•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس خفیف و قوی
سلام به همه دوستان
من سال 92حمله به چشم داشتم که بدون دارو خوب شدم.. سال95دوباره همین اتفاق افتاد بازهم بدون دارو خوب شدم وبا ام آرای نرمال..سال96خواب رفتگی پاو گزگزدست وپا ویه لرمیت خفیف که باز ام آرای نرمال وبدون دارو بعد ازدوماه خوب شدم..آیامن ام اس خفیف دارم دوستان اگه میشه کمکم کنیدچندتا دکتر رفتم چیزی نفهمیدن..والان تنها مشکلم بی حالی وضعفی که یه وقت ها سراغم میاد. sad2
(2017/10/12, 04:52 PM)حامد2017 نوشته است: سلام به همه دوستان
من سال 92حمله به چشم داشتم که بدون دارو خوب شدم.. سال95دوباره همین اتفاق افتاد بازهم بدون دارو خوب شدم وبا ام آرای نرمال..سال96خواب رفتگی پاو گزگزدست وپا ویه لرمیت خفیف که باز ام آرای نرمال وبدون دارو بعد ازدوماه خوب شدم..آیامن ام اس خفیف دارم دوستان اگه میشه کمکم کنیدچندتا دکتر رفتم چیزی نفهمیدن..والان تنها مشکلم بی حالی وضعفی که یه وقت ها سراغم میاد. sad2
سلام ...امید وارم حالتون خوب باشه ....منم علائم شما رو داشتم ...و بعد یه مدت خوب شدم ....الان و دوباره این تاری چشم سراغم اومد که یک هفته کرتون مصرف کردم ....بعد دوسال خاموش موند ...بعد دوباره حمله اتفاق اوفتاد والان دوسال هست که دارو مصرف می کنم آونکس ...

یعنی دکتر ها بهتون چی گفتن ؟؟؟گفتن پلاک ندارید ؟؟؟ام اس رو تشخیص ندادن براتون ....؟؟
سلام به دوست عزیز.. امیدوارم خوب خوب باشی..
هردکتری که رفتم چون آمآرای نرمال داشتم
گفت از اعصاب ..دکتر چشم پزشکم گفت چشات نرمال.. نمی دونم چه کار کنم من بیشترعلائم ام اس دارم..
ببخشید میگم مهدیه خانم ام آری شما هم چیزی نشون نداد
[quote='حامد2017' pid='546871' dateline='1507832027']
ببخشید میگم مهدیه خانم ام آری شما هم چیزی نشون نداد
[/q
خواهش میکنم ...نه برای من نشون داد تو ام آر ای ....
چرا حالا حساس شدید رو این موضوع ....خوب خدا روشکر ندارید این بیماری رو اگر دکتر ها تایید کرده باشن ...من از دوست پدرم که پرفسورف مغزو اعصاب هستن پرسیدم ...گفتن تو ام آر آی حتما نشون میده پلاک ها اگر داشته باشید و اینکه علایم نمی تونه نشونه این بیماری باشه ...ممکنه دلایل دیگه ای باعث بروز این علائم شده باشه ....و اینکه تاری چشمتون با عینک بر طرف میشه یا خیر ؟؟؟

بزارید من اگر تونستم چون ایشون انگلیس هستن ...دوباره باهاشون ارتباط برقرار کردم بهشون بگم شرایط شما رو شاید جواب خوبی دریافت کنیم ...ازشون ...تو پیام هاتون خوندم از نگرانی اینکه ام اس ممکنه داشته باشید خوابتون نمیبره ... نگرانی باعث تشدید یا ایجاد این بیماری میشه و تو ایجادش هم میتونه موثر باشه ...پس آرامشتون رو از دست ندید و بدونید .... واقعا هیچی نیست ...
خیلی ممنونم ازلطف بی نهایتی که داری..
باآرزوی سلامتی همیشه برای شما..تاری دیدم بعد از چند هفته بدون استفاده از دارو هم توسال92و95خوب شد..نمی دونم آخه چندجا خوندم که ممکن ام آرای نشون نده. بازم ممنونم ازتونbaybay
میگم شما19سالتون؟
الان 8سال این بیماری رودارین؟
یعنی ازچندسالگی...

(2017/10/14, 03:25 PM)مهدیه م نوشته است: [quote='حامد2017' pid='546887' dateline='1507917692']
میگم شما19سالتون؟
الان 8سال این بیماری رودارین؟
یعنی ازچندسالگی...

اشتباه شد همون چهارده .... چون یادمه سوم راهنمایی بودم ....بعد بستری شدم بیمارستان ...یه هفته کرتون ...بعد دو سال از هیچی خبری نبود بعد دوباره ...که 3سال خورده ای آونکس مصرف کردم .305320_JC_thinking305320_JC_thinking
فردا را نمی توان فهمید ......
پس دل به صاحب فردا بسپار ،تا راهنمای فردایت باشدicon_questionicon_question
باآرزوی سلامتی واسه شما وهمه بیماران
انشالله همیشه خوش وسرحال باشی
انشالله همین روزااین بیماری هم درمون میشهicon_biggrin
(2017/10/15, 01:07 PM)حامد2017 نوشته است: باآرزوی سلامتی واسه شما وهمه بیماران
انشالله همیشه خوش وسرحال باشی
انشالله همین روزااین بیماری هم درمون میشهicon_biggrin

انشا الله ...ممنون ... درمون داره ...خدا است درمونش .... خلاصه هر کی تو زندگیش مشکلی داره ...مشکل ما هم این رنگیه wink2
فردا را نمی توان فهمید ......
پس دل به صاحب فردا بسپار ،تا راهنمای فردایت باشدicon_questionicon_question

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: