•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه شخصي - چرایی ابتلا به ام اس
من از اولشم خیلی زودرنج و احساساتی بودم
الانم که دیگه بدتر شده
البته اینم بگم که همیشه احساس میکردم هیچکس منو دوست نداره!!!!
خنگ بودم خب!
ولی به خصوص در دوران بلوغ از لحاظ روحی خیلی تحت فشار بودم
شاید این دلیلش باشهconfused2
Life Has No CTRL+Z
 تشکر شده توسط : silent , niloofary , مُنا_منتظر المهدی , پریا حقیقت پور
سلام از نظر من فشار های روحی بیشترین تاثیر رو داره ، من همیشه خودم رو سرزنش میکردم حتی واسه اتفاقاتی که به من انچنان مربوط نبود به علاوه هزاران مشکلی که ناراحتی روحی درست می کردن.این بیماری برای من مثل یه تلنگر بزرگ بود الان خیلی چیزها برام فرق کرده و دیگه یه سری چیزها برام هیچ فرقی نداره البته خیلی بیشتر از قبل احساس تنهایی میکنم و سیگار رو این چند روزه زیاد کشیدم.
وحشی میگه
بشنو پند و مکن قصد دل ازرده ی خویش
ورنه بسیار پشیمان شوی از کرده ی خویش
الهی در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
عطا كن دست بخشش همتم را
خجل از روی محتاجان مگردان
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , lady.dqn , پریا حقیقت پور
وقتی استرسی باشی
حرص و جوش بخوری
زودرنج و حساس باشی
بیشتر به فکر دیگران باشی تاخودت
ام اسو هم نگیری ام اس میاد تورو میگیره:|
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : sedaye.baroon , yas8866 , Maryam95 , پریا حقیقت پور
من قبل شروع بیماریم اصلا ب سلامتیم فکر نمیکردم درست حسابی غذا نمیخوردم عاشق گوجه سبز و دوغ و خیار و بستنی کلا غذاهایی با طبع سرد بودم خیلی ام زود رنج بودم همش میزدم زیر گریه بعد از اینکه مچ پام درد گرفت رفتم دکتر گفت کمبود ویتامین دی داری و بهم قرص داد منم نمیخوردم الان یادم میفته از خودم بدم میادDash2Dash2Dash2 همین چند تا فاکتور باهم باعث شدن منم خاص شدم icon_cryicon_crysadsadconfusedconfused
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , yas8866 , پریا حقیقت پور
فقط استرس فقطDash2
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , yas8866 , Maryam95 , پریا حقیقت پور
من کلا فرد حساس و زود رنجی بودم و هستم .Dash2Dash2
برای همه چیز غصه میخورم و تحمل ناراحتی هیچ کس را ندارم sad2
و از اینکه برای حل این مشکلات کاری ازم بر نمیامد اذیتتم میکرد و همه این مسائل را در خودم میریختم و خودمو قوی نشان میدادم . confused
استرس زیاد دارم Unknown
ومهم تر از همه زمانی تلاشمورها کردم و افسوس سالها بعد که چرا تلاش نکردم تا مو قعیت بهتری داشته باشم angry
و در اخر لطمه از کسی که انتظارشو نداشتم sad2
همه اینا شد ام اس love28
به همین سادگیicon_question
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : زیبا* , پریا حقیقت پور
به امید روزی که اینجا ققط تجاربی که منجر به بهبودی بچه هاست گذاشته بشه. نمی دونم چند شب پیش برنامه خندوانه و مهمانش رو دیدید دکتری که تو حوزه طب سنتی کار می کنه. راستش عمل کردن به این توصیه ها خیلی خیلی سخته. یعنی سالیان درازی باید طی بشه تا کسی بتونه تمام و کمال به این روش بتونه زندگی کنه. از همه اینها بگذریم یه چیزی رو گفت که آدمی تو همه مقاطع زندگی دارای یه جور طبع نیست و بنابه گذشت زمان طبعش برمی گرده. بنظرم درست می گفت.
دکترم؛ سری زبونم رو حساسیت فصل عنوان کرد، اما برای اطمینان بیشتر یه ام آر آی و چکاب هم داده که امیدوارم غیر از این نباشه.
چندی پیش از نان سحر یه شیرمال زنجبیلی خریدم. روز اول برای صبحانه که خواستم بخورم یه تیکه کوچولو گذاشتم دهنم که یهو دیدم انقده تند و تیزه که نگو. اما با پر رویی با عسل صبحانه اون روز رو با اون نون خوردم. دیدم خیلی زود سیر شدم و خیلی هم طولانی جلوی اشتهام گرفته شد. این شد که چند روز پیاپی با عسل خوردم. بعد از اون چند روز زبونم اینطوری شد. البته برای ما گفته شده که گرمی خوبه. اما بنظرم می بایست در خوردن همه چیزی محتاط بود.
و در آخر اینکه مواظب روح و روان خودتون باشید بیشتر از هر خوراک و دارویی روحیه افسرده و بدحالی (که من این چندماه بعد از فوت مادرم بدجور باهاش درگیرم) خیلی دامن می زنه به وضعیت ما. مواظب خودتون باشید. love51love51love51love51love51love51
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آنا , saeid35 , Maryam95 , پریا حقیقت پور
کنکور داشتم.مادر بزرگم از دنیا رفت. و کلا ادم ریز بین و ناراحتی بودمangry2
و بی آنکه بخواهی دچار میشوی...
دچار یعنی نگاهش تنها چاره ات میشود
و من دچار ان نگاه ساده ات شدم
دچار یعنی من..
 تشکر شده توسط : earth , yas8866 , زیبا* , پریا حقیقت پور
(2017/07/24, 10:03 PM)famoon نوشته است: کنکور داشتم.مادر بزرگم از دنیا رفت. و کلا ادم ریز بین و ناراحتی بودمangry2
نباش عزیزم! ریز بین نباش حالا که نیتجه خوبی نداره پس بیایید نباشیم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : famoon , پریا حقیقت پور
(2017/07/24, 09:36 PM)earth نوشته است: به امید روزی که اینجا ققط تجاربی که منجر به بهبودی بچه هاست گذاشته بشه. نمی دونم چند شب پیش برنامه خندوانه و مهمانش رو دیدید دکتری که تو حوزه طب سنتی کار می کنه. راستش عمل کردن به این توصیه ها خیلی خیلی سخته. یعنی سالیان درازی باید طی بشه تا کسی بتونه تمام و کمال به این روش بتونه زندگی کنه. از همه اینها بگذریم یه چیزی رو گفت که آدمی تو همه مقاطع زندگی دارای یه جور طبع نیست و بنابه گذشت زمان طبعش برمی گرده. بنظرم درست می گفت.
دکترم؛ سری زبونم رو حساسیت فصل عنوان کرد، اما برای اطمینان بیشتر یه ام آر آی و چکاب هم داده که امیدوارم غیر از این نباشه.
چندی پیش از نان سحر یه شیرمال زنجبیلی خریدم. روز اول برای صبحانه که خواستم بخورم یه تیکه کوچولو گذاشتم دهنم که یهو دیدم انقده تند و تیزه که نگو. اما با پر رویی با عسل صبحانه اون روز رو با اون نون خوردم. دیدم خیلی زود سیر شدم و خیلی هم طولانی جلوی اشتهام گرفته شد. این شد که چند روز پیاپی با عسل خوردم. بعد از اون چند روز زبونم اینطوری شد. البته برای ما گفته شده که گرمی خوبه. اما بنظرم می بایست در خوردن همه چیزی محتاط بود.
و در آخر اینکه مواظب روح و روان خودتون باشید بیشتر از هر خوراک و دارویی روحیه افسرده و بدحالی (که من این چندماه بعد از فوت مادرم بدجور باهاش درگیرم) خیلی دامن می زنه به وضعیت ما. مواظب خودتون باشید. :52::52::52::52::52::52:

خداوند رحمتش کنه و خودت همیشه سلامت باشی
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک تجربه شخصی از نقش تابستان در تشدید خستگی ArashFN 1 747 2022/07/27, 03:37 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  تجربه ی کسی که ام اس ندارد. obria_123 5 2,792 2018/08/01, 01:34 AM
آخرین ارسال: پروانه
  بيان تجربه ها در مورد نظريه دكتر زامبوني kaj 55 40,681 2017/01/22, 06:00 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,151 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,636 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست