امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادی برای الان به چی فکر میکنی و حرف دلت چیه و...
آخه تمام حرف شما متین

اما احساس من نسبت به این تاپیکا

می دونید چیه تو تاپیک گفتگو من روم نمیشه چیزی بنویسم وقتی میرم اونجا احساس می کنم یه عده دوست صمیمی اند دارن با هم چاق سلامتی و خوش و بش می کنن و انگار منم اون گوشه دزذکی دارم نگاشون می کنم و بعضی اوقات حسودیم هم میشه هی می خوام یه چیزی بگم پشیمون میشم بیشتر احساس غربت می کنم، فکر می کنم گوشی تلفن رو برداشتم خط رو خط شده دارم حرف چند تا دوست رو گوش می دم احساس عذاب وجدان می کنم میگم مجلس خصوصیه میذارم میرم. آره خداییش این دقیقا احساسیه که من دارم نسبت به تاپیک گفتگو
و اما تاپیک هر چه دل تنگت می خواهد دقیقا نظرم با chipchip یکیه. اینقدر جملات قشنگ و احساساتی اونجا هست آدم روش نمیشه هر حرف دلی رو اونجا بنویسه مجلس رسمیه مثله شب شعر و ایناست
اما عجیب با تاپیک داری به چی فکر میکنی احساس نزدیکی می کنم. دوسش دارم
هر چی شما ناظر محترم بفرمایید(ولی خداییش بعضی اوقات تاپیک داری به چی فکر میکنی نیازمند جوابه ،وگرنه حرفه تو گلو گیر می کنه )
البته بگما یکی از معضلات همیشگی من موقع پیام گذاشتن اینه که حالا اینو تو چه تاپیکی مطرح کنم و فقط منحصر به این تاپیکا نیست تو موضوعات تخصصی هم این مشکل رو دارم
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : paeazan , nahid , SSA , محدثه , ayda.m , chipchip , kiana , zohaa , baharan

پیام های داخل این موضوع
RE: پیشنهادی برای الان به چی فکر میکنی و حرف دلت چیه و... - توسط MFhealth - 2013/09/16, 03:25 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,278 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  آیا داشتن بیماری ام اس برای من یک عیب محسوب می شود؟؟؟؟؟ nadia1985 18 7,899 2017/04/10, 12:47 PM
آخرین ارسال: farhad omidvar
  اشتغال برای (ام اسی ها) و یا افراد مرتبط با انها parsims 31 21,032 2017/01/17, 07:48 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست