•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
(2016/12/11, 06:27 PM)maryk909 نوشته است:
(2016/12/09, 02:15 PM)Aydanima نوشته است: دوستان کدومش بهتره سینوتک یا دیفوزل اخه دیفوزل ازنظر قیمت خیلی گرونه وبودجه مون نمیرسه

سلام من که یک سال سینووکس میزدم و بعدش نتیجه بدی گرفتم واسه همین دیگه ریسک نمیکنم که بخام ایرانی مصرف کنم ولی خیلی ها هم دارن مصرف میکنن و راضین بستگی به بدنت داره که بهش بسازه یا نه.

سلام
من هم دیفوزل مصرف کردم هم سینوتک. اول دیفوزل الان سینوتک. هیچ عوارضی ندارم. از نظر اثر بخشی هم از موقعی که مصرف کردم حمله ای نداشتم. و یک مسیله دیگه که اثر بخشی رو در مورد من نشون میده اینکه من از قبل پلاکت پایین بود. Itpداشتم و کورتون ( پردنیزولون ) مصرف می کردم. Itp و ms هر دو بیماری خود ایمنی هستن. با مصرف سینوتک پلاکتم هم بالا اومد مشکلم کامل حل شد و پردنیزولون هم نمی خورم. یعنی می خوام بگم تاثیر داره. دکتر من هم قرصم رو عوض نمی کرد و دیفوزل رو تجویز می کرد. ولی به اصرار خودم سینوتک نوشت. به هیچ کس پیشنهادی ندارم و مسیولیت قبول نمی کنم. فقط گفتم اگر از لحاظ مالی کسی در فشار بدونه من از این قرص هم نتیجه گرفتم.
 تشکر شده توسط : maryk909 , pariya1361
(2017/06/05, 08:23 AM)ارغوانم آنجاست نوشته است:
(2017/06/05, 12:11 AM)Aydanima نوشته است:
(2017/06/04, 11:30 PM)ارغوانم آنجاست نوشته است: سلام میشه کسی که دیفوزل مصرف میکنه به من اطلاعات بده...
من تا الان اوونکس مصرف میکردم ولی دکترم دیفوزل رو جایگزین کرده .امروز روز دومم بود که حالت گرگرفتگی شدیدی بهم دست داد و بعدش دستام میخارید ...خیلی ترسیدم میشه کسی بهم اطلاعات بده راجب این دارو..خیلی نگران شدم...ممنون

سلام قرص خوبیه اگه هزینه اش برات مهم نباشه سعی کن 12ساعتشو رعایت کنی وبین غذا بخور تا عوارضش کمتر باشه چند روز اول حتی تا یک ماهم بعضی ها گرگرفتگی داشتند

اخه من یادمه که اون اوایل که اومده بود یه سری دکترها میگفتن مکانسیم اثرش مث شیمی درمانیه....این گرگرفتی ها و حالت تهوع ها .... ایا اینطوری واقعا؟ من خیلی ترسیدم..ولی دکتر خودم خیلی تعریف میکنه

نه اون فینگولیمود هست که مثل شیمی درمانیع
سلام من بعد 16 ماه از مصرف دیفوزل ام آر ای دادم تو جواب ام ار ای من یه بیمار ام اسی نبووووودم!!! انقدر خوشحال شدم باورم نمیشد البته بعد که رفتم دکتر فهمیدم که انقدر پلاکتام کوچیک شده که دکتر ام ار ای اصلا نفهمیده بود!!! خیلی خیلی خوشحالم که انقدر خوب ج.اب داده این قرصicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin دوباره 3 ماه دیگه برام ام ار ای نوشته که دوباره چک کنهagreement2agreement2agreement2ایشالا یه روز هممون پلاکتامون محوبشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : nahid , hadisss , Mahanhf , pariya1361
(2017/07/07, 01:36 AM)behy.azimi نوشته است:
(2017/06/04, 11:30 PM)ارغوانم آنجاست نوشته است: سلام میشه کسی که دیفوزل مصرف میکنه به من اطلاعات بده...
من تا الان اوونکس مصرف میکردم ولی دکترم دیفوزل رو جایگزین کرده .امروز روز دومم بود که حالت گرگرفتگی شدیدی بهم دست داد و بعدش دستام میخارید ...خیلی ترسیدم میشه کسی بهم اطلاعات بده راجب این دارو..خیلی نگران شدم...ممنون

سلام قرص خوبیه اگه هزینه اش برات مهم نباشه سعی کن 12ساعتشو رعایت کنی وبین غذا بخور تا عوارضش کمتر باشه چند روز اول حتی تا یک ماهم بعضی ها گرگرفتگی داشتند

اخه من یادمه که اون اوایل که اومده بود یه سری دکترها میگفتن مکانسیم اثرش مث شیمی درمانیه....این گرگرفتی ها و حالت تهوع ها .... ایا اینطوری واقعا؟ من خیلی ترسیدم..ولی دکتر خودم خیلی تعریف میکنه

فینگولیمد مثل شیمی درمانی نیس که icon_cry
اینو کی گفته؟ icon_cry
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : سها , pariya1361
(2017/07/12, 10:59 PM)hadisss نوشته است:
(2017/07/07, 01:36 AM)behy.azimi نوشته است:

فینگولیمد مثل شیمی درمانی نیس که icon_cry
اینو کی گفته؟ icon_cry

منم که قبلا دیفوزل مصرف می کردم دچار گرگرفتگی میشدم به دکترم گفتم بهم مدت کوتاهی آسپرین داد.
زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است
سلام بچه ها از عوارض داروتون بگین من که بعد 18 ماه از دیفوزل خیلی راضیم دیگه بدنم عادت کرده عوارضش خیلی کم شده و زود با قرص های مکملی که کنارش بهم داده دکترم میتونم کنترلش کنم. اخر این ماه هم دوباره ام ار ای دارم امیدوارم اون هم خوب باشه agreement2agreement2agreement2 نظر شما چیه راجب قرص دیفوزل؟icon_questionicon_questionicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام من آمپول اکتووکس استفاده میکردم که طبق آخرین ام آر آی دکترم گفت یه پلاک روشن داری و دیفوزل رو تجویز کرد.
امروز دومین روزیه که دارم استفاده میکنم و یکم سردرد و گرفتگی و قرمزی دست و صورت رو دارم البته آبریزش بینی هم هست که چون قبلا هم داشتم به خاطر حساسیت فکر نمیکنم مرتبط باشه.smiling
عوارض تا چه مدت هست؟ممکنه تشدید بشه یا نه؟؟

(2017/10/03, 12:42 PM)سم سم نوشته است: سلام من آمپول اکتووکس استفاده میکردم که طبق آخرین ام آر آی دکترم گفت یه پلاک روشن داری و دیفوزل رو تجویز کرد.
امروز دومین روزیه که دارم استفاده میکنم و یکم سردرد و گرفتگی و قرمزی دست و صورت رو دارم البته آبریزش بینی هم هست که چون قبلا هم داشتم به خاطر حساسیت فکر نمیکنم مرتبط باشه.smiling
عوارض تا چه مدت هست؟ممکنه تشدید بشه یا نه؟؟

البته دکترم گفت میتونی آسپرین استفاده کنی که فعلا دارم مقاومت میکنم،طبق صحبت دوستان اگه صبحونه رو مفصل بخورم اثرش باید کمتر بشه
فقط امیدوارم بحث لاغری که گفتید رو نداشته باشم چون همینجوریش کمبود وزن دارم

آیا خوراکی های گرم بخورم اثرش کمتر میشه؟؟؟icon_cryicon_cry

(2017/07/12, 08:20 PM)maryk909 نوشته است: سلام من بعد 16 ماه از مصرف دیفوزل ام آر ای دادم تو جواب ام ار ای من یه بیمار ام اسی نبووووودم!!! انقدر خوشحال شدم باورم نمیشد البته بعد که رفتم دکتر فهمیدم که انقدر پلاکتام کوچیک شده که دکتر ام ار ای اصلا نفهمیده بود!!! خیلی خیلی خوشحالم که انقدر خوب ج.اب داده این قرصicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin دوباره 3 ماه دیگه برام ام ار ای نوشته که دوباره چک کنهagreement2agreement2agreement2ایشالا یه روز هممون پلاکتامون محوبشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

واااای چقدر خوبhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
امیدوارم هرچی زودتر خوب بشی
یعنی ما هم میتونیم امیدوار باشیم تموم بشه؟؟؟angelangelangel

(2017/07/04, 10:58 PM)Erm نوشته است:
(2016/12/11, 06:27 PM)maryk909 نوشته است:
(2016/12/09, 02:15 PM)Aydanima نوشته است: دوستان کدومش بهتره سینوتک یا دیفوزل اخه دیفوزل ازنظر قیمت خیلی گرونه وبودجه مون نمیرسه

سلام من که یک سال سینووکس میزدم و بعدش نتیجه بدی گرفتم واسه همین دیگه ریسک نمیکنم که بخام ایرانی مصرف کنم ولی خیلی ها هم دارن مصرف میکنن و راضین بستگی به بدنت داره که بهش بسازه یا نه.

سلام
من هم دیفوزل مصرف کردم هم سینوتک. اول دیفوزل الان سینوتک. هیچ عوارضی ندارم. از نظر اثر بخشی هم از موقعی که مصرف کردم حمله ای نداشتم. و یک مسیله دیگه که اثر بخشی رو در مورد من نشون میده اینکه من از قبل پلاکت پایین بود. Itpداشتم و کورتون ( پردنیزولون ) مصرف می کردم. Itp و ms هر دو بیماری خود ایمنی هستن. با مصرف سینوتک پلاکتم هم بالا اومد مشکلم کامل حل شد و پردنیزولون هم نمی خورم. یعنی می خوام بگم تاثیر داره. دکتر من هم قرصم رو عوض نمی کرد و دیفوزل رو تجویز می کرد. ولی به اصرار خودم سینوتک نوشت. به هیچ کس پیشنهادی ندارم و مسیولیت قبول نمی کنم. فقط گفتم اگر از لحاظ مالی کسی در فشار بدونه من از این قرص هم نتیجه گرفتم.

دکتر من که بعید میدونم قبول کنه چون اون مدتی که اکتووکس به خاطر تحریما پیدا نمیشد اجازه نمیداد سینووکس بزنم
سلام دوستان.من بعد از مصرف ۶ ماه دیفوزل ۷ کیلو وزن کم کردم.یعنی مدام وزنم داره کم میشه. با آوست دارو صحبت کردم گفتن نه مال قرص نیست.میخوام ببینم برای شما هم همینجور‌ی بوده؟
(2017/10/06, 03:31 PM)Signal نوشته است: سلام دوستان.من بعد از مصرف ۶ ماه دیفوزل ۷ کیلو وزن کم کردم.یعنی مدام وزنم داره کم میشه. با آوست دارو صحبت کردم گفتن نه مال قرص نیست.میخوام ببینم برای شما هم همینجور‌ی بوده؟

نه
مال ام اس
چون هر کسی ام اس داره باید زیبا بشه( مگر در موارد خاص)Cool
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2017/10/06, 03:31 PM)Signal نوشته است: سلام دوستان.من بعد از مصرف ۶ ماه دیفوزل ۷ کیلو وزن کم کردم.یعنی مدام وزنم داره کم میشه. با آوست دارو صحبت کردم گفتن نه مال قرص نیست.میخوام ببینم برای شما هم همینجور‌ی بوده؟

سلام نه بابا من اوایل استفاده کلی چاق شدم تا بلاخره با رژیم وزنمو کنترل کردمwink2wink2wink2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 25
  • بعدی