•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر
عالـــــــــــــــــــــی بود. پر از امید...
بهتون تبریک می گم که به هدفتون رسیدید.همیشه ســــلامـــــت باشید و شـــــــاد و امیــــــدوار مثل همین الان...
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , coffeedot , neda.n , matinfard , chipchip , spring , shahrzad , parastoo joon
من کیفیت متوسط رو دانلود کردم. با KM Player که صدا داشت تصویر نداشت
با K-Lite خوب بود
اما فقط 2:14 بود!
اصلش کامل نیست یا برای من کامل دانلود نشده؟
سایت در شهر لینکی که گذاشته با نام فتح بیماری ماله سایته؟ که اون هم گزینه ی دانلود داره اما دانلود نمیشه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : chipchip , spring , neda.n , fireboud , shahrzad , parastoo joon
مثل همیشه عالی و بی نظیر icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
mscenter
 تشکر شده توسط : chipchip , neda.n , matinfard , fireboud , hamid , shahrzad , نازی ی , parastoo joon
و تنها چهــــــــــــــــــار مگ دیگر تا پایان دانلود Smile (16)
 تشکر شده توسط : spring , neda.n , matinfard , fireboud , chipchip , shahrzad , parastoo joon
خیلی خوب بود ممنون از همگی
دقیقا همون موقع داشتیم حاضر میشدیم بریم مهمونی نمیدونید با چه وضعی شالمو اتو کردم شانس آوردم دستم نسوخت
همه چی عالی بود بازم از همگی ممنونم
یقینا دل جامعه رو تکون دادید و این واقعه رو به نام خودتون ثبت کردید agreement2
زندگی
 تشکر شده توسط : spring , matinfard , neda.n , fireboud , hamid , chipchip , shahrzad , parastoo joon
مرسی بچه ها... برنامه عالی بود
یک دنیا انرژی مثبت با خودش داشت...
امیدوارم همونطور که مریم هم گفت "جسارت فریاد" بهمون بده
مرسی مرسی مرسی
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : الهام ج , nahid , neda.n , spring , fireboud , hamid , arezooo82 , chipchip , coffeedot , kheiri.mahdi , earth , م.ه , omid , shahrzad , نازی ی , parastoo joon
باافتخاراین فیلم روواسه دوستانی که بااشک ازشون پرسیدم اصلاام اس چی هست ودرجواب گفتن یه بیماری لاعلاج که بعدازیک سال خونه نشینت میکنه فرستادم....
عید من آن روزی است که زحمت یک سال دهقان، شام یک شب پادشاه نباشد!
 تشکر شده توسط : spring , neda.n , fireboud , nahid , matinfard , hamid , arezooo82 , chipchip , coffeedot , آنا , shahrzad , parastoo joon
نــــــــداHeartHeart عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی بوووووود agreement2 مخصوصا اون تیکه ام اس یعنی تلنگر بهتر زندگی کردن agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
فربــــــودHeartHeartHeart مرســــــــــــــــــــــــــــی بی نظیــــــــــــــــــر بود مخصوصا اون تیکه که استثنا وجود ندارهlove28love28love28love28agreement2agreement2agreement2
حمیـــدHeart ممنـــــــــــــــــــــــــــــــون
افتخار کردم womanwomanکلا تکــــــــــــــــــــــــــــ بوووووووووودagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , nahid , matinfard , spring , hamid , arezooo82 , chipchip , coffeedot , نازلی , yummy , kheiri.mahdi , نادیا , omid , shahrzad , parastoo joon
دوستان لینک های سالم که صدا و تصویر با هم سینک باشه را می تونید از اینجا ها دانلود کنید

لینک مستقیم از ام اس سنتر

FLV با کیفیت معمولی حجم 26 مگ

FLV با کیفیت پایین حجم 16 مگ
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , paeazan , neda.n , nahid , spring , hamid , arezooo82 , chipchip , simin , Aram , matinfard , hadisss , N00shin , coffeedot , نازلی , yummy , kheiri.mahdi , earth , نادیا , م.ه , shahrzad , نازی ی , parastoo joon
بچه ها مچکریم Smile امیدوارم هرچی از خدا میخواید بهتون بده که سالی چند بار به طرق مختلف سوپرایزمون میکنید و باعث میشید تو از بین بردن ام اس ثابت قدم باشیم....... هر بار اینطور برنامه ها رو میبینم اینجا یا تلویزیون، افتخار میکنم که یه ام اسی هستم...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : neda.n , chipchip , fireboud , hamid , matinfard , coffeedot , م.ه , shahrzad , parastoo joon

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان