امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزگز، خواب رفتن و یا بی حسی انگشتان
منم امشب نوک انگشتام سوزن سوزن میشه confused2
خدایا شکرت....
من بیشتر از 1 ساله که دست و پاهام گز گز میکنه گاهی کم و گاهی خیلی شدید. اوایل فقط نوک انگشتام بود اما الان وسعتش خیلی بیشتره. به دکترم میگفتم اما میگفت مهم نیست. منم با وجود اینکه بیشتر شده اما دیگه نگفتم. مشکل خاصی برام ایجاد نکرده فقط آزار دهنده اس
بدون امضا
من چند وقت پیش گزگز نوک انگشت های پا رو داشتم که گاباپنتین برام تجویز شدicon_cry
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
(2014/05/02, 06:03 PM)nilo0far نوشته است: من چند وقت پیش گزگز نوک انگشت های پا رو داشتم که گاباپنتین برام تجویز شدicon_cry

اما من حدود یکسال گاباپنتین خوردم اثری نداشتsad2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
من الان 5 ماه دست چپم +هر دو کف پاهام این حالت گز گز و خواب رفتگی رو دارم اوایل دکترم گفت چیز مهمی نیست چند مدت بعد چند تا دگزا تجویز کردند+گاباپنتین و بعد از مدتی که باز هم خوب نشد باز چند تا دگزا+ پرگابالینولایریکا,هنوز هم خوب نشدم دیگه داره این موصوع میره رو اعصابم چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید اول اینکه ایا پر گابالین خارجبش هست یا همه ایرانی هستند دوما اینکه ایا کسی اینجوری شده چقدر زمان میبره تا خوب شه
(2015/04/25, 12:54 PM)nedaaa نوشته است: من الان 5 ماه دست چپم +هر دو کف پاهام این حالت گز گز و خواب رفتگی رو دارم اوایل دکترم گفت چیز مهمی نیست چند مدت بعد چند تا دگزا تجویز کردند+گاباپنتین و بعد از مدتی که باز هم خوب نشد باز چند تا دگزا+ پرگابالینولایریکا,هنوز هم خوب نشدم دیگه داره این موصوع میره رو اعصابم چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید اول اینکه ایا پر گابالین خارجبش هست یا همه ایرانی هستند دوما اینکه ایا کسی اینجوری شده چقدر زمان میبره تا خوب شه

اسم پرگابالین خارجی لایریکا هست
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : آنا
سلامی دوباره به دوستان.واقعیتش دیگه از پرسیدن و گشتن تو اینترنت خسته شدم.تو این دوماه اگه ارسالی هامو نگاه کنین همه جوره علایم داشتم.یک ماه اول علایم رفتم متخصص مغز و ام ار ای کامل و گفت هیچی.چشام تار شد مردمکش بزرگ شد اونم گفتن csr چشم هست و خوب میشه اونم خوب شد اونم هیچی. چند روزه وقتی دستمو میکشم نوک انگشت وسط دست چپم مور میکنه رد میشه. دوباره میکنم نمیشه.ولی یه ربع بعد بازم میخوام چیزی بردارم کش میدم دستمو نوک انگشت باز مور میشه. کف پای چپمم انگار ویبره بستن که هر نیم ساعت یه ساعت یه دونه بزنه. تعادلمم خوبه فقط و فقط حس شناور بودن دارم این اذیتم میکنه. و انگار پاشنه پام سخت شده.این همه دکتر هیچی.خستم خیلی .دیگه پیام نمیدم و مزاحم دوستا نمیشم. حلالم کنید.
[quote='Nadertaghvai' pid='549652' dateline='1520921970']
سلامی دوباره به دوستان.واقعیتش دیگه از پرسیدن و گشتن تو اینترنت خسته شدم.تو این دوماه اگه ارسالی هامو نگاه کنین همه جوره علایم داشتم.یک ماه اول علایم رفتم متخصص مغز و ام ار ای کامل و گفت هیچی.چشام تار شد مردمکش بزرگ شد اونم گفتن csr چشم هست و خوب میشه اونم خوب شد اونم هیچی. چند روزه وقتی دستمو میکشم نوک انگشت وسط دست چپم مور میکنه رد میشه. دوباره میکنم نمیشه.ولی یه ربع بعد بازم میخوام چیزی بردارم کش میدم دستمو نوک انگشت باز مور میشه. کف پای چپمم انگار ویبره بستن که هر نیم ساعت یه ساعت یه دونه بزنه. تعادلمم خوبه فقط و فقط حس شناور بودن دارم این اذیتم میکنه. و انگار پاشنه پام سخت شده.این همه دکتر هیچی.خستم خیلی .دیگه پیام نمیدم و مزاحم دوستا نمیشم. حلالم کنید.

عزیزم sad2 اعصابتو بهم نریز ... حداقل خداروشکر که دکتر نگفته ام اس داری ... شاید یه شوک زودگذر باشه ... شاید بع یه علتی عصبی شدی و مال همین باشه ... کم خونی ... فیزیولوژی بدن ... ام آر آی هم بهتره 1.5 تسلا به بالا باشه ... حالا نمیدونم کجا ام آر آی دادی ... ایشالله زودتر بهبودی کامل و بدست بیاری love28
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند ...
سلام دوستان
من تازه با اين سايت آشنا شدم
لطفا راهنمائي بفرمائيد
از ابتداي سال گزگز پا داشتم كه mri سر نرمال بود
الان گزگز بهتر شده ولي تاري ديد و سرگيجه و كمردرد دارم
تست نوار عصب پا هم نرمال بود
بنظرتون مشكلم چيه؟؟
اينو بگم كه هميشه استرسي هستم و...
منم گز گز و خواب رفتن انگشتان دست را داشتم گاباپنتین هم دوسال خوردم ، خوب بودم .
الان جدیدا علاوه بر دست انگشتان پام هم گز گز و خواب رفتگی پیدا کرده .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اختلال در خواب sami 34 22,380 2014/08/28, 01:25 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  خارش دست و انگشتان yaro 9 51,095 2013/06/30, 09:32 AM
آخرین ارسال: spring
  تحلیل رفتن ( آتروفی ) عصب چشم nahid 28 44,852 2012/11/13, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  گزگز شدن دو طرف بدن mahmud 7 9,148 2009/12/16, 02:40 PM
آخرین ارسال: mahmud