•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دید جامعه نسبت به بیماری ام اس
سمیرا جان خسته نباشی و آفرین که پیگیر بودی و هم مسئولان انجمن ها رو شناختی و هم حرف دلت رو بهشون زدی و انعکاس دادی تا پزشکان مرتبط بفهمن وضع چطوره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , hadisss , سمیرا67 , SMA , yas8866 , مُنا_منتظر المهدی
سميرا خانم خسته نباشيد.اين متنو خوندم خيلي عصباني شدم يعني واقعا خاك بر سر اون خانم بكنن كه سطح عقل و شعورش در حد جلبك هم نبوده فقط يه درسي خونده و به يه جايي رسيده فك كرده دنيارو فتح كرده.متاسفم براي همه ادمهايي كه مثل ايشون اينقدر نفهم و كجفهم هستند.ممنون از شما كه به خوبي راهنماييشون كردين ولي متاسفانه نرود ميخ آهنين در سنگ البته مغز اين افراد كاهم نيست.اميدوارم يكي پيدا بشه توي تلويزيون برنامه هاي مداوم داشته باشه و به عموم بفهمونه كه بابا اين مريضي رو اينقدر بزرگش نكنين و ديد افراد جامعه بهتر بشه و حمايت كنند ازمون.معذرت ميخام از همه اگه تند حرف زدم واقعا اعصابمو بهم ريختن اينجور ادمها كه كم هم نيستن توي جامعه و اطرافيانمون.هممون خوب ميشيم ايشالا
 تشکر شده توسط : i_sh , سمیرا67 , yas8866
اون خانم اصلا فکر نکرده شاید خود مبتلایان به ام اس و از جمله سمیرای سایت ما که باهاشون صحبت کرده تحصیلکرده در مقاطع عالی مثل دکترا باشه ؟ سمیراجون فکر کنم دکترا قبول شده و یا داره میخونه ، دقیقشو نمیدونم . ماشالا دانشجوی ممتازمونه agreement2icon_questionicon_question
و اونا نشستن فکر میکنن همه مثل خودشون نشستن !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , yas8866 , مُنا_منتظر المهدی
مرسی سمیرا جون بابت تلاشت icon_question

اما من مدتهاست فهمیدم اینکه بخواییم دید جامعه رو نسبت به بیماریمون و خودمون عوض کنیم یک جور آب در هاون کوبیدنه
کسی که خودش نخواد یک واقعیت رو بفهمه حالا یه عمر هم براش توضیح بدیم فایده ای نداره

همه فکر میکنن تا همیشه حالشون خوبه
فکر میکنن مریضی مال بقیه س
مرگ مال بقیه س
گرفتاری مال بقیه س
و نه خودشون
خصلت آدمیت هست دیگه...
چه کنیم

به نظرم همونهایی که در زندگیمون مهم هستند بدونن ما حالمون خوبه و ما رو باور کنن کافیه
اگرم امکانش رو داریم و محدودیتی در گفتن ام اس نداریم که هر جا لازمه و گاهی همه جا بگیم ام اس داریم
شاید چند نفر بفهمن و درک کنن و یاد بگیرن یک بیماری مثل ام اس در واقعیتش یعنی چی
هر کی هم نفهمید که نفهمید
بگذاریم دیگران در جهل خودشون بمونن
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : سها , سمیرا67 , yas8866 , nahid , مُنا_منتظر المهدی
ممنونم از همه شما icon_questionicon_question من وقتی دیدم اونطوری نظر دادن درمورد ام اسی ها و اون حرفا رو شنیدم بهشون گفتم اتفاقا angry2 گفتم پس شما هم مثل عامه مردم فکر میکنین ما باید اندازه گلیممون پامون رو دراز کنیم و لقمه اندازه دهنمون برداریم (( این جملات چیزایی بود که من وقتی تو یه جمع در اصطلاح نحصیل کرده بدون اینکه بگم خودم ام اس دارم شنیدم در واقع بحثی شروع کردم راجع به بیماران خاص بدون اینکه بگم خودمم هستم و متاسفانه اون حرفا رو شنیدم))) گفتم خب من رتبه تک رقمی کنکور ارشد سال94 هستم همزمان رتبه 42 یه کنکور دیگه هم شدم. الان عضو دفتراستعداد درخشان دانشگاه تبریزم ، نفر اول مسابقات قرآن دانشجویی هستم ((( خلاصه کلی کلاس گذاشتم Smile (16)Smile (16)Smile (16))) بعد گفتم خب حالا اندازه گلیم من چقده؟؟؟ من لقمه خودمو چقدی باید بردارم؟؟؟ هرچند بعدش به فکر فرو میرن ولی متاسفانه جواب منطقی برای ما وجود نداره confused2confused2

ناهید جون من امسال مصاحبه دکترا رفتم و منتظر جوابشم انشاالله شهریور اعلام میشه BlushBlush
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : yas8866 , hadisss , nahid , مُنا_منتظر المهدی
آفرین سمیرا جون
اما فکر نکنم توجیه شده باشه اون خانوم
اون لحظه داشته خدا رو شکر می کرده که خودش یا اطرافیانش ام اس ندارن angry2angry2
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
 تشکر شده توسط : yas8866 , مژگان68 , سمیرا67
سمیرا جون ممنون از فعالیت هایت
ولی فردی که نفهمه ، نفهمه ...confused2
وقتی مسئولان اینطور فکر میکنن ما از افراد عادی چه انتظاری داشته باشیم ...Dash2
الان من به این نتیجه رسیدم که باید تبلیغات این یک جمله باشه:
فرد مبتلا به ام اس بیمار است نه مجرم .
من جدیدا احساس مجرم بودن پیدا کردم . laughing3
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : مژگان68 , سمیرا67
0هرکی میخواد هرجور فکر کنه برام مهم نیست اصل خودمم که خداروشکر سالمم و مثل بعضیا دزد و مجرم و جنایتکار و وو ...........نیستم،اون بعضیام هرجور هستن برام مهم نیست و از خدا میخوام به راه راست هدایتشون کنه و شفاشون بده.smiling
من خدا را در نگاه آنانی دیدم که، خود نیاز محبت بودند، ولی بازهم محبت می کردند…
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , yas8866
دید؟! جامعه؟!
هرکی اسم ام اس رو میشنوه اول افسوس میخوره و اظهار ناراحتی میکنه بعد هم چند ساعت بعد کلا ام اس یادش میره!!!
متاسفانه اکثر مردم ام اس رو مساوی با یه فرد ویلچرنشین میدوننDash2
 تشکر شده توسط : yas8866 , nahid , مُنا_منتظر المهدی
دید مردم نسبت به واژه ام اس خیلی بده
تازگیا من به همه میگم مولتیپل اسکلروزیس دارم والا دیدشون به این اسم ام اس بهترهN_aggressive (37)
مردم فقط از اسم ام اس میترسن نه خودش
و بی آنکه بخواهی دچار میشوی...
دچار یعنی نگاهش تنها چاره ات میشود
و من دچار ان نگاه ساده ات شدم
دچار یعنی من..
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , سمیرا67 , hadisss , سها , yas8866 , nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری ام اس و ویروس کرونا hamid 27 9,225 2020/03/28, 05:22 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,677 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  چه کسانی از بیماری شما اطلاع دارند؟ مهسا24 166 82,527 2019/09/30, 06:49 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  می ترسید ؟ آیا از بیماری ام اس می ترسید ؟ Sina 335 204,719 2018/07/04, 02:10 PM
آخرین ارسال: silent
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,181 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
  در آخر این بیماری چه میشود؟ آینده و بیماری MS محيا 142 96,466 2017/12/31, 02:48 AM
آخرین ارسال: mojerf3436
  افزايش آگاهي جامعه درزمينه ام اس ( شش پرسش) MAHDI 135 86,101 2017/07/14, 11:31 AM
آخرین ارسال: yas8866
Heart ام اس بیماری زیبا رویان آذرستون 179 127,435 2017/06/21, 11:10 PM
آخرین ارسال: nahid
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,153 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,386 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست