امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه با پزشکان مغزو اعصاب درباره ام اس
سلام دوستای خوبم

[تصویر:  ivvgonpdvynnfxxx0l7.jpg]

صحبت های دکتر نبوی در برنامه سیمای خانواده شبکه یک در تاریخ 20 تیر 90 که در خصوص علائم و راهکارهای بیماری ام اس بود رو ضبط کردم

فقط وسطش کامپیوترم به مشکلی برخورد که ضبط 3 قسمت شد و معرفی دکتر و قسمت کوتاهی بینش ضبط نشد که عذر خواهی می کنم از همتون

خیلی سعی کردم دیرزو براتون بذارم ولی نشد

امروز هم از صبح داشتم آپلود می کردم تا زودتر بتونم بذارم

فایل های صوتی

قسمت اول

لینک های انجمن انجمن

20110711-120202(1).mp3

لینک های واضح

http://www.4shared.com/audio/19uQPqea/20...02_1_.html

اسلاید های قسمت اول:

اسلاید 1

[تصویر:  ihbp4sok2w1v4k0q3ilw.jpg]

اسلاید 2

[تصویر:  52km763jzk1jlkfkrtse.jpg]

اسلاید 3

[تصویر:  hkx6zj455tiftrdx4mia.jpg]

اسلاید 4

[تصویر:  eyi07xdvh22nk43xrvet.jpg]

قسمت دوم

لینک انجمن

20110711-121130(2).mp3

لینک های واضح

http://www.4shared.com/audio/_1DtSH-q/20...30_2_.html

قسمت سوم

لینک انجمن

20110711-121304(3).mp3

لینک واضح

http://www.4shared.com/audio/mdqbuc6A/20...04_3_.html

اسلاید های قسمت سوم

اسلاید 1

[تصویر:  g6koazyf6s2ixazh6zl.jpg]

اسلاید 2 ( نمودار روند انواع ام اس )

[تصویر:  wcqvw2ja08c7cdc446y.jpg]

دوستای خوبم این هم فایل های تصویری

قسمت اول

http://www.4shared.com/video/n5eZntfP/20...202_2.html

قسمت دوم

http://www.4shared.com/video/UcEfZ_QY/20...21130.html

قسمت سوم

http://www.4shared.com/video/_yYvMgFF/20...21304.html
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : havaars , Prime , nazaninn , i3aran , hamid , Mahdieh , سـاناز , بهــار , fireboud , MAHDI , Yitzak , neghar , farzadm , ostad2000 , هانیه , نازلی , O#!!! , BanOoOo , hamed , earth , AVID2000 , SSA , h.kakavand , شفا یافته , zaynab , kiana , kia , hamdam , parisa2087 , esmaeil , hedieh , sami , najva , sarir , Saina , yummy , maryamgoli , لاله وحشی , آسو , KH@tere
احسنت عالی بود من اول این برنامه رو ندیده بودم و اینکه برنامه قبلیشم ندیده بودم icon_biggrin مرسی برنامه بعدیش یادت نره گرچه حرفاشون تکراری شده دیگه confused2
به منم دکتر جدیدا میگه سی آی اس داری ولی آخه اگه این بود چرا بهم اوونکس دادی ؟ تو.ی دلم گفتم خودتی دکتر laughing3

من ام اس دارم و خواهم داشت
 تشکر شده توسط : maryamgoli , maryam690 , KH@tere
یه روز که رفته بودم برای تهیه دارو یه بنده خدایی که جبهه رفته بود در دوران جنگ به این اشاره کرد که مصیبتهای اون روزها بی تاثیر نبوده تو ام اس. درسته کسانی هم که با جنگ ارتباط نداشتند به ام اس مبتلا می شند ولی کسانی که در مناطق جنگی زندگی کردند دارای استرس بیشتری بودند. من جایی زندگی کردم که نزدیک شهرهای مرزی غرب بود. روزی چندین بار آسمان دووجبی شهر مرکز جولان هواپیماهای عراقی بود. شبها هم همینطور. من از سوم ابتدایی تا سوم راهنمایی هیچوقت امتحان ثلث دوم نداشتم. بعد از امتحانهای ثلث اول بمبارانها شروع می شد و تا تابستون ادامه داشت. درسته که همه اونایی که در مناطق جنگی بودند ام اس ندارند ولی به گفته خود این دکتر می تونه که بی تاثیر هم نبوده باشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : KH@tere
باز مرسی مریم جان icon_question

فقط یه سوال چه علایمی داشتی که دکتر نبوی بهت گفته سی آی اس داری ؟
تازه ایکاش مال شبکه دو هم میگرفتی خیلی خوب بود یه دکتر معمولی اورده بودن البته شاید یه ماه پیش ولی من دیر رسیدم یه خانم ام اسی رو نشون میداد میگفت این بیماری هیچی نیست من هیچیم نیست و ...... توی وبلاگم در موردش حرف زدم
ولی ایکاش اونم میگرفتی همه میدذیدین من به اولش نرسیده بودم دوست داشتم میدیدمش wink2

www.sokooteyas.blogfa.com
یاس جون من که اون برنامه رو ندیدم

این برنامه رو هم از طریق پخش زنده خودم ضبط کردم و از جایی نگرفتم که

من علائمم همون علائمه ام اسه ولی زمانی که بیماری فعال نباشه ابتدا cis هست که متاسفانه خیلی از پزشکان به این مسئله دقت نمی کنن

دمت گرم مریم جووون
با حرفای دکتر نبوی من مطمئن شدم درمورد خودم بین ام اس و آبله مرغان ارتباط وجود داره
آخه من چند ماه قبل از اولین حمله ابله مرغان که یه عفونت ویروسیه گرفتمsad2
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
بچه ها

دیروز برنامه ام اس بود با حضور دکتر نبوی میدونید من انتقاد کرده بودم ازشون که چرا همش ام اسیها رو روی ویلچر نشون میدید یکم فرهنگ سازی بکنید انگاری همینکارو کرده بودن ولی بخاطر به روز نبودن سایتشون من نتونستم این برنامه رو ببینم و متاسفانه از دستش دادم کسی میتونه بصورت تصویری مثل اینکاری که مریم اینجا انجام داد انجام بده ؟
بچه ها من خیلی منتظر این برنامش بودم ولی از دستش دادم میتونم صوتیش رو بعدا ببینم ولی برام تصویرش خیلی مهم بود خیلی
الان خیلی حالم گرفته شده angry3angry3sad2 این همه مدت منتظر بودم icon_cry بعد ندیدم و بشنوم که چی گفتن ؟rolleyes

اگه کسی برنامه رو ضبط کرده یا میتونه خواهشا کمک کنید تا منم ببینم
یاس عزیز کاش اگه می دونستی برنامه کی پخش میشه اطلاع می دادی

یا همون موقع که در حال پخش بود اگه می تونستی خبر می دادی
مریم جان من خودم خبر داشتم آخه قرار نبود اون روز باشه برا همین پاتک خوردم و الان اینقدر قاط زدم confused
برنامش چهارشنبه صبح ساعت 9 توی برنامه سلامت باشید شبکه سه بوده که بعد از ماهها انتظار پخش شد
راستی مریم جان ام ار ای گرفتی رفتی پیش دکتر نبوی ؟

و یه سوال دیگه بنظرت دکتر صحراییان که همه بیماران ام اسی رو میبینه بهتره یا دکتر نبوی که از همه جور بیماری داره مثلا دیابتی صرعی سکته ای و ام اسی و .....
منظورم اینکه در مورد ام اس معاینات و نظرات ؟ میدونم دکتر نبوی کتاب نوشته ولی دکتر صحراییان الان فقط این طور بیماران رو میبینه icon_cry بنظرت چطوره ؟
(2011/07/23, 08:33 AM)maryamm نوشته است: یاس عزیز کاش اگه می دونستی برنامه کی پخش میشه اطلاع می دادی

یا همون موقع که در حال پخش بود اگه می تونستی خبر می دادی

مریم خانم
ناراحت نباش
لینک زیر رو گذاشتم برید از روی نت ببینید

http://www.iransima.ir/WinMediaPlayer.jsp?code=361008

کلا سایت www.iransima.ir سایت رسمی سروش رسانه وابسته به صداوسیماست
شما هر وقتی هر برنامه ایی رو نتونستید ببینید از این طریق می تونید ببینید
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : BanOoOo , nazaninn , ostad2000 , nahid , KH@tere

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی آخرین یافته های علمی سلولهای بنیادی عصبی درپنجمین کنگره علوم اعصاب niloofary 0 2,478 2016/07/26, 08:32 AM
آخرین ارسال: niloofary
  نشست خبری پزشکان در حاشیه روز جهانی ام اس - 95 niloofary 2 3,063 2016/05/25, 09:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,023 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  نقدی بر تصمیم جدید مسوولان درباره داروهای خارجی hessam 11 6,860 2014/03/13, 03:32 PM
آخرین ارسال: منصور91
  گفتگو با دکتر صحرائیان درباره وضعیت دارو sooorooosh 10 7,010 2013/10/06, 01:30 PM
آخرین ارسال: Hasty
Rainbow متخصصین مغز و اعصاب در تهران گردهم می آیند hessam 0 2,353 2013/04/29, 10:46 PM
آخرین ارسال: hessam
  ابهام مهم بهمنی درباره یک رانت ارزی دارو sargol 0 1,880 2013/03/03, 10:23 PM
آخرین ارسال: sargol
  افتتاح«مرکز جامع علوم اعصاب جهان» در ایران تا پایان سال آینده paeazan 0 2,053 2012/12/28, 03:17 PM
آخرین ارسال: paeazan
  احیای‌اعصاب‌قطع‌شده انسان توسط یک‌ایرانی همسر یک مشکوک به ام اس 0 2,038 2012/12/26, 09:48 AM
آخرین ارسال: همسر یک مشکوک به ام اس
  اثر امواج موجود در فضا روي سيستم مغز و اعصاب و تعادل انسان Pooya.N 7 9,802 2012/12/23, 02:09 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان