•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر
آقا باز دیالوگ های ماندگار: Smile (16)

یکی از تجربه های درواقع اصلی که ام اس بهم داد اینه که، تو تصمیمی که میگیرم، تو هدفی که دارم زود نا امید نشم، ینی برای اون هدفه بجنگم

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

.
.
.

آقا هر کاری کردم هر جور با وژدانم صوبت کردم با این فرشته خوب که سمت راست شونم نشسته صوبت کردیم نشد این یکی رو هم نگم Smile (16)

گروهی که تشکیل شده و سرپرستی داره و مدیریتی داره ، مدتهاست که داره کار میکنه ، ینی صــــرفاً یه دفعه نـــپـــریـــده بره دماوند

Smile (16)

آقا ولی یه چیز بگم ، (فربود و حمید حسودیشون نشه) انصافا ندا خانوم اینقد خوب و با انرژی صوبت کرد که واقعا رو آدم تاثیر میذاره happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

مثلا یه چی تو مایه های فیلم اکشن rolleye0012.gif

دیالوگ های ماندگار ادامه دارد ...
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , shokolat , hamid , arezooo82 , matinfard , nahid , یه غریبه , yummy , kheiri.mahdi , مـه ســـا , FBF , spring , ماه , Nooranta , moon light , visko , الهام ج , omid , coffeedot , shahrzad , نازی ی , parastoo joon
خدا رو شکر موفق به دانلود و دیدن برنامه شدم، واقعا معرفی فوق العاده ای بود و کلمه به کلمه ای که گفتید سنجیده و درست بود و تاثیر گذار، لذت بردم اساسی، ندا جان ممنونم فوق العاده حرف زدی، آقا فربود، راست میگی استثنائی در کار نیست و اگر بخواهیم همگیمون میتونیم ام اس رو فتح کنیم، آقا حمید الحق درست گفتی این دید ما به بیماریه که مشکل داره نه بیماری

مریم و متین و شهرزاد عزیزم درسته که شما جلو دوربین نرفتید اما این روحیه و کلمات قشنگ بچه ها از همگامی شما عزیزان در کنارشون هست، ازتون ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : chipchip , fireboud , neda.n , hamid , یه غریبه , kheiri.mahdi , م.ه , matinfard , spring , ماه , Nooranta , coffeedot , shahrzad , نازی ی , parastoo joon
مچکرم از حرف های خوبتون مخصوصا برای نوع خوش خیم برای دوستِ خود من که احساس ضعف میکنه. تو هم میتونی منظم ورزش کنی و حالت از این بهتر بشه نه اینکه بهانه بیاری بگی من فقط در هوای آزاد ورزش میکنم و الان که هوا گرمه ورزش نمیکنم! قدر خودت رو بدون
(اگ میگم مخصوسا برای نوع خوش خیم چون برای نوع خودم حرف دارم در مورد این برنامه اما اینجا جاش نیست که بخوام در اون مورد حرف بزنم)

اگ میشد که این کلیپ هر شب از کانال های مختلف پخش بشه دیگه کلِ دید جامعه عوض میشد

آرم سایت رو گذاشته بودین روی این کلیپ عالی بود

"اون شخصی که میگه به من ترحم میشه دید خودش مشکل داره اول"
"بزرگترین تجربه ای که در ام اس بدست آوردم اینکه تو هدف و تصمیمی که میگیرم زود ناامید نشم"
"میشه که بیماری مشکلی برای زندگی نباشه"
" من نوعی از ام اسم"
*میگفتن تو استثنا هستی اما گروه تشکیل شد که ثابت کنه هیچ استثنایی وجود نداره*

مدیافایر
FLV با کیفیت معمولی حجم 26 مگ رو من دانلود کردم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : chipchip , مـه ســـا , آنا , fireboud , hessam , neda.n , FBF , matinfard , spring , ماه , Nooranta , hamid , omid , coffeedot , shahrzad , نازی ی , parastoo joon
مرسی بچه ها
واقعا دستتان درد نکنه
خیلی خوب کاری کردید که این چهره خوشخیم بیماری را هم به جامعه نشان دادید {هیچ نیت بی احترامی سایر دوستان بخاطر وظعیت جسمانیشان ندارم لطفا بد برداشت نکنند}
آخه نام بیماری به خاطر افرادی که دارند به عنوان های مخطلف از این بیمار و از حس دلسوزی مردم سوء استفاده می کنند حتی به گونه ای که آینده جسمانیه تمام 70% نوع فرو کش کننده را ......
که خیلی بد در آمده بود

عالی بود agreement2agreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : chipchip , neda.n , fireboud , matinfard , spring , Nooranta , hamid , omid , coffeedot , shahrzad , parastoo joon
مرسی بچه ها،خیلی عالی بود،امیدوارم روزی جامعه به این باور برسه که یک ام اسی ناتوان نیست و ناتوان نخواهد شد.
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : chipchip , neda.n , fireboud , matinfard , spring , Nooranta , hamid , coffeedot , shahrzad , parastoo joon
به!به! بسیار نیکو!
بچه ها ممنون از حرفها و حرکت زیباتون. سپاسگزارم که اشک هیجان به چشمانم نشاندید و سبب بالا بردن دستهای دردمند مادرم رو به بالا، و آرزوی پایداری تندرستیتون از خدا شدید. اشکی نوش آفرین که نوشانوش جانم شد برای جزم کردن همه ی توان جسمی و مالیم برای همگام شدن باهاتون.
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
love51love51love51love51love51love51
love51love51love51love51love51love51
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , Nooranta , مـه ســـا , ماه , chipchip , hamid , matinfard , omid , coffeedot , shahrzad , نازی ی , parastoo joon
واقعا عالی بود. برای دوستای خوبم آرزوی سلامتی و موفقیتهای پی در پی دارم
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , chipchip , hamid , matinfard , Nooranta , coffeedot , shahrzad , parastoo joon
بلاخره موفق به دانلود برنامه و تماشای آن شدم..
دوستان عزیز عالی بود جـــــــــــداً عالی..
دمتون گرم و غیرتتون برقرار..
ندا جون خیلی پرانرژی و زیبا صحبت کردی، کلی انرژی هم به ما انتقال دادی love51love51
حمید عزیز ممنونتیم که ام اس رو به بلندترین نقطه بردیicon_questionicon_question
فربود عزیز ممنون که هدفتو میگیری و میری پی اش و به مانع های زندگیت توجه نمیکنی، صبر میکنی و به هدف رسیدنتو به رخ جامعه میکشیicon_questionicon_question
هنوزم میگیم فربود شما یک استثنایید.. کسی که با ارادش از تخت بلند میشه و جلو میره و به احتمالات بیخودی فک نمیکنه و فقط به هدفش میاندیشه یه استثناست..
حمید که همت میکنه و یه عالمه جوونو دور هم تو ام اس سنتر جمع میکنه تا بگه ام اس ناتوانی نیست، یه استثناست..
ندا، شهرزاد، مریم و متین که میرن واسه فتح قله استثنا هستن..
و همینطور تک تک ماها که با ام اسمون مشکلی نداریم و اونو مانع اهدافمون نمیبینیم وو با وجود اون تحصیلات عالیه میکنیم و کار میکنیم و خونه زندگی میچرخونیم استثناییم..

من گفتم به دوست صمیمی و عزیزم هم که تو جریانه، برنامه رو دانلود کرد و دید. واقعا خوشش اومده بود و شما رو مدام تحسین میکرد..
میگفت از صحبتای تک تکتون کلی چیز یاد گرفته..
میگفت بهم که چقدر دوستای خوب و پر انرژی داری..

بازم ممنون بچه ها، کلی از صحبتهای حکیمانتون فیض بردیمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : hamid , chipchip , neda.n , matinfard , مـه ســـا , fireboud , Nooranta , الهام ج , omid , coffeedot , shahrzad , nahid , parastoo joon
واقعا ممنونicon_question
 تشکر شده توسط : chipchip , neda.n , matinfard , fireboud , coffeedot , shahrzad , hamid , parastoo joon
دیشب کلیپ در شهر رو دانلود کردم و دیدم - چند بار هم دیدم
مثل همیشه پرانرژی مثل همیشه هدفمند مثل همیشه عالی بودین
واقعا روحیه ام بهتر شد وقتی شماها رو دیدم
همسرم و دخترم "رفته بودند نمایشگاه بازیهای رایانه ای مصلی"
وقتی برگشتند با اشتیاق کلیپ رو به همسرم نشون دادم
و ایشون هم مدام تحسین میکردند
ندا جون واقعا ازت متشکرم که اینهمه انرژی مثبت به ما دادی
شهرزاد، متین، حمید، مریم و فربود عزیز، از تک تک شما خوبان بی نهایت ممنونم
که با قدرت رفتین و با انرژی مضاعف برگشتین
خوشحالم دوستای گلی توی ام اس سنتر دارم
شما بچه های ام اس سنتر مایه افتخارید
و خیلی چیزا ازتون یاد میگیرم

بچه ها مچکریم Heart
بچه ها مچکریمHeart
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : coffeedot , chipchip , shahrzad , neda.n , fireboud , nahid , hamid , parastoo joon

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست