•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس خفیف و قوی
واسه منم دعا کن 3شنبه نوبت دکتردارم..دکتر مخصوص ام اس ببینین این چی می گه؟
من زندگییم همین جوری رنگی هست..دیگه این رنگ ونمی تونم تحمل کنم..
(2017/10/12, 08:36 PM)حامد2017 نوشته است: سلام به دوست عزیز.. امیدوارم خوب خوب باشی..
هردکتری که رفتم چون آمآرای نرمال داشتم
گفت از اعصاب ..دکتر چشم پزشکم گفت چشات نرمال.. نمی دونم چه کار کنم من بیشترعلائم ام اس دارم..
سلام
یکی از دوستان و همکاران من یک مدتی دوجار ضعف و بی حالی داشت که رفته بود متخصص مغز و اعصاب گفته بود حمله پنیک داشته . الان هم خوب شده. نمیدونم پنیک چی هست.دوستم اولش نگران بود ام اس گرفته باشه که خدارو شکر اینچنین نبود
سلام دوست عزیز
مرسی از راهنمایی تون
حالا این حمله پنیک چی هستicon_cry
(2017/10/18, 10:56 AM)حامد2017 نوشته است: سلام دوست عزیز
مرسی از راهنمایی تون

پنيك يعني ترس
حمله ناگهاني ترس و اضطرابو مي گن پنيك
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
(2017/10/12, 04:52 PM)حامد2017 نوشته است: سلام به همه دوستان
من سال 92حمله به چشم داشتم که بدون دارو خوب شدم.. سال95دوباره همین اتفاق افتاد بازهم بدون دارو خوب شدم وبا ام آرای نرمال..سال96خواب رفتگی پاو گزگزدست وپا ویه لرمیت خفیف که باز ام آرای نرمال وبدون دارو بعد ازدوماه خوب شدم..آیامن ام اس خفیف دارم دوستان اگه میشه کمکم کنیدچندتا دکتر رفتم چیزی نفهمیدن..والان تنها مشکلم بی حالی وضعفی که یه وقت ها سراغم میاد. sad2

سلام ، خیالتان راحت باشد ، چونcis هم که یک حمله برای بیمار رخ میدهد و ام اس خفیف است در ام ار ای پلاک دارد و مشخص میشود .
فقط ریلکس باشید و شاد تا این علائمی هم که میفرمایید برطرف شود .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
(2017/10/19, 03:23 AM)leili-asmaneh نوشته است:
مرسی از راهنمایی تون

پنيك يعني ترس

سلام. من حدود دو سال هست که چند وقت یک بار هنگام ماهیچه چشمام موقع حرکت درد میگیرن (توی هر دوره درد یکیشون درد میگیره) و موقع درد نگاه کردن به هرچیزی برام سخته. اما حتی در زمان درد با اینکه نگاه کردن برام سخته میتونم به خوبی ببینم.

سال گذشته یک حمله ای داشتم و دکتر بهم گفت پنیک اتک بوده ( کل بدنم سوزن سوزن میشد انگار خواب رفته باشه و بخواد بیدار شه، تنگی نفس داشتم به طوری که تنفس برام سخت بود و اصلا نمیتونستم کاری کنم) که همه اینها بعد از حدود یک ساعت کم کم مرتفع شد.

من هنوز چیزی برام تشخیص داده نشده و دکتر میگه چشمام کاملا سالم هستن و مشکلی ندارن. فقط میخواستم بدونم آیا این حمله واقعا پنیک اتک بوده یا جزوی از نشانه های ام اس یا یه بیماری خود ایمنی دیگه ای هست؟

(علامت سوزن سوزن شدن در صورت و کلا بدن رو هم دارم (ولی نه به صورت متراکم فاصله سوزنها زیاد هست و میشه تحمل کرد) بدن درد و خستگی هم اکثر مواقع وجود داره)

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته در اختیارم بزاره چون تقریبا دکتر خانوادم فکر میکنه من توهم دارم Smile و اینها همش بخاطر استرس و دوری از خانواده هست.
(2018/08/22, 08:27 PM)Violet_f نوشته است:
(2017/10/19, 03:23 AM)leili-asmaneh نوشته است:
مرسی از راهنمایی تون

پنيك يعني ترس

سلام. من حدود دو سال هست که چند وقت یک بار هنگام ماهیچه چشمام موقع حرکت درد میگیرن (توی هر دوره درد یکیشون درد میگیره) و موقع درد نگاه کردن به هرچیزی برام سخته. اما حتی در زمان درد با اینکه نگاه کردن برام سخته میتونم به خوبی ببینم.

سال گذشته یک حمله ای داشتم و دکتر بهم گفت پنیک اتک بوده ( کل بدنم سوزن سوزن میشد انگار خواب رفته باشه و بخواد بیدار شه، تنگی نفس داشتم به طوری که تنفس برام سخت بود و اصلا نمیتونستم کاری کنم) که همه اینها بعد از حدود یک ساعت کم کم مرتفع شد.

من هنوز چیزی برام تشخیص داده نشده و دکتر میگه چشمام کاملا سالم هستن و مشکلی ندارن. فقط میخواستم بدونم آیا این حمله واقعا پنیک اتک بوده یا جزوی از نشانه های ام اس یا یه بیماری خود ایمنی دیگه ای هست؟

(علامت سوزن سوزن شدن در صورت و کلا بدن رو هم دارم (ولی نه به صورت متراکم فاصله سوزنها زیاد هست و میشه تحمل کرد) بدن درد و خستگی هم اکثر مواقع وجود داره)

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته در اختیارم بزاره چون تقریبا دکتر خانوادم فکر میکنه من توهم دارم Smile و اینها همش بخاطر استرس و دوری از خانواده هست.

سلام
باید ام آر آی انجام بدی و پزشک متخصص مغز و اعصاب در این مورد نظر بده
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling

سلام
باید ام آر آی انجام بدی و پزشک متخصص مغز و اعصاب در این مورد نظر بده
[/quote]

خیلی ممنون از پاسختون. دکتر خانوادم من رو به چشم پزشک ارجاع داده ولی ارجاع به دکتر مغز و اعصاب چند ماه ممکنه طول بکشه ( سیستم پزشکی محل زندگیم با ایران متفاوته در واقع به راحتی نمیشه رفت پیش متخصص)

البته پزشک خانوادم موافقت کرد که یک ام ار آی برام بنویسه ولی اونم باید دوباره تو نوبت موند.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان