•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قطع داروهای ام اس قبل از بارداری
دوستان کسی اینجا هست که باردار باشه یا قصد باردار شدن داشته باشه؟؟؟ کلی سوال دارم
سلام من الان7ماهه باردارم ،اره من سینووکس استفاده میکردم وبااجازه دکترم باردارشدم یعنی دکترم گفتش که وقتی متوجه شدی بارداری داروتوقطع کن وبهم اطمینان دادن که تاثیری روی بچه نمیزاره ومنم حرفشونوگوش کردم البته خودمم پرسوجو کردم ازشرکت سینازن هم پرسیدم وگفتن تاثیری روی جنین نداره، امید به خدا
 تشکر شده توسط : آنا , nilan
دکتر من گفت هر وقت تصمیم به بارداری داشتی شش ماه قبل داروت رو قطع میكنم confused2
نمیدونم در این موردچی بگم شایداشتباه راهنماییتون کنم ولی تااونجایی که من شنیدم میگفتن 3ماه قبلش دارو بایدقطع کنی،ولی بازم بادکترای دیگه مشورت کنید.
من فینگولید میخوردم وقصد بارداری دارم
دکترم گفت دوماه باید دارو را قطع کنی وچون اثرش تو خونت هست باردار نشی
بعداز دوماه سینومر بهم میده وبعدش میتونم باردار بشم
سلام
من ربیف مصرف میکنم این دورمو تموم کنم دقیقا دوسال میشه که ربیف میزنم
ایشالا هم دکترم با داروی جایگزین قراره ربیفو قطع کنه واسم که بتونم بچه دار شم.فقط امیدوارم که خیلی طول نکشه واسه بارداری.الان این دغدغه اصلیمه Confused
(2017/01/01, 12:26 PM)amiri.parian نوشته است: سلام
من ربیف مصرف میکنم این دورمو تموم کنم دقیقا دوسال میشه که ربیف میزنم
ایشالا هم دکترم با داروی جایگزین قراره ربیفو قطع کنه واسم که بتونم بچه دار شم.فقط امیدوارم که خیلی طول نکشه واسه بارداری.الان این دغدغه اصلیمه Confused

سلام
من هم ربیف میزدم و برای بارداری قطع کردم 6 ماه دارویی مصرف نمی کردم ولی باردار هم نشدم.بعد از 6 ماه ام آر آی دادم و دکتر گفت که اسویمر و شروع کن هروقت باردار شدی قطع کن نمیشه همینجوری بدون دارو بمونی. دوماه استفاده کردم بعد که باردار شدم قطع کردم.دوران بارداری بدون مشکل بود الان هم تحت نظر دکتر اجازه دارم تا یکسالگی پسرم درصورتی که شیردهی داشته باشم آمپول نزنم.
سلام ،4سال امپول سینووکس استفاده کردم بعدبدلیل قصدبارداری امپول سینومر تزریق کردم ولی متاسفانه 2ماهه جنین سقط شد دکترگفت امکان داره سقط بدلیل مصرف سینومرباشه سوالم اینه که ایا تشخیص دکترزنان درسته یاخیر
سلام دربروشور داروی سینومر اومده که منعی با بارداری نداره
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : yas8866
سلام دوستان اطلاع دارید مصرف ریتوکسیماب و بارداری مشکلی دارند یا خیر؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بارداری و زایمان باعث تشدید ام اس می شود ؟ ( تجربه شما چیست؟) pic 52 42,024 2023/07/22, 11:57 PM
آخرین ارسال: بهار۱۳۷۰
  دوران بارداری و زایمان برای افراد مبتلا به ام اس sooorooosh 43 34,356 2021/06/17, 10:34 PM
آخرین ارسال: mahbub
  داروهای مورد استفاده در دوران شیردهی m.a 4 4,634 2018/03/11, 02:17 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  نکات قابل توجه درباره بارداری و ام اس sara 65 48,079 2016/01/11, 09:27 AM
آخرین ارسال: niloofary
  احساس خستگی و بارداری RoOo$aAa 3 3,429 2014/10/08, 02:55 PM
آخرین ارسال: farane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان