•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزه داری و ام اس (تجربیات مبتلایان)
دوستان لطفا روزه نگیرید
مسئولیت همه چیش به عهده من
روزه نگیرییییییییییییید
من کسایی رو میشناسم که ماه رمضان روزه میگرفتن و هیچ مشکل خاصی نداشتن حتی یکی دو سال هم ادامه دادن ولی بعد یکی دو سال تو ماه رمضون یا بعدش بیماریشون عود کرده
روزه نگیرییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
زحمت چه میکشی در پی درمان ما طبیب
ما به نمی‌شویم و تو بد نام می‌شوی
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , pariya1361
اولین حمله من پارسال خرداد زمانی که روزه بودم رخ داد پیگیری کردم و فهمیدم ام اس دارم حالا میترسم بگیرم دوباره حمله رخ بده بخاطر همین روزایی که خونه ام میگیرم چون استرس سرکارم زیاده
 تشکر شده توسط : pariya1361
آخه استرس فقط کاری نیست این همه ساعت معده خالی و گرسنگی بعد دوباره شروع به غذا خوردن حالا کم یا زیاد هم یه جور استرسه به بدن دیگه
بعد یکی دو روز هم نیست به نظرم اصلا کار درستی نیست برامون
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , Syd , pariya1361
بابا نگیرید
به خدا بر ما واجب نیست
روزه داری واسه ما فقط ضرر داره
من فکر نمیکنم ثوابی داشته باشه واسه کسی که سلامتی نداره
نمیدونم چجوری بعضیها حاضر میشن سلامتیشون رو به خطر بندازن
ولی میدونم که خیلی ها میگیرن اما آیا روزه بر بیمار هم واجبه؟؟؟؟
برین از مراجع بپرسین و فکر نکنید اگه روزه بگیرید خدا بیشتر کمکتون میکنه چون خودتون کمک خودتون نمیکنید
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : Syd , pariya1361
با تایید سخنان دوستان خوبم در مطالب فوق باید بگم دوستان روزه نگیرید .

من خودم سوال کردم ، بهم گفتن اگه روزه بگیری گناهه ...

منم خودم خیلی دوست دارم روزه بگیرم ولی خب وقتی خوده خدا فرمودن : روزه نگیر چرا بگیرم

از نظر پزشکی هم میگن روزه داری برای سلامتی خوبه ولی نه برای ما برای ما ضرر داره .
البته به قول پزشکان عزیز بازم هر جور راحتی اگه میتونی و اذیت نمیشی بگیر 305320_JC_thinking
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : Syd , pariya1361
من ده سال شایدم بیشتر باشه که ام اس دارم و روزه میگیرم و خداروشکر اتفاقی هم نیفتاده.البته من خونه میمونم.کسانی که میرن بیرون و سرکار خیلی سخت هست.دکتر هم برای گرفتن و نگرفتن گفت خودت باید بدنت رو بشناسی که میتونی از پسش بر بیای یا نه!ولی اگر واقعا کسی خیلی میترسه و بخاطر بیماری نگران هست میتونه نگیره
منم  روزه میگرفتم  ولی امسال با عود بیماریم  امسال دیگه نتونستم به گفته پزشکم روزه برای بیماران ام اس خوب نیست.

خاص فقط خداست
سلام من دوچار ام اس خفیف و بی حمله هستم تقریبا فقط اوایلش جفت پاهام بی حس شده بود و تعادل نداشتنم که باچند نوبت امپول حل شد خداروشکر امسالم بیشتر روزه هامو گرفتم ولی الان اخر ماه رمضون روحیم بشدت خراب شده و حال و حوصله ی هیچکاری رو ندارم داغونم حقیقت تمام بدبختیا که کشیدم رو سرم خراب شده متاسفانه کاش نمیگرفتم روزه هامو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتقادات و درد دل های مبتلایان warrior 13 8,539 2014/08/04, 11:21 PM