی دفترچه تامین اجتماعیم فاقد اعتبار میشد پس واسه دریافت داروهام نیاز به دفترچه داشتم,وگرنه مگه داشتن دوتا دفترچه چه فایده ای میتونه داشته باشه,
درقانونی یا غیر قانونی بودن کاراونها هیچ بحثی ندارم! ولی همچین فرمی که تعهد نامه مبنی بر تحت پوشش نبودن سازمان دیگه ای باشه بهم ندادن,
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , 0MID
من در مورد تهران اطلاعات دارم. شايد استانهاى ديگه اينطورى نباشن.
فقط بچه ها بدونيد واقعاً فرقى توى تسهيلات با تامين اجتماعى كه من قبلن داشتم نداره. با تامين آزمايشم همونقدرى ميشد كه الان با اين ميشه.
 تشکر شده توسط : 0MID
با این تفاسیر من بهتره که همون دفترچه تامین اجتماعیمو نگه دارم چون نه از اعتبار ساقط میشه نه خدمات مقطعی داره......تکمیلی هم هستم......
من فک کردم دفترچه سلامت تسهیلات بهتری داره..confusedconfusedconfused
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
دوستان سلام
من میخوام عضو بیمه تکمیلی بشم .از یه بنده خدایی شنیدم که نیاز به سلامت کامل داره و از این جور چیزا.کسی هست که بعد از تشخیص بیماریش عضو بیمه تکمیلی شده باشه ؟ مرسی میشم اگه راهنماییم کنین
(2017/11/20, 02:00 PM)Mehrdad 31 نوشته است: دوستان سلام
من میخوام عضو بیمه تکمیلی بشم .از یه بنده خدایی شنیدم که نیاز به سلامت کامل داره و از این جور چیزا.کسی هست که بعد از تشخیص بیماریش عضو بیمه تکمیلی شده باشه ؟ مرسی میشم اگه راهنماییم کنین
عضویت بیمه تکمیلی بستگی به این داره که شما عضویتتان با واسطه کارفرماست یا خیر
و اگه با واسطه کارماتون می خواهید عضو بیمه تکمیلی بشید( که بیش‌تر موارد اینجوری هست ) بستگی به قرار دادی داره بین کارفرما و بیمه بسته می شه داره
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2013/09/24, 04:53 PM)hamid نوشته است: بیمه ایرانیان که نمیدونم چه بیمه ای هست ولی بیمه خدمات درمانی هم برای بیماران ام اس رایگان هست

سلام
من بيمه خدمات درمانى دارم وبيمه تكميلى اتيه سازان ولى داروها را مجانى نميگيرم شما چكار كرديد كه مجانى ميگيريد
سلام بستگی داره داروتون چی باشه؟
داروی خارجی که رایگان نیست مگر اینکه بیمه تکمیلی پوشش بده.
بعضی از بیمه های تکمیلی( که آتیه سازان حافظ هم جزو هموناس) شما داروتون را که گرفتید فاکتور میبرید، بخشی از هزینه را بهنون برمیگردونن
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : nahid
(2017/12/12, 04:03 PM)zohrevand نوشته است:
(2013/09/24, 04:53 PM)hamid نوشته است: بیمه ایرانیان که نمیدونم چه بیمه ای هست ولی بیمه خدمات درمانی هم برای بیماران ام اس رایگان هست

سلام
من بيمه خدمات درمانى دارم وبيمه تكميلى اتيه سازان ولى داروها را مجانى نميگيرم شما چكار كرديد كه مجانى ميگيريد

شما اگه در شعبه بیمه آتیه سازان ، پرونده بیماری خاص تشکیل داده باشید ، اگه داروتون تحت پوشش بیمه اصلیتون (خدمات درمانی) باشه هر بار با نسخه پزشک و فاکتور داروتون میتونید هزینه داروتون رو بگیرید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,779 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,150 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,349 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,126 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,549 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,610 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,360 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان