امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر
بلاخره موفق به دانلود برنامه و تماشای آن شدم..
دوستان عزیز عالی بود جـــــــــــداً عالی..
دمتون گرم و غیرتتون برقرار..
ندا جون خیلی پرانرژی و زیبا صحبت کردی، کلی انرژی هم به ما انتقال دادی love51love51
حمید عزیز ممنونتیم که ام اس رو به بلندترین نقطه بردیicon_questionicon_question
فربود عزیز ممنون که هدفتو میگیری و میری پی اش و به مانع های زندگیت توجه نمیکنی، صبر میکنی و به هدف رسیدنتو به رخ جامعه میکشیicon_questionicon_question
هنوزم میگیم فربود شما یک استثنایید.. کسی که با ارادش از تخت بلند میشه و جلو میره و به احتمالات بیخودی فک نمیکنه و فقط به هدفش میاندیشه یه استثناست..
حمید که همت میکنه و یه عالمه جوونو دور هم تو ام اس سنتر جمع میکنه تا بگه ام اس ناتوانی نیست، یه استثناست..
ندا، شهرزاد، مریم و متین که میرن واسه فتح قله استثنا هستن..
و همینطور تک تک ماها که با ام اسمون مشکلی نداریم و اونو مانع اهدافمون نمیبینیم وو با وجود اون تحصیلات عالیه میکنیم و کار میکنیم و خونه زندگی میچرخونیم استثناییم..

من گفتم به دوست صمیمی و عزیزم هم که تو جریانه، برنامه رو دانلود کرد و دید. واقعا خوشش اومده بود و شما رو مدام تحسین میکرد..
میگفت از صحبتای تک تکتون کلی چیز یاد گرفته..
میگفت بهم که چقدر دوستای خوب و پر انرژی داری..

بازم ممنون بچه ها، کلی از صحبتهای حکیمانتون فیض بردیمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : hamid , chipchip , neda.n , matinfard , مـه ســـا , fireboud , Nooranta , الهام ج , omid , coffeedot , shahrzad , nahid , parastoo joon

پیام های داخل این موضوع
RE: در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر - توسط ماه - 2013/08/16, 09:19 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان