امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا فلوکستین تنها یک داروی ضدافسردگی ست؟!
هر قرص و دارویی همه میدونیم علاوه بر اثرات مثبتی که داره شامل عوارض هم هست یه ورزشکارم در نظر بگیریم برای بدنش به

یکسری مواد نیاز داره تا فعالیت ورزشی رو حرفه ای دنبال کنه

به بنده هم ویتامین B1+زاناکس+فلوکسامین+گاباپنتین 100 داده بودن

همشون رو به مدت 15 روز سر ساعت خوردم و بعد همشون رو کنار گذاشتم و فقط B1 مصرف میکردم که اونم جاشو با هویج پر کردم

برا زاناکس ورزش رو جایگزین کردم که بعد از خستگی بخوابم+عسل طبیعی هم که شفای هر بیماری در وعده صبحونه+چای زعفران

هم رفع خستگی و شادابی

کلا هم هیچی بد نیست ( اندازه نگه دار که اندازه نکوست) این مطلبم درسته که خودمون رو به چیزی عادت ندیم میتونیم چیزایی دیگه

رو جایگزین کنیم

دکترم که رفتم گفت خیلی عالی هم هست
 تشکر شده توسط : اميدوار , برگ 7 , booshveg , مُنا_منتظر المهدی
من فلوكستين ٢٠ ميخوردم حدود ٦ ماه الان ١٠ ميليگرم مي خورم خيلي كمكم كرده ، نخورم هم وسواس فكريم زياد ميشه هم حساس ميشم ، كلا اين قرص به بعضيا اختلال خواب ميده برا همين ميگن صبح بوريد ولي آگر خوابتونو زياد ميكنه همون شب بخورين كه بتونين فعاليات روزانه را داشته باشيد
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
 تشکر شده توسط : booshveg , nilan , مُنا_منتظر المهدی , silent
سلام.من اطلاعات خوبی در مورد بیماریمون دارم دوست دارم اگه کسی سءوالی داره کمکش کنم
 تشکر شده توسط : booshveg , asalltalkh , مُنا_منتظر المهدی
دیروز رفتم دکتر و بخاطر وسواس فکری شدیدم بهم فلوکستین داد حالا من موندم که من مقصرِ این وسواس فکری هستم یا کسانی که با بی محبتی ها و دلخور کردن من باعث شدن لبخند از صورتم محو بشه و بشم یه آدمی که فقط فکر و خیال میکنه و به خودش کمتر اهمیت میده
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , hyd69hyd
منم قبلا دکتر مغزو اعصاب بخاطر وسواس و افسردگی بهم داده بود ولی ادامه ندادم
یه جور حالت سرخوشی یهویی به آدم تزریق میکنه
درمورد اثرش برای وسواس فکر کنم طولانی باید خورده بشه تا این اثر احساس بشه ولی درمورد تاثیرش برای افسردگی سریع عمل میکنه
حالا چند وقت پیش دکتر گوارش بهم فلوکسامین (فلوکستین+سرترالین+پاروکستین)داد
این دارو رو بیشتر قبول دارم بخاطر اینکه علاوه بر فلوکستین حاوی سرترالین هم هست
آخه من برای وسواس از قرص سرترالین نتیجه ی خوبی گرفتم قبلا و ازش راضی هستم.
البته دکتر گوارش احتمالا هدفش کاهش اشتها بوده که برام تجویز کرده
که دراین زمینه هم قرص موفقیه!!happy0065.gif
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
منم الان دوساله میخورم . 50 ان را .
البته در اثر اشتباه یک داروخانه دکترم داروی دیگری برایم تجویز کرده بودن ولی داروخانه اشتباه داد و گفت مشابه همون است منه بیچاره هم خوردم وقتی دکترم دید گفت اشتباه کردن اینو دادن و متاسفانه قطع کردنش هم خالی از عوارض نیست و به خاطر تداخلات دارویی فراوان دچار مشکلات زیادی هستم .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
برای درمان افسردگی داروی خیلی موثریه. من بیشتر از دو سال خوردم ولی پرولاکتینم بالا رفت و عوارض عجیب و غریبی پیدا کردم. بخاطر همین قطعش کردم و بعد از اون داروهای دیگه مثل سیتالوپرام سرترالین آسنترا کلردیازپوکساید ترانکوپین و ... استفاده کردم. در حال حاضر روزی یه دونه اس سیتالوپرام و شبها یک چهارم ترانکوپین میخورم.
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی سوییسی مارلا ( گلنیا ) sooorooosh 36 34,292 2023/12/14, 01:59 PM
آخرین ارسال: hessam
  داروی siponimod sooorooosh 18 18,415 2023/02/26, 12:46 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) samiramiss 30 46,605 2021/04/26, 09:50 AM
آخرین ارسال: AVID2000
  داروی اُکرِلی زوماب ( Ocrelizumab ) .editormasoud 53 35,166 2020/02/19, 07:51 PM
آخرین ارسال: hourieh
  معرفی داروی ریتوکسی ماب (مبترا) sooorooosh 1 13,178 2019/09/20, 05:32 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  راهنمای داروی زیفرون (Ziferon) saffari_mo 4 18,703 2018/12/02, 11:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی IVIG محمر رضا3 49 62,318 2018/03/30, 05:28 PM
آخرین ارسال: samaneh
  داروی آمپیرا (Ampyra ) ( fampyra ) zaynab 89 70,231 2017/11/23, 01:43 PM
آخرین ارسال: nahid
  داروی ایبودی لاست - Ibudilast niloofary 1 2,915 2017/10/29, 09:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  داروی داکلیزوماب (Daclizumab) با نام تجاری زینبریتا (Zinbryta) niloofary 3 3,821 2016/12/23, 12:17 AM
آخرین ارسال: rezamyqn

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست