امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش برنامه شاه البرز "برنامه 15"
(2013/07/31, 08:00 AM)shahrzad نوشته است: حمید میشه دفعه بعد ازون خوراک ها بیشتر بخری؟خیلی خوب بود
واقعا یادم نمیاد چیو میگی !!؟؟؟

منم با تاخیر بگم که ندا مرسی
همه بچه های گروه خسته نباشید
خدایی برنامه خیلی سخت بود و چند جای مسیر که داشتم میمردم ( حتی قادر به ادامه مسیر واسه یه قدم هم نبودم ) به خودم میگفتم نه !! هدف یه چیز دیگس ، اره همه خسته میشن ولی تو این برنامه ها رو داری میای که جلوی امثال اشخاصی وایسی که برنامه ضیافت الهی رو راه انداختن ، نمیدونم چه سری بود که تا اینو با خودم میگفتم انگار تازه از خواب بیدار شدم و اونجوری انرژی داشتم.

تلاش بچه ها واسه هدف گروه و هدف هممون واقعا ستودنیه .
وقتی این چند تا برنامه اخر رو با برنامه های اولمون مقایسه میکنم غرور وصف ناپذیری وجودم رو فرامیگیره . کاملا از چهره تک تک بچه ها میشه فهمید که این تلاششون ، تحمل این خستگی ، این حس باهم بودن و کمک به همدیگه واسه رسیدن به هدف ، فقط و فقط واسه جامعه ام اس هست

فکر کنم کم کم باید روز شمار صعود به دماوند رو آغاز کنیم و به همه بچه ها خدا قوت بگیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , یه غریبه , fireboud , رامنا , neda.n , Nooranta , FBF , matinfard , shahrzad , hilda , نازی ی , Aram
وای اگه بدونید من با این عکسایی که میذارین چه پزی میدم تو خونه love28
میگم ببینین اینها مثل منن هاااا... ببینین ماها چه قدرتمندیم...

موفق باشید بچه ها icon_question
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , neda.n , paeazan , matinfard , shahrzad , hilda , نازی ی
ضمن خداقوت و امید به صعود همگیمون به مریخ و حومه
من یه سئوال کردم شوخی شوخی جدی هم گفتم جواب چرا ندادین ؟
یعنی اینهمه خستگی رو تحمل کردین و رفتین و برگشتین ،از یکی نپرسیدین چرا اسم روستاش حسن جونه ؟
خودم هر چی گشتم وجه تسمیه رو ندیدم که هیچ به اسم امامزاده قاضی میر سعید تو همون روستای حسنجون برخوردم که مشکلم دوتا شد !
اصن من حالم خوب نیست. بیخیال!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : neda.n , FBF , نازی ی
(2013/08/01, 09:54 PM)nahid نوشته است: ضمن خداقوت و امید به صعود همگیمون به مریخ و حومه
من یه سئوال کردم شوخی شوخی جدی هم گفتم جواب چرا ندادین ؟
یعنی اینهمه خستگی رو تحمل کردین و رفتین و برگشتین ،از یکی نپرسیدین چرا اسم روستاش حسن جونه ؟
خودم هر چی گشتم وجه تسمیه رو ندیدم که هیچ به اسم امامزاده قاضی میر سعید تو همون روستای حسنجون برخوردم که مشکلم دوتا شد !
اصن من حالم خوب نیست. بیخیال!
موقع رفتن که کسی رو ندیدم بپرسیم ، تا رسیدیم کوله برداشتیم راه افتادیم از تو روستا به سمت باغ ها
موقع برگشت هم که انقدر همه خسته بودیم که یاد همچین سوالی نبودیم !
ولی توجه به اینکه روستای کناریش سیدآقا بود احتمال اسم کدخدایی ، پیری ، دانایی بوده حالا یه تغییراتی هم به مرور کرده
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , nahid , paeazan , FBF , shahrzad , matinfard , hilda , نازی ی , sargol
ندا جونم مررررسییییییییییی از گزارشت مثل همیشه عالی بود پر از انرژی بود مثل خودت
و پر از نکته های ظریف طنز laughing3
خیلی خیلی خیلی به همتون خسته نباشید میگم چون میدونم مسیرتون سخت بوده
واقعاً ارده و همتتون ستودنیه
پاینده باشید دوستان
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : shahrzad
من پست گذاشتم اما نمیدونم چرا نیست confused2confused2
به هر حال می خواستم تشکر کنم از ندای عزیزم بابت گزارش قشنگ و پر انرژیش و خسته نباشید بگم به همه بخاطر طی کردن این مسیر سخت
از همتون ممنون
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : shahrzad

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش برنامه صعود به قله دماوند بام ایران "برنامه 33" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 26 42,877 2018/07/31, 10:05 PM
آخرین ارسال: azinPHD
  گزارش صعود به الوند "برنامه 28 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 13,876 2014/06/25, 11:44 PM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  گزارش صعود به توچال"برنامه 23 ام" shahrzad 12 11,822 2013/12/07, 01:46 PM
آخرین ارسال: Maz
  گزارش برنامه صعود به قله دماوند بام ایران "برنامه 17" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 10 17,103 2013/09/25, 10:42 AM
آخرین ارسال: hilda
  گزارش برنامه کلون بستک "برنامه 16" neda.n 17 16,425 2013/09/23, 12:58 PM
آخرین ارسال: hamid
  گزارش برنامه صعود به قله سبلان"برنامه 14" shahrzad 32 23,324 2013/08/06, 03:58 PM
آخرین ارسال: sima
  گزارش برنامه صعود به قله خرسنگ"برنامه 13" shahrzad 10 12,941 2013/07/20, 09:46 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  گزارش برنامه صعود به جان پناه امیری، "برنامه12" matinfard 7 11,536 2013/06/20, 02:09 PM
آخرین ارسال: shahrzad
  گزارش برنامه پیمایش جنگل و صعود به قله درفک "برنامه؟" matinfard 35 24,735 2013/05/25, 10:30 PM
آخرین ارسال: م.ه
  گزارش برنامه پیمایش به آبشار سنگان"برنامه 9" shahrzad 11 9,358 2013/04/27, 10:53 PM
آخرین ارسال: neda.n

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست