امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزگز، خواب رفتن و یا بی حسی انگشتان
خیلی ممنون راستش پاهام اینجوری شده بودن ولی دستام هیچ وقت نشده بود. تا ۴ ماه دیگه هم به دکترم دسترسی ندارم. خیلی ممنون اینجوری خیالم راحت تره مرسی ازتون.

(2014/01/04, 03:54 PM)سمیرا67 نوشته است: من یه بار اینطوری شدم دکترم نوار اعصاب دستامو گرفت وگفت مشکلی نیست طبیعیه زود رفع شد شماهم نگران نباش هروقت تونستین به دکترتون مراجعه کنین اگه لازم باشه دارو میدن از من بدون دارو خودش خوب شدBlushShy
مرسی سمیرا جون ایشالا که چیزی نیست love51

(2014/01/04, 01:24 PM)مریم امیدوار نوشته است:
(2014/01/04, 11:09 AM)sani.j نوشته است: سلام به همه
من ۳ سال و نیمه که ام اس دارم تا حالا هم این جوری نشده بودم . الان یه روزه که نوک انگشتای جفت دستام بی حس میشن هی و گزگز می کنن. وقتی به پشت دراز می کشم خیلی بهتر می شن. ولی در کل هستن. بعد من آدمی هستم که الان چند ماهه به خاطر کارام تمام مدت پشت کامپیوترم. سوالی که دارم اینه که این بی حسی مال ام اس هست یا به خاطر اعصاب گردنمه و اینا که دراز میکشم بهتر میشه؟Huh
قشنگ اعصابمو خرد کرده ها تروخدا کمک کنین چون به دکترم دسترسی ندارم. rolleyesangry3
سلام نگران نباش منم همین جور هستم ارامش تو حفظ کن نگران نباش اروم اروم رها میکنه من که اینجور میشم دکترم دو سه تا دگزا برام مینویسه بعد یه هفته بهتر میشم
ممنون مریم جون خدا کنه خودش زود خوب شه چون نه به دکتر نه به دارو دسترسی ندارم.love51
منم دست راستم یه مدته اینطوری شده رفتم دکتر، کورتن تجویز کرد چند تا قرص که کمتر از یه ماه طول می کشه تموم شدنش و گفت یکی 2 هفته دیگه خوب میشه. جای نگرانی نیست ولی یه سری به دکترت بزنی بد نیست چون میدونم آزار دهنده ست و احتمالا اگه دارو برات تجویز کنه زودتر خوب میشیicon_question
 تشکر شده توسط : sani.j
(2014/01/05, 10:19 PM)OMG! نوشته است: منم دست راستم یه مدته اینطوری شده رفتم دکتر، کورتن تجویز کرد چند تا قرص که کمتر از یه ماه طول می کشه تموم شدنش و گفت یکی 2 هفته دیگه خوب میشه. جای نگرانی نیست ولی یه سری به دکترت بزنی بد نیست چون میدونم آزار دهنده ست و احتمالا اگه دارو برات تجویز کنه زودتر خوب میشیicon_question
ممنونم فکر نمی کنم اصلا به خاطر ام اس باشه چون حالتش وقتی دراز می کشم خوب میشه. به نظر مال اعصابه گردنمه. چون این چند وقته خیلی ازش کار کشیدم. مرسی بابت جواب icon_question
 تشکر شده توسط : OMG! , رامنا
بچه ها دست چپ منم چند روز گزگز میکنه البته تمام روز اینجوری نیس وقتی از خواب پا میشم بیشتر اینجوریه.منو نگران کرده
 تشکر شده توسط : OMG! , رامنا
(2014/01/20, 01:51 PM)emma_mov333 نوشته است: بچه ها دست چپ منم چند روز گزگز میکنه البته تمام روز اینجوری نیس وقتی از خواب پا میشم بیشتر اینجوریه.منو نگران کرده

دست من تمام روز اینطوریه! فعلا دارم کورتون مصرف می کنم و کم کم داره خوب میشه قبل مصرف کورتن حتی توو نوشتن و تایپیدنم مشکل داشتم ولی الحمدلله الان خیلی بهتره. شما هم نگران نباش به جاش یه سری به پزشکت بزنwink2

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : رامنا
(2014/01/20, 01:51 PM)emma_mov333 نوشته است: بچه ها دست چپ منم چند روز گزگز میکنه البته تمام روز اینجوری نیس وقتی از خواب پا میشم بیشتر اینجوریه.منو نگران کرده

emmaجان نگران نباش فقط تا میتونی ورزشش بده و اینکه به دکترت هم بگو

ولی اصلا نگران نباش چون خوده منم اینطوریم
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : رامنا
به امید روزی که دیگه بچه ها مشکلی نداشته باشن
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : baharan , nilo0far
من جدیدا اینجوری شدم که فقط سر نوک بعضی از انگشتهام حالت گز
گز شدن سوزنی شدن هستند نگران هستم ولی خوب الان اصلا به دکترم دسترسی ندارم کسی پیشنهاد خاصی نداره؟؟تجربه خاصی ؟؟؟
بچه ها گزگز دستا و پا امکان داره واسه کم خونیم باشه
چون من خودم کم خونی دارم و گز گز دست و پام واسه کم خونیمه
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : nedaaa
من که تاکمی با دستم مینویسم دستم شروع به گزگز میکنه دیگه نمیدونم باید چکارش کنم angry3انشالله که خودش با زبون خوش ولم کنهSmileSmileSmile
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : sange sabor

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اختلال در خواب sami 34 22,381 2014/08/28, 01:25 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  خارش دست و انگشتان yaro 9 51,095 2013/06/30, 09:32 AM
آخرین ارسال: spring
  تحلیل رفتن ( آتروفی ) عصب چشم nahid 28 44,858 2012/11/13, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  گزگز شدن دو طرف بدن mahmud 7 9,150 2009/12/16, 02:40 PM
آخرین ارسال: mahmud