•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 163
  • 164
  • 165(current)
  • 166
  • 167
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
من تجربه دارم اگه طرفت خوب باشه خیلی ارامش داری اگه درکت کنه
بای بدونه چطور باهات برخورد کنهwink2wink2wink2wink2
ام اس
آخر عشق و دوست داشتن نیست!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , ساغر , blue sky
اونوقت بگید عشق بین قدیمی ها نیست[font=Impact]
آخرين نيوز: نااميد شده بوديم من ۷۱ ساله هستم و چهل سال پيش كه ۳۱ ساله بودم با همسرم كه آن زمان ۱۹ ساله بود، ازدواج كردم و از همان اولين ماههاي پس از ازدواج، زماني كه متوجه شديم بچه
[size=medium]دار نميشويم از راههاي مختلف و روشهاي درماني متفاوت سعي در رفع اين مشكل داشتيم. ابتدا به توصيه اقوام و اهالي روستا انواع و اقسام داروهاي گياهي و انواع خوراكيهاي مختلف را مصرف كرديم ولي هيچ يك مثمرثمر واقع نشد تا آنكه تصميم گرفتيم براي معالجه نزد پزشك برويم، به پزشكان زيادي در همه جاي ايران مراجعه كرديم. بارها و بارها به تهران، شيراز، اهواز، اصفهان و شهرهاي مختلف رفته و تحت روشهاي درماني متفاوت قرار گرفتيم كه هيچ يك مثمرثمر واقع نشد و اين اتفاق ۳۹ سال طول كشيد و ديگر از بچه دار شدن نااميد شديم و ۱۰ سالي بود كه نزد هيچ پزشكي نميرفتيم، تا آنكه سال گذشته يك زوج نابارور در روستاي ما توسط خانم دكتر «شهناز فشاركي» درمان شدند، من به همسرم گفتم؛ درست است كه ما پير شده ايم و مدتي است كه از فكر بچه دار شدن بيرون آمده ايم اما خوب است كه اين دكتر را هم امتحان كنيم و بدين ترتيب با اميد و آرزوي فراوان به مطب ايشان رفتيم و به ياري خدا اين بار به آرزويمان رسيديم.
[تصویر:  85.jpg]

به هم علاقه داشتيم
از وي پرسيديم سال هاي آغازين زندگي مشترك، زماني كه متوجه شديد بچه دار نميشويد، چه حسي داشتيد؟ همسرش گفت: اين مسئله در بسياري از خانواده ها موجب از هم پاشيدن زندگي ميشود به خصوص در روستاها كه حساسيت روي اين موضوع شدت بسيار بيشتري دارد و معمولا همه آشنايان طلاق و ازدواج مجدد را پيشنهاد ميكنند اما ما به دليل علاقه اي كه به همديگر داشتيم، تصميم گرفتيم به زندگي مشترك خود ادامه دهيم و بارها و بارها دورترين مسيرها را از روستاي خود كه داراي مسيري سخت و طولاني و جاده هاي كوهستاني پرپيچ و خم است، پيموديم تا صاحب فرزند شويم، اما خواست خدا اين بود كه ۴۰ سال از داشتن نعمت فرزند بي بهره باشيم.
ما طي اين سالها مخارج زيادي را متقبل شديم و همه دار و ندار خودمان را صرف كرديم و حتي مقداري هم مقروض شديم ولي همه اينها در مقابل لطف بزرگي كه خداوند به ما عطا فرموده، هيچ است.
گلچهره نظريان مادر محمدحسين ميگويد: الان كه خداوند محمدحسين را به من عطا كرده است احساس جواني ميكنم حس ميكنم ۲۰ سال سن دارم. محمدحسين عزيز دل من و اميد زندگي من است و از خدا ميخواهم كه سالهاي سال برايش مادري كنم و بتوانم مادر خوبي برايش باشم و او را با تربيتي درست به ثمر برسانم. از همه ميخواهم كه در زندگي صبر و اميد را هيچگاه فراموش نكنند و بدانند كه براي خداوند هيچ چيزي غيرممكن نيست. از او ميپرسيم: شما و همسرتان داراي چه تحصيلاتي ميباشيد؟ ميگويد: همسرم تا پنجم ابتدايي قديم و من تا چهارم ابتدايي و آن هم در نهضت سوادآموزي تحصيل كرده ام.
وقتي از وي ميپرسيم شما و همسرتان چند خواهر و برادر داريد، ميگويد: «من پنج خواهر و سه برادر دارم كه دو تا از اين خواهرها دوقلو ميباشند و همسرم نيز پنج برادر و يك خواهر دارد كه همگي فرزندان زيادي دارند.»
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : blue sky , ehsan 10054 , رنگین کمان , احمدرضا , ارزو , yummy , سـاناز , Ali 324 , arezoo_azizi , بابک57
بچه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من كه اوميدي ندارم به اونجاها برسمN_aggressive (35)
...
 تشکر شده توسط : blue sky , parivash
در نا امیدی بسی امید هست
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
قبوله دوباره ازدواج ميكنم وخودمو دگر بار بدبخت ميكنم هورااااااangel
...
 تشکر شده توسط : blue sky , arezoo_azizi
چشمهارا باید شست اقا احسان
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , arezoo_azizi
باشه رو ش فكر ميكنم شايد اين بار خوشبختي روبروم باسهlove51love28icon_questionBlushRolleyesBlushTonguesmilingWinkSmile
...
 تشکر شده توسط : blue sky , arezoo_azizi
(2012/01/19, 10:33 AM)ehsan 10054 نوشته است: بچه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من كه اوميدي ندارم به اونجاها برسمN_aggressive (35)

سلام چرا ؟؟؟امید نداری!
ایشاله که ازدواج کنی!
کی فک میکرد من شوهر کنم؟ icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinمن خیلی وعضم خراب بودSmile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
هیچ وقت امیدت رو از دست نده از من بشنوhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gif
ام اس
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , blue sky
(2011/12/24, 10:45 PM)Ali 324 نوشته است: کی میشه این تاپیک رونق بگیره ؟؟؟؟؟؟ بابا من دلم برای عقد و عروسی تنگ شده !!!! angry3angry3confusedconfusedconfusedconfusedN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)

دو صد گفته چون نیم کردار نیست !!!! مادر بزرگ و پدر بزرگ های سایت برای جوان ها دست و استین بالا بزنن دیگه !!!!confusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3

منم اسپانسر میشم برای مجلس جشن تازه داماد ها از اصفهان گز ارسال کنم !!!!! البته فقط برای عروس خانم و اقا داماد ها !!!!!!!laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
سلام علی آقا من عروسیم بهمن ماهه
icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileواسه من نو عروس گز میفرستی؟
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
ام اس
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , شهرزاد , edarzi , N00shin , Ali 324 , arezoo_azizi , coffeedot , Amirsam , ساغر , blue sky , domeh
مبارک باشه بسلامتی ایشالله خوشبخت بشید و همسرت قدرتو بدونه icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : ارزو , asmg

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 163
  • 164
  • 165(current)
  • 166
  • 167
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,117 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,680 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,351 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,665 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,098 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
12 مهمان