•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر
مچکرم از حضورتون در برنامه
من نشستم هی به خونه گفتم این کیه اون کیه
پز میدادم که اینا بچه های سایت ما هستنSmile (16)
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : fireboud , hamid , neda.n , chipchip , yummy , رامنا , matinfard , omid , shahrzad , parastoo joon
فــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق العاده بود happy0065.gif

ینی عـــــــــــــــــــــــــــــــــالی happy0065.gif

دست در شهر هم درد نکنه معلومه روش کار کرده بود happy0065.gif

هم حمید هم فربود و هم ندا خانوم خایلی خوب بودن ولی ... ندا خانوم عــــــــــــــــــــــــــــــــالی بود happy0065.gif

آقا من ظبتش کردم اگه با کیفیت تبدیل شد میذارم

ینی حرف نداشت love28

-------------------------------------------
آقا فایل ضبط شده من چون غیر مستقیم بود پرش پیدا کرده confused
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , fireboud , yummy , یه غریبه , neghar , رامنا , matinfard , nahid , coffeedot , omid , shahrzad , parastoo joon
sad2من خبرنداشتمrolleyesتازه فهمیدم خیلی دارم حرص میخورم rolleyesهیچ راهی نیست ببینم؟؟؟sad2rolleyes
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : paeazan , neda.n , chipchip , neghar , shahrzad
(2013/08/14, 11:06 PM)فرناز نوشته است: sad2من خبرنداشتمrolleyesتازه فهمیدم خیلی دارم حرص میخورم rolleyesهیچ راهی نیست ببینم؟؟؟sad2rolleyes
دوستان زحمت ميكشن لينك دانلودش رو زود ميذارن. غصه نخور دوستمlove28
 تشکر شده توسط : neda.n , فرناز , chipchip , neghar , hamid , shahrzad
فرناز جون بچه ها میذارن تو سایت هم خودش رو هم لینک دانلودش رو
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : یه غریبه , فرناز , chipchip , fireboud , sargol , neghar , hamid , earth , shahrzad
خیلی خوشحالم از کارتون و منتظرم که زودی لینکش را بذارید و من هم ببینمlove51love51
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , نازلی , shahrzad
خب بچه ها حالا بیاین یه کم به من بخندیم به خصوص که میدونم بچه های در شهر هم اینجا رو می خونن :
اغا پس از اینکه بنده بین دو تا شال و یه سربند قرار گرفتم و داشتم خفه میشدم ، اقوی تصویربردار گفت : نوووچ .. نمیشه . زیاد وول میخوری گوش و گردنت پیدا میشه confused سپس با صد و پنجاه سنجاق و حتی گیره کاغذ تقریبا شال به سرم دوخته شد انقدر که فکم به سختی حرکت میکرد برا حرف زدن Smile (16) اونوقت الان ، اولا که دوازده دقیقه بعد از پایان برنامه هنوز داشتم سعی میکردم خودم رو بشناسم ( حالا رامونا و سارگل چجوری شناختن ، خدا میدونه ، عوضش مریم می گفت اصلا نمیتونستم بشناسمت confused) حالا همه اینا رو گفتم گه اینو بگم بعد از این همه تدابیر امنیتی ، بازم یه تیکه برنامه گوشم بیرونه و شانس اوردیم پخش گیر نداده Smile (16) امان از این گوش بازیگوش که میخواست ببینه اون بیرون چه خبره Tongue
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , یه غریبه , yummy , Aram , chipchip , رامنا , hadisss , FBF , aster , matinfard , مـه ســـا , nahid , sargol , kaveh_plus , hamid , نازی ی , م.ه , Nooranta , kheiri.mahdi , earth , آنا , omid , shahrzad , parastoo joon
خب به حول و قوه الهی بنده دیر وقت رسیدم خونه و اصلا هم خبر دار نشدم و الان درشهر می خوامsadsadsadsadsadsad

آقا دانلودش رو زودی بزارید لطفا، خواهشا، التماساconfused
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , hamid , shahrzad
(2013/08/14, 11:38 PM)neda.n نوشته است: خب بچه ها حالا بیاین یه کم به من بخندیم به خصوص که میدونم بچه های در شهر هم اینجا رو می خونن :
اغا پس از اینکه بنده بین دو تا شال و یه سربند قرار گرفتم و داشتم خفه میشدم ، اقوی تصویربردار گفت : نوووچ .. نمیشه . زیاد وول میخوری گوش و گردنت پیدا میشه confused سپس با صد و پنجاه سنجاق و حتی گیره کاغذ تقریبا شال به سرم دوخته شد انقدر که فکم به سختی حرکت میکرد برا حرف زدن Smile (16) اونوقت الان ، اولا که دوازده دقیقه بعد از پایان برنامه هنوز داشتم سعی میکردم خودم رو بشناسم ( حالا رامونا و سارگل چجوری شناختن ، خدا میدونه ، عوضش مریم می گفت اصلا نمیتونستم بشناسمت confused) حالا همه اینا رو گفتم گه اینو بگم بعد از این همه تدابیر امنیتی ، بازم یه تیکه برنامه گوشم بیرونه و شانس اوردیم پخش گیر نداده Smile (16) امان از این گوش بازیگوش که میخواست ببینه اون بیرون چه خبره Tongue

من که سعادت نداشتم از نزدیک ببینمت خانوم ولی با همه اون بند بست ها هم کلی خوشگل و ناز بودی... خیلی هم قدر و پر انرژی بودی... کلی بهت افتخار کردیم...
مامان من اونقدر خوشش اومده بود از برنامه میگفت چرا انقدر وقتش کم بود... میذاشتن بچه ها بیشتر حرف بزنن خب...
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , hamid , matinfard , shahrzad

لینک های دانلود برنامه درشهر - ویژه برنامه کوهنوردی ام اس سنتر

کیفیت متوسط لینک دانلود با حجم 45 مگ

کیفیت پایین لینک دانلود با حجم 20 مگ

یه فایل 100 مگی هم بود که نذاشتم خیلی فرقی یا این 45 مگی نمی کرد
قایل کیفیت اصلی هم که 200 مگ هست فردا می ذارم
البته منتظر کانورت فایل سجاد هم هستم که صداش درست تره
شب خوش
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : FBF , chipchip , alireza.s , neda.n , نادیا , aalieh , یه غریبه , matinfard , nahid , hamid , paeazan , نازی ی , امین , kheiri.mahdi , earth , Pooya.N , shahrzad , parastoo joon

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست