•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس
(2017/06/14, 10:21 AM)مُنا_منتظر المهدی نوشته است: سلام بچه ها
کسی هس که در این مدتی که سینوکس مصرف میکرده قند خونش بالا رفته باشه؟؟
از عوارض سینووکس ممکنه باشه؟

سلام منا جان بالا رفتن قند خون از عوارض سینووکس نیست

من در مورد بالا رفتن قند خون با متخصص سیناژن مشورت کردم گفتن مربوط به تزریق سینووکس نیست .
لطفا برای پیگیری این موضوع به پزشک مراجعه کن .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , پریا حقیقت پور
(2017/02/24, 03:47 PM)مهنوش نوشته است: سینووکس جدید با بسته بندی اماده برای من عوارض بدی داشته اما بسته بندی قدیمی بهتر بود

اتفاقا اکثرا می گن بسته بندی جدید عوارضش نسبت به قبل کمتره
برا من که عوارضش کمتر از قبلی بوده حجمشم تقریبا نصف قبلی هست
الان روز بعد از تزریق سر حالترم قبلا خیلی بی حال می شدم
درد یک پنجره را پنجره‌ها می‌فهمند
معنی کور شدن را گره‌ها می‌فهمند

سخت بالا بروی، ساده بیایی پایین
قصه‌ی تلخ مرا سرسره‌ها می‌فهمند
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام دوستان عزیز
من الان دوساله سینووکس تزریق میکنم ، الان دو هفته است که عوارض تزریق دارو مثل لرز و درد بیشتر شده است .
کسی میتونه منو راهنمایی کنه .
با تشکر icon_question
سلام بچه ها من نه ماهه ام اس دارم و اینمدت سینووکس زدم،هرچن دکترم ازول با سینووکس موافق نبود گف چون دکتر قبلیت نوشته ادامه میدیم یمدت. این سری ام ار ای دادم دکترم گف آمپولاتو عوض میکنم و باید تایسبری بزنی و من نگران میباشم. خب حق دارم.
الانم توو سایت هرچی گشتم تایسابریزن پیدا نکردم.چ کنم
(2017/12/07, 12:36 AM)n70 نوشته است: سلام بچه ها من نه ماهه ام اس دارم و اینمدت سینووکس زدم،هرچن دکترم ازول با سینووکس موافق نبود گف چون دکتر قبلیت نوشته ادامه میدیم یمدت. این سری ام ار ای دادم دکترم گف آمپولاتو عوض میکنم و باید تایسبری بزنی و من نگران میباشم. خب حق دارم.

بزن راه رفتنت بد شده،دیدت بد شده ؟ لرزش داری ؟ هر چی زودتر جلوی عودشو بگیری بهتره ..
به یه دکتر اعتماد کن ..حرفشو گوش کن ..
بعضی علائم خوب شدش یا غیر ممکنه یا طول میکشه ..
ازت تست میگیرن میفرستن المان .. تا ببینن چه جوری باید تحت نظر باشی ،کلا دو سال بیشتر نمیشه این دارو رو زد، من خودم زمانی که سینوکس میزدم .. اگه شاید زودتر عوض میشد ، حمله ام انقدر ابعاد مختلف نمبگرفت ..
البته کلی بگم ، نظر دکترت به نظرم اگه عوض کردنی هستی که ام ار ای نشون داده ، قبل تایسبری ، اینفرون بتا مثل زیفرون هم میتونست بده .. ولی اینا همه نظر دکترت با شرایط و نوع پیشرفتت گرفته میشه ..
کلا بهت بگم ۴ تا ، ۵ تا گروه دارو بیشتر نداریم ..اگه جواب نده معمولا میرن سراغ بعدی ، واسه تو دو پله ای رفته ..ام ار ایت نمیدونم چی دیده confused2
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
ناتالیزومب یا تایسبری

اثربخشی و عوارض تایسبری

تایسبری در چه شرایطی تجویز می شود
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : n70 , پریا حقیقت پور
(2017/12/07, 02:32 AM)i_sh نوشته است:
(2017/12/07, 12:36 AM)n70 نوشته است: سلام بچه ها من نه ماهه ام اس دارم و اینمدت سینووکس زدم،هرچن دکترم ازول با سینووکس موافق نبود گف چون دکتر قبلیت نوشته ادامه میدیم یمدت. این سری ام ار ای دادم دکترم گف آمپولاتو عوض میکنم و باید تایسبری بزنی و من نگران میباشم. خب حق دارم.

بزن راه رفتنت بد شده،دیدت بد شده ؟ لرزش داری ؟ هر چی زودتر جلوی عودشو بگیری بهتره ..
ازت تست میگیرن میفرستن المان .. تا ببینن چه جوری باید تحت نظر باشی ،کلا دو سال بیشتر نمیشه این دارو رو زد، من خودم زمانی که سینوکس میزدم .. اگه شاید زودتر عوض میشد ، حمله ام انقدر ابعاد مختلف نمبگرفت ..
البته کلی بگم ، نظر دکترت به نظرم اگه عوض کردنی هستی که ام ار ای نشون داده ، قبل تایسبری ، اینفرون بتا مثل زیفرون هم میتونست بده .. ولی اینا همه نظر دکترت با شرایط و نوع پیشرفتت گرفته میشه ..
کلا بهت بگم ۴ تا ، ۵ تا گروه دارو بیشتر نداریم ..اگه جواب نده معمولا میرن سراغ بعدی ، واسه تو دو پله ای رفته ..ام ار ایت نمیدونم چی دیده confused2
مرسی از توضیحاتت دوست عزیز. ن والا من ازهمون اول ک رفتم دکتر فقط لرزش دست خفیف داشتم الانم همونه. تازه قبلنا خیلی بی انرژی و خسته بودم ب لطف ویتامینایی ک میخورم خوبم. من خونواده م نمیدونن ام اس دارم. منظورم اینه خداروشکر در حدی نیسم ک بفهمن.
ولی الان خیلی حس بدی دارم نسبت ب تایسبری.نمیدونم بنظرتون با چنتا دکتر دیگه م مشورت نکنم؟
(2017/12/08, 12:26 PM)n70 نوشته است:
(2017/12/07, 02:32 AM)i_sh نوشته است:

مرسی از توضیحاتت دوست عزیز. ن والا من ازهمون اول ک رفتم دکتر فقط لرزش دست خفیف داشتم الانم همونه. تازه قبلنا خیلی بی انرژی و خسته بودم ب لطف ویتامینایی ک میخورم خوبم. من خونواده م نمیدونن ام اس دارم. منظورم اینه خداروشکر در حدی نیسم ک بفهمن.
ولی الان خیلی حس بدی دارم نسبت ب تایسبری.نمیدونم بنظرتون با چنتا دکتر دیگه م مشورت نکنم؟

اول از همه خانوادت باید بدونن
بعدشم تایسبری حس بدی نداشته باش من تجربه شو با jc مثبت داشتم
من به نظرم چند سالی با اینترفرون بتا میتونی سر کنی .. بعد اگر عود داشتی بیای سمت تایسبری ، با تجربه ای که دارم میتونه از عود جلوگیری کنه ، البته تایسبری بزنی به ایتنرفرون بتا میتونی برگردی ولی منطقیش بعد تایسبری ریتوکسی ماب هستش
من به نظرم ، نظر دو تا دکترو داشته باش ..
سینوکس عوض شدنت با نظر دکترت قطعیه .. ولی من میگم شاید با داروی ضغیفترم بدنت حمله نداشته باشه ..
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
با سلام
یک سوال داشتم
من‌۳سال سینوکس میزنم
اما جدیدا ک ترزیق میکنم
کلیه چپ درد میکنه
از عوارض هست؟؟؟؟؟؟؟
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
(2018/01/11, 11:08 PM)71shahab نوشته است: با سلام
یک سوال داشتم
من‌۳سال سینوکس میزنم
اما جدیدا ک ترزیق میکنم
کلیه چپ درد میکنه
از عوارض هست؟؟؟؟؟؟؟

سلام
نه تا انجا که من اطلاع دارم ربطی به سینووکس ندارد .
و من به شما پیشنهاد میکنم اب و مایعات بیشتر مصرف کنید . چون من اخرین باری که پیش دکترم رفتم فرمودن که اب باید بیشتر بخوری .
می تونید برای اطمینان بیشتر با پزشک یا واحد حمایت از بیمار سینووکس هم تماس بگیرید .

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,986 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,720 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 57,481 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,757 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,452 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,143 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,837 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,560 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,226 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,320 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان