• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شهر :: ویژه برنامه گروه کوه ام اس سنتر
دوستان امشب بین ساعت 8 تا 8:30 در شهر ویژه برنامه گروه کوه نوردی را پخش میکنه
اگر تغییری در ساعت اعلام شده بوجود اومد خبر میدم

-------------------------------------------------
اضافه شد

دوستان لینک های سالم برنامه در شهر (ویژه برنامه گروه کوهنوردی ام اس سنتر)که صدا و تصویر با هم سینک باشه را می تونید از اینجا ها دانلود کنید

لینک های پرشین گیگ

FLV با کیفیت معمولی حجم 26 مگ

FLV با کیفیت پایین حجم 16 مگ

لینک های مدیافایر

FLV با کیفیت معمولی حجم 26 مگ

FLV با کیفیت پایین حجم 16 مگ
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , chipchip , simin , afsaneh , FBF , الهام ج , yummy , neda.n , hadisss , sargol , nahid , minoshka , paeazan , Ghost , نازلی , matinfard , Pooya.N , spring , hessam , eglantine , shokolat , naarin.p , hamdam , رامنا , f.a , coffeedot , Nooranta , بهــار , فرناز , Aram , alireza.s , aster , farzaneh20 , kaveh_plus , نازی ی , شيدا رها , najva , arezooo82 , earth , آنا , melody , visko , zeinabi , omid , hilda , sara2 , shahrzad , رنگین کمان , کارون , طلایه , shahrzad.s , parastoo joon
از همین الان دارم لحظه شماری میکنم برای دیدن این برنامهevilgrin0039.gif
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , الهام ج , spring , FBF , hamdam , neda.n , zeinabi , shahrzad
پس از الان چند ساعت فرصت دارم برای خبر کردن آدمای اطرافم
مرسی از خبرتونwink2
زندگی
 تشکر شده توسط : simin , fireboud , hamid , spring , FBF , hamdam , neda.n , zeinabi , shahrzad
طبق معمول من سرکارم و نمیبینم Confused
لینک دانلود میذارین واسه ماها دیگه؛ مگه نه؟ wink2
(خیلی دوس دارم ببینم تو رو خدا بذارینTongueTongue )
 تشکر شده توسط : spring , FBF , hamdam , f.a , hamid , neda.n , zeinabi , shahrzad
مچکرم که خبر دادین
با وجودی که آدرس سایت رو به بقیه دادم باز هم باید خبرشون کنم icon_cry
در شهر لینک دانلود برنامه ها رو میذارن در سایتشون
شبکه تهران

[تصویر:  41594a91a57088701.gif]
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : spring , yummy , FBF , hamdam , hamid , nahid , Nooranta , neda.n , alireza1111 , hadisss , kaveh_plus , najva , earth , melody , zeinabi , omid , sara2 , shahrzad , parastoo joon
Dar shahr 21:11
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : FBF , spring , paeazan , hamdam , hamid , coffeedot , neda.n , Aram , earth , zeinabi , hilda , sara2 , shahrzad
دوستان بعد از برنامه تهران 20 پخش خواهد شد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , spring , FBF , sargol , yummy , hamdam , یه غریبه , hamid , coffeedot , neda.n , Aram , earth , zeinabi , sara2 , shahrzad
مممنون از اطلاع رسانیتون happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
mscenter
 تشکر شده توسط : FBF , hamdam , hamid , neda.n , zeinabi , shahrzad
خیلی ممنون ازاطلاع رسانیتون اوخ جوون دیدم فربود ،حمید،ندا،شهرزاد ومتین ومریم یک دنیا ممنون میدونم زحمت شماعزیزان غیرقابل جبران است. بازم میگم شماعزیزان مایه ی افتخار ماهستید.دوستان عزیز کار شما شاهکار است به امید شاهکارهای بزرگتر شما باکل دوستان.من هرسه نفر شما(ندا،حمیدوفربود)رو به خونواده ام معرفی کردم وگفتم حمیدسایت رو درست کرده وفربود گروه کوهنوردی رو درست کرده.ازمن پرسیدن چطوری میشناسیشون گفتم خب عکسهاشون رودیدم.کلی انرژی گرفتم کاش برنامه بیشتربود.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : fireboud , hamdam , matinfard , FBF , coffeedot , hamid , Nooranta , neda.n , spring , zeinabi , shahrzad
یه دنیا امید توی این برنامه بود...
اصلا نمیخواستم تموم بشه
 تشکر شده توسط : fireboud , یه غریبه , yummy , hamdam , matinfard , FBF , coffeedot , hamid , Nooranta , paeazan , neda.n , kaveh_plus , نازی ی , spring , zeinabi , omid , sara2 , shahrzad , parastoo joon

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان