امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است
با حرفای رامونا موافقم به خصوص بخش تجربیات نو . من متاسفانه پدرم رو پیش از ام اس از دست دادم ( خیلی ناگهانی و بر اثر یه اتفاق ). یعنی درست بعد از اون اتفاق ام اس اومد اما حاصل تجربه زندگیم با پدری مثل اون ، هنوزم تو زندگیم هست . اون نزدیک ترین دوست من ، همپای ماجراجویی ها و تجربه های زندگیه من و محرم اسرارم بود . با دخترتون دوست باشید و فرصت تجربه های جدید ، فرصت تجربه چیزهایی رو که دوست داره تو زندگی انجام بده براش فراهم کنید . می بینید که این اصلا ربطی به ام اس نداره . چه داشت و چه نداشت می تونستین اینجوری باشین . اما شک نکنید که روی ام اس تاثیر داره . زندگی پر از روزهای نو و ماجراهای نو ، جاییی برا فکر کردن به بیماری نمیذاره
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , رامنا , Maz , عمومهربان , nazaninamiri70 , chipchip , FBF , yummy , شيدا رها , مـه ســـا , الهام ج , بی تـــا , arezooo82

پیام های داخل این موضوع
RE: برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است - توسط neda.n - 2013/09/02, 07:16 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه) عمومهربان 52 34,783 2014/07/05, 08:37 AM
آخرین ارسال: تندیس
Question برخورد دختر با مادر مبتلا به ام اس undecided 3 4,528 2013/10/17, 12:43 AM
آخرین ارسال: undecided
Sad آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید Hasty 132 67,658 2013/04/03, 10:41 AM
آخرین ارسال: saeid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست