•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان استفاده از کارافتادگی برای بیماران ام اس
نه پارتی نداشتم....
منم سری قبل که برای تایید مرخصی استعلاجی ام که مدتش 6 ماه بود مراجعه کردم بعد از کلی سخت گیری، مرخصی ام تایید نشد..
ولی این بار برای از کار افتادگیم، چون من چشم و کلیه هام هم درگیر شده، برای کمسیون های چشم و مغز و اعصاب و کلیه جداگانه وقت دادن. کمسیون چشم که بعد از دیدن مدارکم درصدی رو تعیین کردن. امروز هم کمسیون مغز و اعصاب ام آر آی، نسخه های داروهام و مدارک بستری بیمارستان و .... رو بررسی کردن و نهایتا از کار افتادگیم رو تایید کردن و گفتن نیازی نیست کمسیون کلیه برم...
راجع به میزان حقوق ماهانه ای که پرداخت میکنن دقیقا اطلاع ندارم، فکر میکنم میانگین حقوق ماهانه 2 سال آخری که از طرف محل کارمون بیمه پرداخت شده، باشه
 تشکر شده توسط : kohedard , آدرینا
Exclamation 
سلام دوستان یه سوال دارم کسی که ام اس داره و نمیتونه کار کنه از کار افتادست چجوری باید پول دربیاره؟ایا بهش حقوق میدن؟sad2
سلام
یادمه چند سال پیش اینطوری بود که باید میرفتی بهزیستی، یه سری مراحل اداری داره، نشون دادن مدارک و ثابت کردن از کار افتادگی، بعدش اگه سابقه بیمه داشته باشی میتونی از کار افتادگی بگیری
اگه بیمه نداشته باشی رو نمیدونم ولی !!

** بازم تاکید میکنم اطلاعاتم برای چندین سال پیشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
ببخشید آخه میگن باید قبل از بیماری بیمه میشدین ولی من خودم همش 19 سالم بود که بیماریم شروع شد و سرکار نمیرفتم بعد هم همه میدونین که ام اس حمله هاش که مشخص نیست و یا این که یه بیماری که حالش خوبه و کار هم میکنه یهو حالش بد شه و دچار حمله شه...اونوقت تکلیف چی هست؟؟؟!!!!Laie_70Dash2sad
سلام دوستان
از کار افتادگی شرایط ذیل را دارد :
1- حداقل 20 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی را باید داشته باشید .
2- در صورتی که توان شما بر اساس نظر پزشک 70 درصد کاهش پیدا کرده باشد و 20 سال سابقه بیمه داشته باشید می توانید با 20 روز حقوق بازنشسته شوید .
 تشکر شده توسط : آنا , مینا ح
(2017/07/08, 04:42 PM)ma.2652 نوشته است: سلام دوستان
2- در صورتی که توان شما بر اساس نظر پزشک 70 درصد کاهش پیدا کرده باشد و 20 سال سابقه بیمه داشته باشید می توانید با 20 روز حقوق بازنشسته شوید .

سلام بر شما ببخشید این 20 سال برای آقایونه ؟ چون خانمها با شرایط سالم هم میتونن با 20 سال سابقه 20 روز حقوق بگیرند فقط نمیدونم با سابقه کمتر هم میشه آیا با شرایطی که گفتین بازخرید شد مثلا من 18 سال سابقه کار دارم
(2017/10/09, 10:15 PM)آدرینا نوشته است:
(2017/07/08, 04:42 PM)ma.2652 نوشته است: سلام دوستان

سلام بر شما ببخشید این 20 سال برای آقایونه ؟ چون خانمها با شرایط سالم هم میتونن با 20 سال سابقه 20 روز حقوق بگیرند فقط نمیدونم با سابقه کمتر هم میشه آیا با شرایطی که گفتین بازخرید شد مثلا من 18 سال سابقه کار دارم

سلام
چند نفر از همكاران من (خانم) با زنشست شدن با ٢٠ سال سابقه
البته بايد سن حتما ٤٣ سال تمام باشه
چند نفري هم بودند از بيمه بيكاري استفاده كردن(به ازاي هر 5سال سابقه كار 1سال حقوق )
واين هم جزو سابقه كار حساب ميشود
ودر اين حد هم اطلاع دارم كه بعد از 2تا3 ماه 30 روز كامل بازنشستگي ميگيريد
البته باز نشسته تامين اجتماعي وديگر اينكه بيمه تكميلي تامين اجتماعي. يعني اتيه سازان حافظ كه بيمه خوبي هست هم ميشويد(هزينه عكس ام اراي و،،،،،،،،،)را بطور كامل پر داخت ميكنه
اگر بتونيد از بيمه بيكاري استفاده كني عاليه
اين موارد براي بيمه تامين اجتماعي است
در ضمن اگه بخواهيد مشاوره بگيريد ميتوانيد با شماره تلفن
1420 تماس بگيريد. شما راخيلي خوب راهنمايي ميكنن
موفق باشيد icon_biggrin
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : آدرینا
دوستانی که تجربه دارند لطفا جواب بدن
برای شرط ازکارفتادگی که 1سال بیمه کامل طی ده سال اخیر و در طول یکسال آخر 90روز بیمه هست مبنای محاسبه اش از کی هست ؟
از اولین آمپول ؟ یا اولین بستری ؟یا اولین استراحت پزشکی ؟ یا زمانی که بیماری تشدید میشه ؟

مثلا یک نفر 15 سال پیش مبتلا شده و دارو مصرف می کنه و این اواخر بیماریش طوری شده که قادر به کار طولانی نیست

اون زمانکه بیماری مبتلا شده (15 سال پیش) دو ماه بیمه داده بوده

الان می تونه از شرایط مستمری از کارافتادگی استفاده کنه ؟
درد یک پنجره را پنجره‌ها می‌فهمند
معنی کور شدن را گره‌ها می‌فهمند

سخت بالا بروی، ساده بیایی پایین
قصه‌ی تلخ مرا سرسره‌ها می‌فهمند
سلام.
من بعد از چند سال از گذشت بیماریم و پشرفتش طبق ام آر ای جدید و بستری شدنم دوباره مدارکم و دادم بیمه برای کمیسیون.اگه اینبار بازم از کار افتادگیم تایید نشه میخوام به دیوان عالی اداری از بیمه شکایت کنم .کسی اینجا هست که این کارو کرده باشه ؟ آیا به نظرتون جواب میدن؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
confused نام کاربریsms حامد ومجید1 سلام 
بچه ها یه صحبت سه نفره :
قربون شما برم خداروشکر که با وجود این زهرمار (ام اس) کارم کردین و سابقه هم دارین اقایون شما که فرمانده سپاه ما هستین(منظور سپاهیان شما;ما اعضای ام اس سنتر)
نمیگم همچنان به خودتون خدانکرده فشار وارد کنید نه شما یه دلیل موجه برا زمانی که گاهی نیاز به استراحت داشته باشید،داریییید!!!
لطفا مثل همیشه خوش اخلاقی و مهربان بودن رو به همه همکارها و در راس به کارفرما باصبر و منطق نشون بدین که هواتونو داشته باشن و تازمانیکه نفس میکشین و چراغ امید تو چشماتون روشن میشه هر صبح به کار ادامه بدین تا بازنشستگی با اقتدار.
بچه ها حقوق از کار افتادگی گرفتن اصلا برکت و خوشی نداره.یه دل سیر ارامش ماهیانه ارو کمی مختل میکنه.
تا شما امید ماهستین ادامه بدید به کار و فعالیت. 
اصلا به من بگن باشه بازنشسته بشو حقوقتو بشین خونه ماهانه بگیر هم قبول نمیکنم مگه کامل زمان بازنشستگی رو پر کنم حقوق یک ماه کامل رو بگیرم.چون ای ادم میسوزه ازکار بگن بعلت از کار افتادگی بیکار شده.
ماه و سال که روزاش کم و زیاد نمیشن باید حقوق ماهانه کامل دریافت بشه بنظرم.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,565 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,841 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 205,731 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  آرم طرح ترافیک برای مبتلایان به ام اس h.kakavand 71 50,241 2018/02/24, 12:56 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,788 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  تهیه مسکن بیماران ام اس parsims 11 12,368 2014/02/19, 01:31 AM
آخرین ارسال: shaytoon
  سامانه توزیع داروهای بیماران خاص mari 7 7,230 2013/09/22, 11:27 PM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست